Neler Yeni

Gaming.gen.tr rezilliği

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

GirayHan

80+ Gold
sonra ülke neden gelişmiyor sonra hakaretten ben uzaklaştırılıyorum hocam sen konudan çıkıp terkedermisin gaming.gen.tr avukatı olduğun veyada çalışanı olduğunu herkes biliyor gülünç duruma düşmekten başka hiçbir işe yaramıyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet kendini açıklama yapma ve konuyu terket

çoğu sıkıntılı iade forumlardaki insanların destekleri sayesinde iadesi yapılıyor bilgisiz arkadaşım bana nasihyat verme ben bu işin kitabını yazdım.
birader boş muhabbet yapma. aklın sana yetiyor olsaydı buraya konu açmazdın burda sana yorum yapan adamları da tersleyeceksen bak işine kitabını yazmaya devam et.

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
Gaming.gen.tr firmasından geçen hafta perşembe günü Asus işlemci soğutucusu sipariş ettim. Ürünün cumartesi günü dağıtıma çıktığının haberini aldık Ürün geldikten sonra hevesle kutuyu açalım derken; ürünün içindeki poşetlerdeki vidalar eksik, ürünün ambalajları yok, kutusu açılmış deforme olmuş ve en önemliside sıvı soğutmanın işlemciye yapıştırılacağı yerde termal macun izleri mevcuttu Ayıplı bir ürünü tarafımıza sattılar. Kendilerini ilk iş günü Cebrail Beyi aradım ve: "14 gün içerisinde iade/değişim yapıyordunuz, ben değişim istiyorum" dedim. Durumu güzelce anlattım kendilerine. O da güzel bir dille: "Evet yaparız" demişti. Servisi araya sokmadan ben de mutlu mutlu yeni ürünüm hemen gelecek diye sevinmişken, bugün 1 Ekim günü bu yaptıkları rezillikten sonra "Hesabıma bari bir kupon tanımlayın zamanıma kayıp olacak" diye aramışken telefona Servet Bey çıktı konu hakkında görüşmeye başladık. Servet Beye ben baştan sona tekrar durumu anlattım ve ürünün kullanılmış şekilde tarafıma ulaştığını ilettim. Hesabıma bir kupon tanımlamalarını istedim. Değişim yapmaları yasal süreçti ama kupon satıcının inisiyatifine bağlıydı. Ben rica ettim tabii ki direkt "hesabıma kupon verin" demedim fakat bir anda Servet Bey: "Kupon tanımlanmayacak ve ürününüz servise gidecek" dedi. Dedim "Ne demek servise gidecek? Ürün servise giderse servis üründe ayıp yok diyecek ve iade almayacaklar."Dolaylı yoldan iade almayacaklarını" belirtiyorlar. ürünün bazı yerlerinde hasarlar da mevcut. "Kargocu yapmış olabilir" diyeceksiniz ama ürünün paketlemesi bile bir insan eliyle tekrar paketlendiği bariz gözüken bir durum var ortada. Kendileri bu şekilde tarafımıza sattıkları ürünün ayıbını kabul etmiyor ve hala ürünün sıfır olduğunu pişkin pişkin savunuyorlar. Ürün şu an elimde kutusu hazır yarın taraflarına kargolayacağım fakat bu yaptıklarının yanına kar kalmaması adına tüm forumlarda, her yerde şikayetimi oluşturuyorum. Ekstra olarak ürün kendilerine ulaştıktan sonra servise göndermeye kalkarlarsa THH'ne (Tüketici Hakem Heyeti) gideceğimi bildirdim. Şu anlık forumlarda, her yerde rezil edeceğim bu insanları ki insanlar da görsün bunlar nasıl insanlar. "gaming gen TR rezil bir firma" diyorlardı haklılarmış. Şu an paramı hem vermiyorlar hem de yeni ürün göndermeyeceklerini belirtiyorlar. Aşağıda yaptıkları rezilliğin kaydı da mevcuttur. Aşağıda link olarak paylaştığım videoda sattıkları ürünün hali mevcuttur

hocam benim de bu şirkettlw ilgili açtığım bircok forum var suanda kullandığım 3070ti sistemde 3070ti ekran kartımı asus hesabıma kayıt etmek istediğimde kayıtlı cıktı hafif bir coilwhine vardı, coil whine sesini ben duyuyordum sistemi tam 2 kere ekran kartımı değiştirmeleri için yolladım ama nafile boş cevaplar ile aynı şekilde geri yolladılar , ve onlardan aldığım ASUS VG27AQ1A monitörü tam 3 kez değişime yolladım her defasında ölü pikselli geldi en sonunda iade verdiler elden monitör almka için vatana gitmiştim, vatanda tanıdık bir çalışana ardarda sıfır üründe ölü piksel nasıl oluyor diye sorduğumda ise “ölü pikselli monitörlerin, coil whineli ekran kartlarının sana denk gelmesi pek şans eseri değil, gaminggen sitesinin sahibi bizim eski patronumuz dedi, vatanda çalışmayı bırakıp kendi işini kurmuş o site ise gaminggen oldugunu söylemişti, hatalı,sorunlu, değişim ürünlerini toplayıp, sıfır gibi jelatinleyerek/paketleyerek indirim adı altında satıyorlar demişti, birdaha o siteye asla bulaşmadım, yazdıklarımı okuyanlara içtenlikle uzak durmalarını öneririm

GirayHan

80+ Gold

Livaković

80+ Silver
hocam benim de bu şirkettlw ilgili açtığım bircok forum var suanda kullandığım 3070ti sistemde 3070ti ekran kartımı asus hesabıma kayıt etmek istediğimde kayıtlı cıktı hafif bir coilwhine vardı, coil whine sesini ben duyuyordum sistemi tam 2 kere ekran kartımı değiştirmeleri için yolladım ama nafile boş cevaplar ile aynı şekilde geri yolladılar , ve onlardan aldığım ASUS VG27AQ1A monitörü tam 3 kez değişime yolladım her defasında ölü pikselli geldi en sonunda iade verdiler elden monitör almka için vatana gitmiştim, vatanda tanıdık bir çalışana ardarda sıfır üründe ölü piksel nasıl oluyor diye sorduğumda ise “ölü pikselli monitörlerin, coil whineli ekran kartlarının sana denk gelmesi pek şans eseri değil, gaminggen sitesinin sahibi bizim eski patronumuz dedi, vatanda çalışmayı bırakıp kendi işini kurmuş o site ise gaminggen oldugunu söylemişti, hatalı,sorunlu, değişim ürünlerini toplayıp, sıfır gibi jelatinleyerek/paketleyerek indirim adı altında satıyorlar demişti, birdaha o siteye asla bulaşmadım, yazdıklarımı okuyanlara içtenlikle uzak durmalarını öneririm
iade aldıktan sonra emin olun isimlerini bile duyduktan sonra sitelerindeki hesapımı bile sildirteceğim.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Berk
sonra ülke neden gelişmiyor sonra hakaretten ben uzaklaştırılıyorum hocam sen konudan çıkıp terkedermisin gaming.gen.tr avukatı olduğun veyada çalışanı olduğunu herkes biliyor gülünç duruma düşmekten başka hiçbir işe yaramıyorsun.

evet kendini açıklama yapma ve konuyu terket

Bugün muz yenmemiş anlaşıldı.

Bu üslupta bir şey anlamak güç. Sadece çemkirerek kupon almaya çalıştığını algıladım.

Şöyle değerlendirmek daha doğru olacaktır. Firmada, bu daha önce kullanılmış ürünü garanti kapsamında kontrollerini yaptırıp, varsa bir kusuru distribütör yetkiliden değişim talep edecek. Yani bu durumda tek kaybınız zaman olacak. Kendinizi üzmek yerine çıkacak sonucu bekleyin. Bende gaminggentr den zamanında bir kasa almıştım, bir daha asla bu yerden alışveriş yapmayacağım. Yaşadığım olumsuz deneyim bende kalsın. Bu tarz sorunları görünce gaminggentr adına şaşırmıyorum. Kendi kendilerini silecekler piyasadan..

Belirtmekte fayda var internet alışverişiyse direkt olarak 14gün iade hakkınız var. Yok kutusu açık geldi yok böyle oldu yok bana kullanılmış ürün sattınız...vs gibi bunları açıklama yapmanıza bile gerek yok hatta bunları açıklamak size hem hakkınızdan hem de zamanınızdan men edilmenize sebep bile olacaktır. Direkt, iade etmek istiyorum, yanlış almışım benim işlemcimle uyum sağlamadı, bitti.

Sende gerçekten bir problem mevcut. Zahmet etme diye önceden yazdığım cevapları yukarı ekledim. Öyle bir boyuta ulaşmışsın ki artık insanlara niyet okuması yapıyorsun. Sana yardımcı olanda kabahat ne halin varsa gör. Bak bakalım topu topu 2 entry atmışım. Kendimin de buna benzer bir sorun yaşadığını belirtmişim. Vauv neyse. Sana cevap vermek zaman kaybı.

Livaković

80+ Silver

Sende gerçekten bir problem mevcut. Öyle bir boyuta ulaşmışsın ki artık insanlara niyet okuması yapıyorsun. Sana yardımcı olanda kabahat ne halin varsa gör. Bak bakalım topu topu 2 entry atmışım. Kendimin de buna benzer bir sorun yaşadığını belirtmişim. Vauv neyse. Sana cevap vermek zaman kaybı.
ikiniz haricinde diğer insanlara kaba bir tavır sergilediğimi görüntüleyemiyorum konudan çıkın gidin arkadaşım anladık gaming.gen.tr firmasının savunma hattısınız ama gerçekten çok gülüyorum daha doğrusu gülüyoruz yazık ya

Sende gerçekten bir problem mevcut. Zahmet etme diye önceden yazdığım cevapları yukarı ekledim. Öyle bir boyuta ulaşmışsın ki artık insanlara niyet okuması yapıyorsun. Sana yardımcı olanda kabahat ne halin varsa gör. Bak bakalım topu topu 2 entry atmışım. Kendimin de buna benzer bir sorun yaşadığını belirtmişim. Vauv neyse. Sana cevap vermek zaman kaybı.
bende problem varsa konudan çıkabilirsin güzel kardeşim te allahım ne adamlarla uğraşıyoruz senin yardımınada ihtiyacım yok güzel kardeşim sen ne halin varsa gör

senin kime entry attığında zerre umrumda değil konudan çık kardeşim madem sorunluyum çık diyorum hala yazıyorsun

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Selim
Konuşmanın muhatabı değilsen alakan olmayan ikili konuşmalara burnunu sokma abim. benden tavsiye olsun sana az öteden izle. Boş insanı göreceksin.
Konuşmanın muhatabı sen olmuyorsun burda abim ozaman adama cevap yazmayacaksin buda tavsiyem olsun sana abim 👍 yoksa reelde başka türlü ötürürler seni bu lafinla abim 👍 hadi ikile.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Berk
Konuşmanın muhatabı sen olmuyorsun burda abim ozaman adama cevap yazmayacaksin buda tavsiyem olsun sana abim 👍 yoksa reelde başka türlü ötürürler seni bu lafinla abim 👍 hadi ikile.
çok mu takıldın abim lafına o zaman yerini bileceksin. küfür edecekmişte neyseymiş. devam et böyle reelde öttürürsün.
daha da alıntılamayın bu saçma ikonik konuya cevap atmak istemiyorum.

Livaković

80+ Silver
Hocam gamin.gen.tr'den geldiklerini düşünüyorum adamlar konuyu bile okumadan direkt yorum yapıyor ciddiye bile almayın hocam yazıp yazıp dursunlar susarlar elbet

çok mu takıldın abim lafına o zaman yerini bileceksin.
hocam konuda insanlara sataşmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz çıkarmısınız konudan rica ediyorum.

GirayHan

80+ Gold
olum şuna kazandığım davanın kağıdını rulo yapıp alnına çat çat diye vurasım var ama moralini bozmuşlar yardım etmeye çalışanlara da ters yapıyor şizofrene bağlamış bu bizi gaming.gen.tr çalışanı sanıyor askdjnsad :ROFLMAO:

Livaković

80+ Silver
olum şuna kazandığım davanın kağıdını rulo yapıp alnına çat çat diye vurasım var ama moralini bozmuşlar yardım etmeye çalışanlara da ters yapıyor şizofrene bağlamış bu bizi gaming.gen.tr çalışanı sanıyor askdjnsad :ROFLMAO:
senin kazandığın davadan banane kardeşim kullandığın laflara dikkat et saygını takın askerlik arkadaşın yok senin çık kardeşim konudan istenmediğin yerde durmak çokmu seviyorsun

Hocam şu arkadaşları raporlayın ben raporladım ceza alırlar yetkililer gördükleri zaman.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom