Neler Yeni

Geforce now Game+ Fiyat rezilliği

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
Yılda 900 TL gibi bir fiyat verip 100.000 TL'lik bilgisayarda oyun oynayabildiğiniz bir teknolojiyi size 20 TL ye vermenizi bekliyorsanız çok safsınız demektir. Fiyat gayet yerindedir. Bilgisayarları sponsor desteği ile alan ve daha parça fiyatlarını bilmeyen adamların eleştirmeleri sonucu belkide bu tarz yatırımların bize uygun olmadığı düşüncesini oluşturuyoruz firmalarda. Turkcell, nvidian alacak üstüne bir ton vergi verecek bir de kar etmeden satacak. Yaptıkları sunucu vs. masrafını saymıyorum birde. Ne kadar mantıklı geliyor bu size ?
globalde neden 5 dolar o zaman birazda böyle düşünün salağı oynamayın turkcell fanboyluğuda yapmayın lütfen fiyatı savunmanın hiçbir amacı yok

Ape1995

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alperen
Krdş türkiye bura ne beklion

Erikli Damacanası

80+ Bronze
globalde neden 5 dolar o zaman birazda böyle düşünün salağı oynamayın turkcell fanboyluğuda yapmayın lütfen fiyatı savunmanın hiçbir amacı yok
burdaki sunucu kurma maliyeti daha fazladır ve turkcell nvidiaya para ödüyor ve kar etmesi lazım bu fiyat iyi ben 2 ping alıyorum avrupada 40

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğulcan Işık
500 dolarlık telefonu 10.000 TL'ye alıyorsun, gelmişsin globelde neden 5 dolar diyorsun. Yaşadığın ülkeden bir haber gibisin. Şu ülkedeki vergi oranına yapacağınız isyanı gidip firmaya yapıyorsunuz sorumlusu oymuş gibi. Enteresansınız.

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,453
İsim
enes
Hmm.. Söyleyelim o zaman GFN yetkililerine de doları düşürsünler.

Ayrıca ne bakliyordunuz ki 3-4 dolar mı olacaktı :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Hmm.. Söyleyelim o zaman GFN yetkililerine de doları düşürsünler.

Ayrıca ne bakliyordunuz ki 3-4 dolar mı olacaktı :D
ben sizin gibi kafa olanlarla hiç uğraşmıyorum zaten arkadaşlar 5 dolar globalde bu paket türkiyedede satılıyordu bi ara türkiyede 50 liraya satılırken türkiyede server açılınca paket niye 75 e yükseldi bu paket daha önce türkiyede satılıyordu vergilendirmeside türkiyde yapılıyordu ona bakarsan? ***** ***** konuşmayın düşünün azcık

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,453
İsim
enes
ben sizin gibi kafa olanlarla hiç uğraşmıyorum zaten arkadaşlar 5 dolar globalde bu paket türkiyedede satılıyordu bi ara türkiyede 50 liraya satılırken türkiyede server açılınca paket niye 75 e yükseldi bu paket daha önce türkiyede satılıyordu vergilendirmeside türkiyde yapılıyordu ona bakarsan? ***** ***** konuşmayın düşünün azcık
Şuanki fiyatlandırmalar diğer ülkelerde dolar bazında daha yüksek. Sizi hala anlamıyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiye'de server açmak da ek bir para. Ona göre yükseltmiş olabilirler. Zaten geri düşündüler fiyatı.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,840
İsim
Mehmet
500 kişiden fazla sıra olduğundan SIRAYA DAHİ GİRİLEMİYECEK

Buda bırakın game+'ı global sunucuların kullanımını bile sabote edip insanların geforce now'a daha rahat ulaşmasını kısıtlayacak Turcell'i yaptığı bu hamleden dolayı şahsen kınıyorum bu fiyatlandırma çok saçma aşırı pahalı
Nasıl bildin la harbiden girilemiyor sıraya :D :(
Ayrıca ikinci kısım da +1

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,991
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom