Neler Yeni

Gaming.gen.tr rezilliği

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Livaković

80+ Silver
Bir dahaki konuşmanda bence cabrail le konuş daha iyi biri gibi geldi
hocam al birini vur ötekine ilk başta servet bey daha iyiydi ilk firmadan alışveriş yapacakken iade/değişim prosedürleri hakkında bilgi almak için kendisiyle en az 3 kere görüşmüşümdür kendileri ile çelişiyor adamlar yarın uyandığım zaman ilk iş kargo takip numarasını kendilerine iletip tüm forumda açtığım konularını yöneticilerinize okutun diyeceğim ama ikinci el ürüne sıfır diyen bir firmadan bahsediyoruz utanma sıfır olan bir firma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir dahaki konuşmanda bence cabrail le konuş daha iyi biri gibi geldi
abdullah abinin bu konuyu görmesi lazım ben etiketledim ama sizlerde etiketlerseniz elbet görecektir konuyu işbirliği yaptığı firmanın gerçek yüzünü bizzat kendisi görmeli.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Ömür
hocam al birini vur ötekine ilk başta servet bey daha iyiydi ilk firmadan alışveriş yapacakken iade/değişim prosedürleri hakkında bilgi almak için kendisiyle en az 3 kere görüşmüşümdür kendileri ile çelişiyor adamlar yarın uyandığım zaman ilk iş kargo takip numarasını kendilerine iletip tüm forumda açtığım konularını yöneticilerinize okutun diyeceğim ama ikinci el ürüne sıfır diyen bir firmadan bahsediyoruz utanma sıfır olan bir firma
Valla çok utanç verici bir durum

Livaković

80+ Silver
poşetleri tekrar koyup göndermişler resmen alay ediyorlar ben böyle bir ürün göndermeye utanırım 0 ürünlerin kutusunu açamıyoruz diyorlar bu ürünü zaten kendileri biliyordu böyle olduğunu ondan söylüyorum ben 0 diye bu ürünü satamazdım ben utanırdım ben bunu müşteriye nasıl göndericem diye adamlar 0 utanma yarın görüşeceğiz tekrardan bakalım ne olacak rezilliklerine neler katacaklar.

youtube attığım video 240 izlenmeye ulaşmış haftayı bulmadan bin izlenmeyi aşacağını düşünüyorum

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
isim soyisim
Hocam servis olayı tamamen düzenbazlıktan ibaret satıcılar servislerle anlaşıyor muhtemlen servis ürünü yasal süre boyunca en fazla ne kadar tutabilirse tutuyor tüketiciyi bezdirmek için aklına gelebilecek tümf fantazileri kısacası uyguluyorlar bana ürün 0 gelseydi zaten ben ürünü kabul edecektim tatlı tatlı değişimimi kabul etselerdi şuan hiçbir forumda bu konunun adı bile geçmeyecekti kendileri etti kendileri buldu maddi manevi zarara uğrattılar iadeyi alsınlar daha mağazalarının yanlarından geçmeyeceğim zaten
Normalde o video kaydını gördükleri an sana direkt para iadesi, ürünün değeri kadar kupon ya da ürünün daha üst modelini göndermeyi teklif etmesi sana bu seçenekleri sunup özür dilenmesi gerekirdi.

Livaković

80+ Silver
Normalde o video kaydını gördükleri an sana direkt para iadesi, ürünün değeri kadar kupon ya da ürünün daha üst modelini göndermeyi teklif etmesi sana bu seçenekleri sunup özür dilenmesi gerekirdi.
Hocam adamlardan özür bile beklemedim değişseler tamam diyecektim adamlara tatlı dille konuştukça suistimal ediyorlar bu ürünün parası bana eninde sonunda gelecek bu konu burda yıllar boyunca kalacak hiç bunları akıl edemiyorlar kendilerini rezil ettirmeye bayılıyorlar normalde servet bey böyle konuşma yapmasaydı ben hiçbir forumda konusunu açmazdım kendileri etti buldular parama çöktüler ama bu konuyu okuyan belki yüzlerce kişi almaktan vazgeçti gerçekten türkiyeden bir ürün alınmaz ben bu satıcıların bu yalanlarından yokuşa sürmelerinden bıktım amazon abd neweggden alırım daha iyi yemin ediyorum bundan sonra türkiyeden asla bir şey almam adamlar gerekirse yeni ürün gönderiyor elinizdeki kalsın diyecek kadar kaliteli firmalar bizimkilerde müşterinin sinirlerini nasıl bozabilir beyinlerine nasıl kan sıçratabiliriz diye dolaşıyorlar

yarını iple çekiyorum teknik servisleri haftasonu çalışmıyormuş yarın teknik servisleriyle belli kavga edicez yarım saat

GirayHan

80+ Gold
hacı siz işi bilmiyorsunuz. açtın yok kullanılmış yok paketlenmiş tekrar falan ne uğraşıyorsunuz. hiç bir şey demiyeceksiniz. cayma hakkımı kullanmak istiyorum üründen memnun kalmadım. bunu belirticeksiniz vereceksiniz kargoya onlar da iade alacak oldu bitti gitti. ha kabul etmediler mi gitsin gelsin kargoda teslim almayacaksınız. Bir süre sonra vazgeçecekler ve ürünü iade alacaklar.

Livaković

80+ Silver
hacı siz işi bilmiyorsunuz. açtın yok kullanılmış yok paketlenmiş tekrar falan ne uğraşıyorsunuz. hiç bir şey demiyeceksiniz. cayma hakkımı kullanmak istiyorum üründen memnun kalmadım. bunu belirticeksiniz vereceksiniz kargoya onlar da iade alacak oldu bitti gitti. ha kabul etmediler mi gitsin gelsin kargoda teslim almayacaksınız. Bir süre sonra vazgeçecekler ve ürünü iade alacaklar.
Konuyu okumadan yorum yapan bir arkadaş daha senin o dediğini yapmayı bende bizde biliyoruz hacı anladın hacı tövbe estafurullah konuyu okumayıp dan diye yorum yapmaya geldiysen yapma kardeşim.

GirayHan

80+ Gold
Konuyu okumadan yorum yapan bir arkadaş daha senin o dediğini yapmayı bende bizde biliyoruz hacı anladın hacı tövbe estafurullah konuyu okumayıp dan diye yorum yapmaya geldiysen yapma kardeşim.
valla kusura bakma kupon dinlendiğin bölüm harici okumadım evet.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Berk
Ne boş adamsın küfür etmicem
Konuşmanın muhatabı değilsen alakan olmayan ikili konuşmalara burnunu sokma abim. benden tavsiye olsun sana az öteden izle. Boş insanı göreceksin.

Livaković

80+ Silver
valla kusura bakma kupon dinlendiğin bölüm harici okumadım evet.
tamamen oku videoyuda aç bi bak bakalım cayma hakkı desem ürünün içindeki eksikleri söyleyip iade edeceklerdi bana tekrar sonra ben tekrardurumu detaylı anlatıp tekrar gönderecektim süreç gene servis durumuna gelecekti iki ucu yararsız deynek anlıyacağın yoksa bende aldığım ürünlerde kusur görürsem cayma diyip iade ediyorum

Konuşmanın muhatabı değilsen alakan olmayan ikili konuşmalara burnunu sokma abim. benden tavsiye olsun sana az öteden izle.
servet bey geldi arkadaşlar gaming.gen.tr avukkatı felanmısın sana böyle ürün gelse ortalığı yıkarsın bana veyada başka insanlara böyle yorum yaparsın ancak inşallah aynısı seninde başına gelirde anlarsın belki diyeceğimde sen anlamazsın.

GirayHan

80+ Gold
tamamen oku videoyuda aç bi bak bakalım cayma hakkı desem ürünün içindeki eksikleri söyleyip iade edeceklerdi bana tekrar sonra ben tekrardurumu detaylı anlatıp tekrar gönderecektim süreç gene servis durumuna gelecekti iki ucu yararsız deynek anlıyacağın yoksa bende aldığım ürünlerde kusur görürsem cayma diyip iade ediyorum
videon varsa ver thh'ye sorununu çözmüyorlarsa burdan çözüm bulabileceğini mi sanıyorsun ? ben bu firmayı geçmişte thh verdim ve kazandım. öyle tatlı dille güler yüzle bu ülkede bu işler yürümüyor.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Berk

servet bey geldi arkadaşlar gaming.gen.tr avukkatı felanmısın sana böyle ürün gelse ortalığı yıkarsın bana veyada başka insanlara böyle yorum yaparsın ancak inşallah aynısı seninde başına gelirde anlarsın belki diyeceğimde sen anlamazsın.
Dostum kendi adıma konuşayım ben sana haksızsın veya haklısın çıkarımında bulunmadım. Tekrar oku başta ne yazdığımı. Daha fazla açıklama yapmaya gerek duymuyorum.

Livaković

80+ Silver
Konuşmanın muhatabı değilsen alakan olmayan ikili konuşmalara burnunu sokma abim. benden tavsiye olsun sana az öteden izle. Boş insanı göreceksin.
sonra ülke neden gelişmiyor sonra hakaretten ben uzaklaştırılıyorum hocam sen konudan çıkıp terkedermisin gaming.gen.tr avukatı olduğun veyada çalışanı olduğunu herkes biliyor gülünç duruma düşmekten başka hiçbir işe yaramıyorsun.

Dostum kendi adıma konuşayım ben sana haksızsın veya haklısın çıkarımında bulunmadım. Tekrar oku başta ne yazdığımı. Daha fazla açıklama yapmaya gerek duymuyorum.
evet kendini açıklama yapma ve konuyu terket

videon varsa ver thh'ye sorununu çözmüyorlarsa burdan çözüm bulabileceğini mi sanıyorsun ? ben bu firmayı geçmişte thh verdim ve kazandım. öyle tatlı dille güler yüzle bu ülkede bu işler yürümüyor.
çoğu sıkıntılı iade forumlardaki insanların destekleri sayesinde iadesi yapılıyor bilgisiz arkadaşım bana nasihyat verme ben bu işin kitabını yazdım.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom