Neler Yeni

GeForce Now logları saklıyormu

Kaganv2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ebrar Kağan Yağlı
Selamlar depremden önce GeForce Now kullanıyordum depremden sonra bir bilgisayarda hesabıma giriş yapmaya çalıştığımda çalındığını fark ettim. Desteğe yazdığımda logların gerekli olduğunu söyledi işte bu yüzden loglara ihtiyacım var. En son deneğimde geforce Now ile rainbow six e girebiliyorum fakat arkadaş listem gözükmüyordu

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Selamlar depremden önce GeForce Now kullanıyordum depremden sonra bir bilgisayarda hesabıma giriş yapmaya çalıştığımda çalındığını fark ettim. Desteğe yazdığımda logların gerekli olduğunu söyledi işte bu yüzden loglara ihtiyacım var. En son deneğimde geforce Now ile rainbow six e girebiliyorum fakat arkadaş listem gözükmüyordu
Ubisoft desteğe yaz , çalındığını söyledi ve senden bilgi vs isteyeceklerdir.

Kaganv2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ebrar Kağan Yağlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ubisoft desteğe yaz , çalındığını söyledi ve senden bilgi vs isteyeceklerdir.
Yazdım giriş logları ve eski internet bağlantısı gibi birşeyler demişlerdi şimdi eski epostam ile yeni bir hesap açtım ve authocaniter di sanırı. O uygulamada eski hesabımın authocnitrr kodu duruyor ben bunu anlamıyorum ekran görüntüsü alınamıyor alınsa SS atıcaktım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geforce now ödemesini hangi banka hesabınla yaptıysan dekontunu yolla.
Hocam yanlış anlamayın dekont ile konunu alaksı nedir tam anlayamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yunus
Yazdım giriş logları ve eski internet bağlantısı gibi birşeyler demişlerdi şimdi eski epostam ile yeni bir hesap açtım ve authocaniter di sanırı. O uygulamada eski hesabımın authocnitrr kodu duruyor ben bunu anlamıyorum ekran görüntüsü alınamıyor alınsa SS atıcaktım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yanlış anlamayın dekont ile konunu alaksı nedir tam anlayamadım
Hesabın kullanılır olması için geforce now para alıyor sende yatırdığın parayı kanıtlıyorsun ve hesap bilgilerini gönderiyorsun onlar da sana yardımcı oluyor kayıtlı telefon vs. tüm bilgileri de yanında gönder.

Kaganv2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ebrar Kağan Yağlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hesabın kullanılır olması için geforce now para alıyor sende yatırdığın parayı kanıtlıyorsun ve hesap bilgilerini gönderiyorsun onlar da sana yardımcı oluyor kayıtlı telefon vs. tüm bilgileri de yanında gönder.
Anladım teşekkür ederim peki dekontu nereye göndericem

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yunus
Anladım teşekkür ederim peki dekontu nereye göndericem
Nvidia support mail adresini google da aratın ve microsoft posta uygulaması veya outlook sitesi üzerinden eğer bunlara erişiminiz yoksa da telefonunuzda bulunan mail/e-posta uygulaması üzerinden kendinize ait bir e-posta adresi ile gönderim yapabilirsiniz.

Top Bottom