Neler Yeni

Gaming.gen.tr rezilliği

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Livaković

80+ Silver
Bu tür firmalar kurnaz olur. Seni pes ettirmeye çalışırlar veya vakit kazanmaya. Sende onlara göre hareket edeceksin ki vaktin çöp olmasın. En kötü THH ile çözersin problemi ama kaç ayda? O zamana aynısını ne kadara alabilirsin belli değil.
Hocam mahkeme boyutuna giderse faiziyle dava hertürlü yaptıkları iş için dava açacağım yani bu süreçte yıpranan sadece ben olmayacağım dava boyutuna giderse iş ilk başta faiziyle dava sonrasında dolandırıcılık suçuyla dava açacağım 0 diye ikinci el ürün sattıkları için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu üslupta bir şey anlamak güç. Sadece çemkirerek kupon almaya çalıştığını algıladım.
Hocam durum kesinlikle öyle değil tekrardan mesajı düzenledim buyrun tekrar okuyunuz

necq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Necati
sen istediğini yap enflasyona karşı paran eriyecektir. sen uğraştığınla kalırsın. ama herkes senin gibi hakkını ararsa günün birinde bu firmalar da "aaa bu insanlar uğraşıyo ya başımızı ağrıtmasınlar" diyerek düzgün iş yapmaya başlayacaktır.

Livaković

80+ Silver
sen istediğini yap enflasyona karşı paran eriyecektir. sen uğraştığınla kalırsın. ama herkes senin gibi hakkını ararsa günün birinde bu firmalar da "aaa bu insanlar uğraşıyo ya başımızı ağrıtmasınlar" diyerek düzgün iş yapmaya başlayacaktır.
hocam farkındayım faizilye dava açacağım bu yüzden eğer böyle bir durum olursa

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Ad Soyad

Gaming Gen TR ile YAŞADIĞIM SÜREÇ ve TÜM GERÇEKLER

:)

Livaković

80+ Silver

Hocam konunuzu biliyorum şuanda kendilerinin bende ne kadar iki yüzlü olduklarını öğrendim tüm forumlara konu açıyorum açmayada devam edeceğim bu işin içinden sıyrılamayacaklar

necq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Necati
hocam farkındayım faizilye dava açacağım bu yüzden eğer böyle bir durum olursa
faiz işlemiyo sanırım. senin mağduriyetini gideriyolar ve o kadar. en azından mesut abinin videoda öyle işliyo süreç. benzeri başına gelir diye düşünüyorum

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam mahkeme boyutuna giderse faiziyle dava hertürlü yaptıkları iş için dava açacağım yani bu süreçte yıpranan sadece ben olmayacağım dava boyutuna giderse iş ilk başta faiziyle dava sonrasında dolandırıcılık suçuyla dava açacağım 0 diye ikinci el ürün sattıkları için

Hocam durum kesinlikle öyle değil tekrardan mesajı düzenledim buyrun tekrar okuyunuz
Faizi vermezler. Paranı veriyoruz birde faiz mi istiyorsun derlerse şaşırmamak lazım.

Kerem gök

80+ Silver
gaming gen tr iğrenç bi mağaza, indirimli diye bundan 6 7 ay önce mouse almıştım çizik gelmişti, iade edesiye kadar 2 ay harcadım

Livaković

80+ Silver
faiz işlemiyo sanırım. senin mağduriyetini gideriyolar ve o kadar. en azından mesut abinin videoda öyle işliyo süreç. benzeri başına gelir diye düşünüyorum
Hocam sinirlerimi tepeme attırdılar ürünün kabul edilebilecek hiçbir yanı yok şuan

Faizi vermezler. Paranı veriyoruz birde faiz mi istiyorsun derlerse şaşırmamak lazım.
benim eğer 3 ayımı yiyeceklerse sadece para iadesi veyada yeni ürün verip bana sus payı yapıp mahkeme son bulucak bende yeni ürün almayamamı bakıcak öyle bir dünya yok birkere faiz vermese 0 ürün basa basa söylüyorlar hala ama ürün ikinci el buna dolandırıcılık deniyor dolandırıcılıktan dava açarım

necq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Necati
6 ay sürecek olduğunu düşün. 6 ayın sonunda da malın parasını iade etsinler. 6 aylık enflasyona yenik düştün. üstüne mahkemesiydi cartıydı uğraştın kafa yordun. umarım bu tarz bişey olmaz. umarım işin hızlıca çözülür ne diyim hakkında hayırlısı

Kerem gök

80+ Silver

kanka konunu şimdi gördüm bu ne gözünü seveyim??? özellikle parçalamak istesem bu kadar parçalayamam. iade edebildin mi ne oldu

Livaković

80+ Silver
6 ay sürecek olduğunu düşün. 6 ayın sonunda da malın parasını iade etsinler. 6 aylık enflasyona yenik düştün. üstüne mahkemesiydi cartıydı uğraştın kafa yordun. umarım bu tarz bişey olmaz. umarım işin hızlıca çözülür ne diyim hakkında hayırlısı
Hocam techonopatdada konu açacağım birazdan şuanda hazırlanıyorum hespa açacağım birazdan techonopatta daha fazla görüntüenecektir bu işin içinden bu kadar kolay kurtulamazlar heryerden rezil edeceğim

Evet ben belki paramı alacağım ama bu konular paramı alsam dahi burda yıllar hatta sonsuza kadar kalacak yüz binlerce müşteri bunlardan sırf bu konum yüzünden güvensizliğe düşüp bunlardan alışveriş yapmaktan vazgeçecekler

Kerem gök

80+ Silver
Hocam techonopatdada konu açacağım birazdan şuanda hazırlanıyorum hespa açacağım birazdan techonopatta daha fazla görüntüenecektir bu işin içinden bu kadar kolay kurtulamazlar heryerden rezil edeceğim
zaten sürekli diyorum almayın buradan diye, artık kimsenin bir şey alacağını sanmam. umarım batarlar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom