Neler Yeni

GEFORCE NOW MANTIKLI MI?

ftsovski

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Sait Tanrıöver
Yardımcı olan herkese teşekkürlerrr

Apoo

80+
Şuan ki ekran kartı fiyatlarını zaten biliyorsunuz
Arkadaşlar benim sistemim şuan maks Need for Speed Most Wanted 2005 kaldırıyor Geforce Now üzerinden istediğim oyunu sistemim kaldırmasa bile oynayabilicek miyim?
Şuan ki ekran kartı fiyatlarını zaten biliyorsunuz. Deli gibi fiyatları artmış. Yaza kadar muhtemelen böyle devam edecek. Geforce Now bence mantıklı. (AMA ORTA DÜZEYDE BİR İNTENETİN YOKSA BOŞUNA PARA VERME) Ama yeni gelen açıklamlara göre Türkiye serverleri açılacakmış. Buda büyük ölçüde ping sorunlarını giderecektir. şu an için iyi bir PC yoksa ve birazda iyi bir internetin varsa bence mantıklı.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Arkadaşlar benim sistemim şuan maks Need for Speed Most Wanted 2005 kaldırıyor Geforce Now üzerinden istediğim oyunu sistemim kaldırmasa bile oynayabilicek miyim?
İnternetiniz hiç olmazsa 20 MBps ise güzelcene oynarsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,362
İsim
Diyarhan
En kötü 25/50 öneririm. Güzel sistem ilerde daha iyi olur.

Ronnie

80+
Sitesinde 30mpbs ile 1080p 60fps oynatabildiği yazıyor. Eğer internetiniz 30mbps ve üstü ise bence çok mantıklı

Yagiz20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
YağızEfe
Evet oyunlar gefor now'a aitse ama internetin kötüyse hiç girmeni önermiyorum o işe çok ping oluyor iyi günler

Top Bottom