Neler Yeni

GAMİNG LAPTOP İÇİN TERMAL MACUN ÖNERİSİ

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Ertuğrul Bolat
az sürdüm ama zaten neredeyse kağıttan inceydi
O kadar da değil kağıt kalınlığında olsa kafi.Elinizi fan çıkışına tutun,tam yükte,iyi sıcak hava eliyorsa macun görevini görüyordur.Bakır işlemciye tam temas ediyordur. Ilık hava geliyorsa macunu yenileyin,biraz daha kalın sürün.

Ali Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Murat Doğan
O kadar da değil kağıt kalınlığında olsa kafi.Elinizi fan çıkışına tutun,tam yükte,iyi sıcak hava eliyorsa macun görevini görüyordur.Bakır işlemciye tam temas ediyordur. Ilık hava geliyorsa macunu yenileyin,biraz daha kalın sürün.
Sürdüğüm ilk 2-3 gün sıkıntı olmuyor 75 derece civarlarında geziniyor ama 2-3 gün sonra 90 a çıkıyor

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Toprak
Zaten macunun görevi aradaki boşluğu kapatmak. Eğer tama vakumlamdiysa bı soğutucuyu açıp baksın iki tarafada tam geçti ise ne kadar ince o kadar iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim bildiğim böyle

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Ertuğrul Bolat
Sürdüğüm ilk 2-3 gün sıkıntı olmuyor 75 derece civarlarında geziniyor ama 2-3 gün sonra 90 a çıkıyor
Hocam macun orjinal mi, içinden orjinalliğini kontrol emeniz için kod çıkıyor, çıktı mı?

Ali Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Murat Doğan
Zaten macunun görevi aradaki boşluğu kapatmak. Eğer tama vakumlamdiysa bı soğutucuyu açıp baksın iki tarafada tam geçti ise ne kadar ince o kadar iyi.

Benim bildiğim böyle
macunun sürülüş şeklinde sorun olduğunu düşünmüyorum öyle olsa sürdüğüm günde perfonması kötü olur

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Toprak
Bakır blok ile işlemci ne kadar fazla temas ederse o kada riyi. Kısacası iki tarafada geçti ise ne kadar ince o kadar iyi

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,905
İsim
Lokman Doğan
yoğunlukları aynı olduğu için(2,6) benzer bir etki yapmaz mı ama

macun dağılmış gibi görünüyor açtığımda. 2-3 günde bu kadar hızlı olur mu?
foto atar mısın

Ali Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Murat Doğan
Top Bottom