Neler Yeni

Gaming Gen Tr kadar rezalet bir firma görmedim

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
ege
yav ben niye laf anlatmaya çalışıyorum ki tamam kanki firma berbat sakın alışveriş yapma sakın sakın etrafındaki insanlara da tavsiye etme

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Hocam biraz boş bir konu olmuş, bende GAMING GEN TR'den sistem aldım aldığım gün kargolamışlardı :D biraz bekleyin yoğunluk vardır.

WoozleeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Coşkun
Sonuç olarak eğer hazır sistem alacak olan varsa anlattıklarımı dikkate alarak satın almayı düşünsün. Ne zaman kargolanacağını dahi bilemezsiniz çünkü konuşacağınız herhangi bir yetkili bulamazsınız. Benim başıma gelmez demeyin çünkü bu durumdan mağdur olan çok fazla insan var.

Necmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mert
Hala hızlı yollayan firma görmedim vatan 11günde yolladı sinerji 1 haftada yollamıştı itopya ve gencergamingi demiyorum bile

Saçma bir konu olmuş biraz
Kargoyu geç yollamışlar ee rezil bir firma mı oluyor satış sonrası destek mi vermemişler defolu ürün mü satmışlar 2.eli sıfır diye mi itelemişler
insanlar para veriyor o kadar madem 5 iş günü diyorlar sözlerine güvenemeyeceksek sistemlerine hiç güvenilmez her şeyi alttan alıyoruz sonra olan yine bize oluyor kral bu kadar iyi niyetli olmayın

WoozleeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Coşkun
yav ben niye laf anlatmaya çalışıyorum ki tamam kanki firma berbat sakın alışveriş yapma sakın sakın etrafındaki insanlara da tavsiye etme
Kardeşim sen sağlıklı düşünebiliyor musun? Yani kafan güzel mi.? Yazdıklarının benim anlattığımla bir alakası dahi yok. Şuanda da saçma sapan konuşuyorsun. Git işine kardeşim

sadolas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
sadetdin yaman
KASŞDKÖMASŞLDSKÖ yemin ederim forum çok iyi her gün ayrı patlıyorum neyin kafasını yaşıyosun anlamıyorum ki adamlar sadece 2 gün geç yollamış ayrıca büyük ihtimalle 5 iş günü içerisindedir
bende senin al satçı konuna patlamıştım kanka xd

WoozleeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Coşkun
Hocam biraz boş bir konu olmuş, bende GAMING GEN TR'den sistem aldım aldığım gün kargolamışlardı :D biraz bekleyin yoğunluk vardır.
Hocam o kadar para veriyorum 3 gün tatillerle beraber 10 gün bekliyorum ve yoğunluk vardır mı oluyor olay? Paramla rezil oluyorum bundan bahsediyorum sadece. Bilgi de alamıyorsun kimseden.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Faruk
25 Nİsan 2023de Gaming Gen Trden Ultima-6700 XT hazır sistemi sipariş ettim. Satın alırken 5 günde kargo yazıyordu. Üzerinden tam 7 iş günü geçti fakat kargoya falan verilmedi. Hiçbir mailime düne kadar yanıt gelmedi. Telefonlarını aradım hiçbir şekilde günlerce aramama rağmen açan olmadı. Şikayetvara yazdım herhangi bir dönüş olmadı. İnstagram üzerinden yazdım oradan da bir dönüş alamadım. Dün mailime dönüş yaptılar ve aynen şunu söylediler. "Satın almış olduğunuz ürünün kargoya teslim tarihi yarın(cuma) olarak gözükmektedir. Yaşadığınız gecikmeden ötürü gaming.gen.tr ailesi olarak özür dileriz." Cuma günü de geçti ve hala ortada kargolanma falan yok. Hayatımda gördüğüm en rezalet firma. Hiç kimseye buradan bir şey almasını tavsiye etmiyorum. Herhangi bir muhattap bulamıyorum ayrıca 10 gündür bekliyorum.
Bı yana haklısın , bı yana değilsin
Sen indirimden ürün alıyorsun sonuçta , aldığın ürünü senden başka 200 kişi daha aldığını farzet
Bu adamlar başka ürünlerde satiyolar
Sen indirimden ürün aliyosan 5 gün ibaresine takılmayacaksin. 10 - 12 güne razı geleceksin bence.
Paranla rezil olduğun yok , eğer öyle düşünüyorsan 3 k fazla verip başka yerden de alabilirsin. 3 k az veriyosan 5 gün bekleyiver bı zahmet

WoozleeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Coşkun
Bı yana haklısın , bı yana değilsin
Sen indirimden ürün alıyorsun sonuçta , aldığın ürünü senden başka 200 kişi daha aldığını farzet
Bu adamlar başka ürünlerde satiyolar
Sen indirimden ürün aliyosan 5 gün ibaresine takılmayacaksin. 10 - 12 güne razı geleceksin bence.
Paranla rezil olduğun yok , eğer öyle düşünüyorsan 3 k fazla verip başka yerden de alabilirsin. 3 k az veriyosan 5 gün bekleyiver bı zahmet
Hocam o zaman bana cuma günü kargolanacaktır şeklinde mail atmaları ne kadar mantıklı?

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Faruk
Hocam o zaman bana cuma günü kargolanacaktır şeklinde mail atmaları ne kadar mantıklı?
Dostum haklısın , ama 3 - 4 k az para veriyorsun ve bu kadar tepki verme diyorum. 10 günü aşarsa verdiğin bu tepki doğru olur ama şuan problem yok bence. Sana aldığın ürünü yollayacaklar
Bende alışveriş yaptım , senin dediğin gibi kargo süresi uzuyor ama ürünü yolluyolar sonuçta.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Hocam o kadar para veriyorum 3 gün tatillerle beraber 10 gün bekliyorum ve yoğunluk vardır mı oluyor olay? Paramla rezil oluyorum bundan bahsediyorum sadece. Bilgi de alamıyorsun kimseden.
Yani aslında haklısınız hocam ama bilmiyorum İnşAllah en yakın zamanda gelir, güle güle kullanın şimdiden. :)

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Tümay
Benim bile 2-3 saatte yapabileceğim montaj ve testleri 7 gündür yapmayıp ardından cuma günü kargoya verilecektir dedikleri halde cuma gününü de es geçip pazartesi gününe itelemeleri rezil bir firma olduklarını kanıtlar nitelikte
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen ne saçmalıyorsun kardeşim ya.
Düşünmeden yazıyorsun sanırım. Benim bile 2-3 saatte yapabileceğim testleri diyorsun. Bu adamlar her sistem çıkardıklarında 300 stok satıyorlar 1 günde. Onun dışında site sistemlerinden de yüzlerce satıyorlar. Şimdi düşün bakalım bunları test etmeleri, kargoya götürmeleri ne kadar sürer?

WoozleeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Coşkun
Düşünmeden yazıyorsun sanırım. Benim bile 2-3 saatte yapabileceğim testleri diyorsun. Bu adamlar her sistem çıkardıklarında 300 stok satıyorlar 1 günde. Onun dışında site sistemlerinden de yüzlerce satıyorlar. Şimdi düşün bakalım bunları test etmeleri, kargoya götürmeleri ne kadar sürer?
Evet o konuda haklısın Hocam. Fakat neden her sisteme "5 iş gününde kargo" şeklinde bir ibare bırakıyorlar? Madem yapamıyorlarsa yazsınlar oraya 10 iş gününde kargo diye. Eğer sen yapman gereken bir işi yapamayacagın süreye müşteriye vaad ediyorsan müşterinin de bundan hesap sorma hakkı vardir. Ayrıca 5 gün dedikleri halde 7.günü bitirdik. Allahın izniyle pazartesi başlariz persembeye kadar da 11.iş gününü de tamamladıktan sonra kargoda görürüz.

Top Bottom