Neler Yeni

Gaming.gen.tr rezilliği

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Livaković

80+ Silver
Gaming.gen.tr firmasından geçen hafta perşembe günü Asus işlemci soğutucusu sipariş ettim. Ürünün cumartesi günü dağıtıma çıktığının haberini aldık Ürün geldikten sonra hevesle kutuyu açalım derken; ürünün içindeki poşetlerdeki vidalar eksik, ürünün ambalajları yok, kutusu açılmış deforme olmuş ve en önemliside sıvı soğutmanın işlemciye yapıştırılacağı yerde termal macun izleri mevcuttu Ayıplı bir ürünü tarafımıza sattılar. Kendilerini ilk iş günü Cebrail Beyi aradım ve: "14 gün içerisinde iade/değişim yapıyordunuz, ben değişim istiyorum" dedim. Durumu güzelce anlattım kendilerine. O da güzel bir dille: "Evet yaparız" demişti. Servisi araya sokmadan ben de mutlu mutlu yeni ürünüm hemen gelecek diye sevinmişken, bugün 1 Ekim günü bu yaptıkları rezillikten sonra "Hesabıma bari bir kupon tanımlayın zamanıma kayıp olacak" diye aramışken telefona Servet Bey çıktı konu hakkında görüşmeye başladık. Servet Beye ben baştan sona tekrar durumu anlattım ve ürünün kullanılmış şekilde tarafıma ulaştığını ilettim. Hesabıma bir kupon tanımlamalarını istedim. Değişim yapmaları yasal süreçti ama kupon satıcının inisiyatifine bağlıydı. Ben rica ettim tabii ki direkt "hesabıma kupon verin" demedim fakat bir anda Servet Bey: "Kupon tanımlanmayacak ve ürününüz servise gidecek" dedi. Dedim "Ne demek servise gidecek? Ürün servise giderse servis üründe ayıp yok diyecek ve iade almayacaklar."Dolaylı yoldan iade almayacaklarını" belirtiyorlar. ürünün bazı yerlerinde hasarlar da mevcut. "Kargocu yapmış olabilir" diyeceksiniz ama ürünün paketlemesi bile bir insan eliyle tekrar paketlendiği bariz gözüken bir durum var ortada. Kendileri bu şekilde tarafımıza sattıkları ürünün ayıbını kabul etmiyor ve hala ürünün sıfır olduğunu pişkin pişkin savunuyorlar. Ürün şu an elimde kutusu hazır yarın taraflarına kargolayacağım fakat bu yaptıklarının yanına kar kalmaması adına tüm forumlarda, her yerde şikayetimi oluşturuyorum. Ekstra olarak ürün kendilerine ulaştıktan sonra servise göndermeye kalkarlarsa THH'ne (Tüketici Hakem Heyeti) gideceğimi bildirdim. Şu anlık forumlarda, her yerde rezil edeceğim bu insanları ki insanlar da görsün bunlar nasıl insanlar. "gaming gen TR rezil bir firma" diyorlardı haklılarmış. Şu an paramı hem vermiyorlar hem de yeni ürün göndermeyeceklerini belirtiyorlar. Aşağıda yaptıkları rezilliğin kaydı da mevcuttur. Aşağıda link olarak paylaştığım videoda sattıkları ürünün hali mevcuttur

Son düzenleme:

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,401
İsim
Yusuf
Gaming.gen.tr firmasından geçen hafta perşembe günü asus işlemci soğutucusu sipariş ettim buraya kadar herhangi bir sıkıntı yok ürün cumartesi günü dağıtıma çıktığının haberini aldık ve mutluyduk ürün geldikten sonra hevesle kutuyu açalım derken ürünün içindeki poşetlerdeki vidalar eksik ürünün ambalajları yok kutusu açılmış deforme olmuş ayıplı bir ürünü tarafımıza sattılar kendilerini ilk iş günü cebrail beyi aradım ve 14 gün içerisinde iade/değişim yapıyordunuz ben değişim istiyorum dedim durumu güzelce anlattım kendilerine oda güzel bir dille evet yaparız demişti servisi araya sokmadan bende mutlu mutlu yeni ürünüm hemen gelecek diye sevinmişken bugün 1 ekim günü bu yaptıkları rezillikten sonra hesapıma bari bir kupon tanımlayın zamanıma kayıp olacak diye aramışken açtığımda servet bey ile görüşmeye başladık servet beye ben baştan sona tekrar durumu anlattım ve ürünün kullanılmış şekilde tarafıma ulaştığını ilettim ve hesapıma bir kupon tanımlamarını istedim değişim yapmaları yasal süreçti ama kupon satıcının insiyatifine bağlıydı ben rica ettim tabii ki direkt hesapıma kupon verin demedim fakat bir anda servet bey kupon tanımlanmayacak ve ürününüz servise gidecek dendi dedim ne demek servise gidecek ürün servise giderse servis üründe ayıp yok diyecek ve iade almayacaklar dolaylı yoldan iade almayacaklarını belirtiyorlar kısacası ürünün bazı yerlerinde hasarlarda mevcut kargocu yapmış olabilir diyeceksiniz ama ürünün paketlemesi bile bir insan eliyle tekrar paketlendiği bariz gözüken bir durum var ortada kendileri bu şekilde tarafımıza sattıkları ürünün ayıpını kabul etmiyor ve hala ürünün 0 olduklarını pişkin pişkin savunuyorlar ürün şuan elimde kutusu hazır yarın taraflarına kargolayacağım fakat bu yaptıklarının yanına kar kalmaması adına tüm forumlarda heryerde şikayetimi oluşturuyorum ekstra olarak ürün kendilerine ulaştıktan sonra servise göndermeye kalkarlarsa thh hakem heyetine gideceğimi bildirdim şuanlık forumlarda heryerde rezil edeceğim bu insanları ki insanlarda görsün bunlar nasıl insanlar gaming gen tr rezil bir firma diyorlardı haklılarmış şuan paramı hem vermiyorlar hemde yeni ürün göndermeyeceklerini belirtiyorlar aşağıda yaptıkları rezilliğin kayıtıda mevcuttur birazdan videoyu aşağıda link olarak bırakacağım şuanda videoyu youtubete yüklemekteyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

konuyu herkese yayın atın bu insanlardan kimse alışveriş yapmasın reziller atacağım videonun son 30 saniyesini izleyiniz
umarım fotoğraf video vs ile kanıt almışsındır. durum anlattığın gibiyse durum ciddi.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,191
İsim
uwu
gaming gen den beklemezdim :(

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Daha önce internetten alışveriş yapmadınız mı? Bu tür firmalarda iade alsın diye bekleyeceksin sonra duruma bakarsın. Daha iadeyi kargoya vermeden kupon tanımlayın diye arama yapmak normal bir durum değil. Eğer bugün saçma bir sebepten arama yapmasaydın ... Bey bu şekilde bilgi vermişti diye söylerdin onlara fırsat kalmadan iade alırlardı. Senin acelen olayları karıştırmış. Ama onlarda kendinden eminse ürünü iyi halde gönderdilerse servise gitmeden iade almazlar. Ancak THH çözer.

Livaković

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

videoyu çeken benim kutuyu açan babam son 30 saniyesine buyrun bakın ben ambalajlarını daha fazla açmadım bunun paketlemesi zor elimde ürünün ambalajlarının eksik olduğu poşetinin içinin boş olduğu tüm kanıtlar mevcuttur

gaming gen den beklemezdim :(
Hocam video aşağıda mevcut

umarım fotoğraf video vs ile kanıt almışsındır. durum anlattığın gibiyse durum ciddi.
herkes bu videoyu izlesin lütfen. bu insanlara güvenipte paralarını başka insanlarda kaptırmasın

Daha önce internetten alışveriş yapmadınız mı? Bu tür firmalarda iade alsın diye bekleyeceksin sonra duruma bakarsın. Daha iadeyi kargoya vermeden kupon tanımlayın diye arama yapmak normal bir durum değil. Eğer bugün saçma bir sebepten arama yapmasaydın ... Bey bu şekilde bilgi vermişti diye söylerdin onlara fırsat kalmadan iade alırlardı. Senin acelen olayları karıştırmış. Ama onlarda kendinden eminse ürünü iyi halde gönderdilerse servise gitmeden iade almazlar. Ancak THH çözer.
adamlar ikinci el ürün gönderdiklerini zaten biliyorlar yaptığı rezillikleri içten içe kabul ediyorlar

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,191
İsim
uwu

videoyu çeken benim kutuyu açan babam son 30 saniyesine buyrun bakın ben ambalajlarını daha fazla açmadım bunun paketlemesi zor elimde ürünün ambalajlarının eksik olduğu poşetinin içinin boş olduğu tüm kanıtlar mevcuttur

herkes bu videoyu izlesin lütfen. bu insanlara güvenipte paralarını başka insanlarda kaptırmasın
bnim sistemde hiçbir sorun yaşamamıştım

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Berk
Gaming.gen.tr firmasından geçen hafta perşembe günü asus işlemci soğutucusu sipariş ettim buraya kadar herhangi bir sıkıntı yok ürün cumartesi günü dağıtıma çıktığının haberini aldık ve mutluyduk ürün geldikten sonra hevesle kutuyu açalım derken ürünün içindeki poşetlerdeki vidalar eksik ürünün ambalajları yok kutusu açılmış deforme olmuş ayıplı bir ürünü tarafımıza sattılar kendilerini ilk iş günü cebrail beyi aradım ve 14 gün içerisinde iade/değişim yapıyordunuz ben değişim istiyorum dedim durumu güzelce anlattım kendilerine oda güzel bir dille evet yaparız demişti servisi araya sokmadan bende mutlu mutlu yeni ürünüm hemen gelecek diye sevinmişken bugün 1 ekim günü bu yaptıkları rezillikten sonra hesapıma bari bir kupon tanımlayın zamanıma kayıp olacak diye aramışken açtığımda servet bey ile görüşmeye başladık servet beye ben baştan sona tekrar durumu anlattım ve ürünün kullanılmış şekilde tarafıma ulaştığını ilettim ve hesapıma bir kupon tanımlamarını istedim değişim yapmaları yasal süreçti ama kupon satıcının insiyatifine bağlıydı ben rica ettim tabii ki direkt hesapıma kupon verin demedim fakat bir anda servet bey kupon tanımlanmayacak ve ürününüz servise gidecek dendi dedim ne demek servise gidecek ürün servise giderse servis üründe ayıp yok diyecek ve iade almayacaklar dolaylı yoldan iade almayacaklarını belirtiyorlar kısacası ürünün bazı yerlerinde hasarlarda mevcut kargocu yapmış olabilir diyeceksiniz ama ürünün paketlemesi bile bir insan eliyle tekrar paketlendiği bariz gözüken bir durum var ortada kendileri bu şekilde tarafımıza sattıkları ürünün ayıpını kabul etmiyor ve hala ürünün 0 olduklarını pişkin pişkin savunuyorlar ürün şuan elimde kutusu hazır yarın taraflarına kargolayacağım fakat bu yaptıklarının yanına kar kalmaması adına tüm forumlarda heryerde şikayetimi oluşturuyorum ekstra olarak ürün kendilerine ulaştıktan sonra servise göndermeye kalkarlarsa thh hakem heyetine gideceğimi bildirdim şuanlık forumlarda heryerde rezil edeceğim bu insanları ki insanlarda görsün bunlar nasıl insanlar gaming gen tr rezil bir firma diyorlardı haklılarmış şuan paramı hem vermiyorlar hemde yeni ürün göndermeyeceklerini belirtiyorlar aşağıda yaptıkları rezilliğin kayıtıda mevcuttur birazdan videoyu aşağıda link olarak bırakacağım şuanda videoyu youtubete yüklemekteyim

konuyu herkese yayın atın bu insanlardan kimse alışveriş yapmasın reziller atacağım videonun son 30 saniyesini izleyiniz
Bu üslupta bir şey anlamak güç. Sadece çemkirerek kupon almaya çalıştığını algıladım.

necq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Necati
bu ilk açtığın andaki videosu ise öncelikle sabrın için tebrik ediyorum. o anda küfür etmemiş olmak efendice paketi açmak büyük özveri gerektiriyo. bence arkasında dur. büyük şirketlerin halkı yediği kaç oldu. insanlar amaaaan dedikçe tepemize biniyolar. git hakkını ara. burdan konuyu da güncelle lütfen.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,191
İsim
uwu

adamlar ikinci el ürün gönderdiklerini zaten biliyorlar yaptığı rezillikleri içten içe kabul ediyorlar
daha 14 gün dolmadıysa direk iade et

Livaković

80+ Silver
Bu üslupta bir şey anlamak güç. Sadece çemkirerek kupon almaya çalıştığını algıladım.
Hocam inanın yazmakta o kadar zorlandımki sinirden ağladım 12 bin lira verdim sıvı soğtumayı bana kullanılmış deformeli ürünü satarak kullanmamı ve ilgilenmeyeceklerini belirttiler almadan önce oysaki hep yardımcı olucaz sizi hiç mağdur etmeyiz dediler kendilerine herzaman tatlı dille yaklaşmama rağmen kendileri bu ikinci el deformasyon nereden geldiği belli olmayan ürünü bana satıp servise gönderip servisdende ürünün çalıştığı raporunu alıp bana reddedeceklerini tahmin edebiliyorum ilk başta iade/değişim direkt yapacağız diyen firma bugün farklı konuşmaya başlamış bulunmakta en kısa sürede bu problem çözülmesini istiyoruz Eğer süreç uzarsa mahkemeye gideceğimizide bildirdik

daha 14 gün dolmadıysa direk iade et
Hocam daha dün geldi ürün adamlar caymada dinlemiyor yardımcı olamayağız diyorlar prosedür diyorlar ama yasada öyle bir prosedür yok kendi kafalarından attıkları yasalara yasa diyip benim hakkımı gasp ediyorlar

bu ilk açtığın andaki videosu ise öncelikle sabrın için tebrik ediyorum. o anda küfür etmemiş olmak efendice paketi açmak büyük özveri gerektiriyo. bence arkasında dur. büyük şirketlerin halkı yediği kaç oldu. insanlar amaaaan dedikçe tepemize biniyolar. git hakkını ara. burdan konuyu da güncelle lütfen.
konu güncel hoca şuanda şiakyet vara kayıt oluşturuyor diğer forumlardada aynı konuyu açıyorum bana bu ürünü satıp işin içinden sıyrılabileceklerini sanıyorlar ama sağlam taşa çarptılar ben bu ürünü ister 1 yıl ister 2 yıl o parayı değer kaybetmiş olsade söke söke alacağım

ilk açtığım videodur hocam o anda küfür etmemek için kendimi zor tuttuğumu söyleyebilirim servis sürecine girerse iade almayacaklarını baştan savacaklarını biliyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom