Neler Yeni

Gaming.gen.tr rezilliği

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
isim soyisim
Servise yollamalarını bende anlamıyorum. Bundan 3-4 sene önce incehesap'tan monitör almıştım. Mönitör tn paneldi ve internette videolarını izleyince kalitesiz bir şey olduğunu gördüm. Siteye iade yapılmasını istemiştim fakat kargo çıktığından dolayı kargoyu teslim almayın geri zaten buraya döner deimşlerdi. Kargo geldi kargoyu almayacağımı söyledim iade gidiyor dedi tamam dedim. Hiç kargoya dokunmadım bile onu bile servise götürüyorlar iade süreci uzuyor. Kargo getirilip götürülürken sorun oluşmuşmu falan diye ona bakıyorlar heralde ondan dolayı.

Livaković

80+ Silver
Servise yollamalarını bende anlamıyorum. Bundan 3-4 sene önce incehesap'tan monitör almıştım. Mönitör tn paneldi ve internette videolarını izleyince kalitesiz bir şey olduğunu gördüm. Siteye iade yapılmasını istemiştim fakat kargo çıktığından dolayı kargoyu teslim almayın geri zaten buraya döner deimşlerdi. Kargo geldi kargoyu almayacağımı söyledim iade gidiyor dedi tamam dedim. Hiç kargoya dokunmadım bile onu bile servise götürüyorlar iade süreci uzuyor. Kargo getirilip götürülürken sorun oluşmuşmu falan diye ona bakıyorlar heralde ondan dolayı.
Hocam servis olayı tamamen düzenbazlıktan ibaret satıcılar servislerle anlaşıyor muhtemlen servis ürünü yasal süre boyunca en fazla ne kadar tutabilirse tutuyor tüketiciyi bezdirmek için aklına gelebilecek tümf fantazileri kısacası uyguluyorlar bana ürün 0 gelseydi zaten ben ürünü kabul edecektim tatlı tatlı değişimimi kabul etselerdi şuan hiçbir forumda bu konunun adı bile geçmeyecekti kendileri etti kendileri buldu maddi manevi zarara uğrattılar iadeyi alsınlar daha mağazalarının yanlarından geçmeyeceğim zaten

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Selim
Bu üslupta bir şey anlamak güç. Sadece çemkirerek kupon almaya çalıştığını algıladım.
Ne boş adamsın küfür etmicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani sen çakal kurnazlıgı yapıp kupon istemeye kalkarsan adamda seni yokuşa sürer. Böyle yaparak firmayı batırma gibi hedefiniz mi var :)
Kupon verecek kuzu kuzu 👍 kullanılmış termal macun lekeli bir ürünü gönderirken sıkıntı yok kupon isterken niye olsun ? Firma ile bağlantınız var herhalde. Hepsiburada ve Trendyol anında kupon tanımlar ama battilar mi ? Boş yorum

Livaković

80+ Silver
burası tecnopat değil ?
Hocam normalde kullanırım fakat titriyordum konuyu açarken noktalama işaretlerini kullanamadım üzgünüm.

Ne boş adamsın küfür etmicem

Kupon verecek kuzu kuzu 👍 kullanılmış termal macun lekeli bir ürünü gönderirken sıkıntı yok kupon isterken niye olsun ? Firma ile bağlantınız var herhalde. Hepsiburada ve Trendyol anında kupon tanımlar ama battilar mi ? Boş yorum
Hocam yardım ve desteğiniz için memnunum yarın firmayla iletişime geçeceğim tekrardan gelişmeleri forumda aktaracağım

Livaković

80+ Silver
banada olmuştu bir ara oyüzden sizi çok iyi anlıyorum.
pişkin pişkin 1 hafta önce kendilerinden i9 13900k işlemci sipariş etmiştim memnun olmadım iade ettim aldılar tekrardan iade aldıkları için kendilerine güvenerek tekrar alışveriş yaptım pişkin pişkin önceki ürünün konusunu açıyorlar onu iade aldık bunu alamayıza getiriyorlar dedim

banada olmuştu bir ara oyüzden sizi çok iyi anlıyorum.
haftaya salı çarşamba günü anlaşılır her şey bakalım

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Selim
Hocam normalde kullanırım fakat titriyordum konuyu açarken noktalama işaretlerini kullanamadım üzgünüm.

Hocam yardım ve desteğiniz için memnunum yarın firmayla iletişime geçeceğim tekrardan gelişmeleri forumda aktaracağım
Ya zorla hakaret istiyorlar bilir kişiler. Ne boş gereksiz var toplanmış biri batar diyor biri hakkını arayan birine laf yapıyor zorla hakaret istiyorlar

Livaković

80+ Silver
Ya zorla hakaret istiyorlar bilir kişiler. Ne boş gereksiz var toplanmış biri batar diyor biri hakkını arayan birine laf yapıyor zorla hakaret istiyorlar
Gaming.gen.tr firmasına en son görüşmemizde görüştüğüm en son kişi servet beye donanım arşivi forum techonopat gibi forumları siz iyi bilirsiniz gün içerisinde şikayet edilmedik forum bırakmayacağımı söyledim fake hesaplarla konuya bu şekilde yazıyorlarsa şaşırmam :D

amacım hem iademi sağlasınlar hem rezillikleri görülsün diğer insanlar kurumsal diye adı altında 0 diye ikinci el ürünler almasınlar amacım o dur her gün konuyuda üşenmeden hep yükselteceğim hem iade yapacaklar hemde tüm türkiyeye rezil etmeden asla durmayacağım

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Ömür
Servet beyin ne kadar ### olduğunu bu konudan rahat bir şekilde anlayabilirsiniz

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Selim
Gaming.gen.tr firmasına en son görüşmemizde görüştüğüm en son kişi servet beye donanım arşivi forum techonopat gibi forumları siz iyi bilirsiniz gün içerisinde şikayet edilmedik forum bırakmayacağımı söyledim fake hesaplarla konuya bu şekilde yazıyorlarsa şaşırmam :D

amacım hem iademi sağlasınlar hem rezillikleri görülsün diğer insanlar kurumsal diye adı altında 0 diye ikinci el ürünler almasınlar amacım o dur her gün konuyuda üşenmeden hep yükselteceğim hem iade yapacaklar hemde tüm türkiyeye rezil etmeden asla durmayacağım
Kendi adamları var zaten ya da onun garanti belgesiyle ürün satan şahıslar var. Troll gibi mesaj atanların çoğu bunlar.

Livaković

80+ Silver
Kendi adamları var zaten ya da onun garanti belgesiyle ürün satan şahıslar var. Troll gibi mesaj atanların çoğu bunlar.
servet bey yazıyordur :D adam bana baya gıcık kaptı seste konuşurken ben sesimi yükselttikçe o dahada gıcık kaptı yaptığı terbiyesizlikler için özür bile beklemiyorum adamlar resmen şaka gibi :D

Servet beyin ne kadar ### olduğunu bu konudan rahat bir şekilde anlayabilirsiniz
edilecek çok laf varda işte bu firma o kadar amatör davranıyorki her an ağzımdan yanlış bir şey çıksın diye kulaklarını dört açan bir firma adamlar bu hatayı nasıl düzelteceğiz müşterinin karşısına nasıl çıkarız diye utanacakları yere rezilliklerine rezillik katıyorlar :D

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Ömür
servet bey yazıyordur :D adam bana baya gıcık kaptı seste konuşurken ben sesimi yükselttikçe o dahada gıcık kaptı yaptığı terbiyesizlikler için özür bile beklemiyorum adamlar resmen şaka gibi :D
Bir dahaki konuşmanda bence cabrail le konuş daha iyi biri gibi geldi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom