Neler Yeni

Gaming.gen.tr rezilliği

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Livaković

80+ Silver
kanka konunu şimdi gördüm bu ne gözünü seveyim??? özellikle parçalamak istesem bu kadar parçalayamam. iade edebildin mi ne oldu
bu arkadaş iade almış
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten sürekli diyorum almayın buradan diye, artık kimsenin bir şey alacağını sanmam. umarım batarlar
Hocam pişkin pişkin 0 olduğunu hala savunuyorlar şikayetvardada kayıt oluşturdum sdn forumdada konuyu açtım sıra geldi techonopata

Kerem gök

80+ Silver
bu arkadaş iade almış

Hocam pişkin pişkin 0 olduğunu hala savunuyorlar şikayetvardada kayıt oluşturdum sdn forumdada konuyu açtım sıra geldi techonopata
kanka yukarıda iade alan arkadaş gibi videolarla faturalarla güzelce konu aç diğer forumlarda, burada açtığın gibi dağınık açma okuyamadım :D

Livaković

80+ Silver
Böyle kurumsal firmaların mahalle bilgisayarcısı gibi hareket etmeleri gerçekten çok komik ve yazık. Bir daha yanından geçmem bu firmanın.
Hocam sizin şuanda onlardan vazgeçmeniz ohh çektirdi sadece para iadeleri yapmalarıyla bu işin içinden kendilerine kurtulamayacaklarını söyledim zamanında kaç kere mahkemeye gittim bunlar içinde giderim kaç firmadan alışveriş yaptım kaç firmadan iade ürün geldi ama hayatımda ilkkez bu kadar rezil bir ürünle karşı karşıya geldim işin peişini bırakmayacağım benim bilgisayar alma hevesimide mahvettiler diğer bilgisayar alacak arkadaşlarında boğazı kursağında kalmasın

Konu günceldir

Kerem gök

80+ Silver
Hocam sizin şuanda onlardan vazgeçmeniz ohh çektirdi sadece para iadeleri yapmalarıyla bu işin içinden kendilerine kurtulamayacaklarını söyledim zamanında kaç kere mahkemeye gittim bunlar içinde giderim kaç firmadan alışveriş yaptım kaç firmadan iade ürün geldi ama hayatımda ilkkez bu kadar rezil bir ürünle karşı karşıya geldim işin peişini bırakmayacağım benim bilgisayar alma hevesimide mahvettiler diğer bilgisayar alacak arkadaşlarında boğazı kursağında kalmasın

Konu günceldir
boğazı kursağında kalmasın :D

Livaković

80+ Silver
boğazı kursağında kalmasın :D
Hocam yanlış bir şey yazdıysam kusuruma bakmayın bu insanlar yüzünden benim gibi başkalarıda mağdur olmasın demek istiyorum

yarın ürün gidecek firmaya şuanlık daha yapabilecğeim bir şey yok sanırım şikayet kayıdı oluşturdum videoyu ekledim sonucu aktaracağım

Böyle kurumsal firmaların mahalle bilgisayarcısı gibi hareket etmeleri gerçekten çok komik ve yazık. Bir daha yanından geçmem bu firmanın.
Hocam bu firmaların hepsi aynı al birini vut ötekini hepsi az çok aynı mantık çalışıyorlar sadece bazı firmalar tatlı dille manipülasyon edebildikleri için o firma size daha cazip geliyor ve burdan alasınız geliyor.

@Abdullah Hacıgül lütfen bu insanların rezilliklerini görün ve bu firmayla sponsorluk işlemleri yapmayınız her forumda konusunu açıyorum bu insanlar 0 diye iade gelmiş ikinci el bozuk ürünleri 0 diye satıp alıcıyı mağdur ediyorlar

Son düzenleme:

ahmetbirs

80+ Bronze
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
cebrailim bi kupon at be ayıpsın at bi ufak işimiz görülsün cansın cebrailim baş tacısın can can

Livaković

80+ Silver
cebrailim bi kupon at be ayıpsın at bi ufak işimiz görülsün cansın cebrailim baş tacısın can can
Gaming gen tr firmasında Hangi çalışansınız acaba sorabilirmiyim :D

@Tokuchi77 Hocam siz bu insanlarla çok problem yaşamış sonunda çözüme kavuşmuş insanlarsınız şuanda heryerde yaptıkları rezillikleri yayıyorum şuan ne yapmamı öneririsnz

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Rezilliklerini bir güzel anlatmanız iyi olmuş thh gitmeyi sakın ihmal etmeyin insanları parayı çöpten toplamıyor, bu gibi firmalar yüzünden 1 hafta önce tek tek topladığım bilgisayarımın bileşenlerinin en pahalı parçalarını öncelikli Amazon bulamassam hepsiburada satıcılı satın aldım (fiyatına bakmadan). Daha önce Teknosadan aldığım bir tv'de çıkan ölü piksel yüzünden beni rezil etmiş heryerde sizin gibi paylaşım yapmıştım. Aklınızda olsun bu gibi firmalara sorunu güzel güzel anlatıp çözüm bulmalarını beklemeyin direk geri paketleyip beğenmedim diyip geri gönderin, en ufak bir şikayet bildirirseniz direk servise yönlendiriyorlar. (Amazona ister sorun bildirin ister beğenmedim diyin koşulsuz şartsız iade, değişim yapıyor.)

Livaković

80+ Silver
Rezilliklerini bir güzel anlatmanız iyi olmuş thh gitmeyi sakın ihmal etmeyin insanları parayı çöpten toplamıyor, bu gibi firmalar yüzünden 1 hafta önce tek tek topladığım bilgisayarımın bileşenlerinin en pahalı parçalarını öncelikli Amazon bulamassam hepsiburada satıcılı satın aldım (fiyatına bakmadan). Daha önce Teknosadan aldığım bir tv'de çıkan ölü piksel yüzünden beni rezil etmiş heryerde sizin gibi paylaşım yapmıştım. Aklınızda olsun bu gibi firmalara sorunu güzel güzel anlatıp çözüm bulmalarını beklemeyin direk geri paketleyip beğenmedim diyip geri gönderin, en ufak bir şikayet bildirirseniz direk servise yönlendiriyorlar. (Amazona ister sorun bildirin ister beğenmedim diyin koşulsuz şartsız iade, değişim yapıyor.)
Hocam beğenmedim diyip geri göndersemde ürünün içindekiler eksik ürün hasarlı yani hertürlü servis sürecine sokacaklardı o yüzden beğenmedim gibi bir hakkımıda kullandırtmadılar birde pişkin pişkin önceden kendilerinden i9 13900k işlemci sipariş etmiştim önceden dediğim 1 hafta önce onu memnun kalmadım gerçekten iade ettim şimdi servet bey ile konuşurken diyorki biz iade alıyoruz i9 13900k işlemcinizi iade aldık diyor 1 kere iade aldım daha iade almam mantığına getiriyor kısacası isterse 100 kere ayıplı ürün gelsin 100'ünüde iade ederim şuanda techonopat forumdada konusuaçılmak üzere şikayet vardakide onaylandığında linkini buraya bırakacağım herkes desteklerse hızlı bir şekilde sonuca varacağımı düşünüyorum

https://www.technopat.net/sosyal/konu/gaming-gen-tr-kutusu-acilmis-ueruen-yolladi.2847021/ techonopattada konusu burdadır aynı yorumu burayada yaparsanız etkileşim kazanır ordaki konuda bu sayede diğer insanlarda görüp binlere ulaşabilir bu rezilliği herkesin görmeisni istiyorum

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom