Neler Yeni

Öneri GeForce NOW Yeni Paket

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,512
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Oyun meselesi firmalara bağlı. Nvidia ya kalsa hepsini getirir ama bazı firmalar reddediyor
Ben tek fortnite için alıyorum değiyor bence arada ping giriyor ama olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yıllık paket geldi 840TL'ye %37 fiyat avantajı ile ama 6 aylıkta da %35 fiyat avantajı var. Yine de aya vurunca aylık 76TL'ye RTX pc kiralamak gibi oluyor.
Paketlere indirim ne zmn gelcek bi yerde duydum yılbaşında indirim gelcek diyorlardı pardon yılbaşından sora doğrumu?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

YazılımKafa

80+ Silver
Ben tek fortnite için alıyorum değiyor bence arada ping giriyor ama olsun

Paketlere indirim ne zmn gelcek bi yerde duydum yılbaşında indirim gelcek diyorlardı pardon yılbaşından sora doğrumu?
İndirim mevzusunu bilemeyiz. Gfn sürekli indirime giriyor zaten. 3 aylık 190 6 aylık 480 falan. Bundan aşağı olacağını sanmıyorum ama belli de olmaz

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,512
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
İndirim mevzusunu bilemeyiz. Gfn sürekli indirime giriyor zaten. 3 aylık 190 6 aylık 480 falan. Bundan aşağı olacağını sanmıyorum ama belli de olmaz
6 aylık almayı planlıyordum normalde indirim geldiğinde 6 aylık olan 400 TL oluyor diye dedim ama galiba o kadara bida inmez sanırım

3 aylık şuan bende 270 190 mı gözüküyor sizde yoksa indirime girerse mi diyorsunuz

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,006
İsim
MehmedVII
Paketlere indirim gelmemiş ki en son 400 TL idi 6 aylık paket ben 3 aylık pakedi indirimdeyken 180 TL vermiştim şimdi tekarar almak istiyorum memnun kaldım ama maalesef şuanki fiyatlar baya coşmuş. Dedim boosteroid deniyim 160 TL verdim ona 1 aylık fortnite 84p de veriyor gözlerim pikselleşti ama diğer hikayeli oyunlarda güzel çalışıyor bazen cıvıyıp 144p oluyor ama bida almam gfn daha ii kesinlikle (keşke şu oyun işinide çözseler adam akıllı oyun gelmiyor sinir oluyorum)
GeForce now satın alabilmek için papara aldım. Geforce now kod satımı Hepsiburada'dan geldi orada çok sık 3 aylık 200'e düşüyor.

Mantıklı bir paket, geç olmuş ama iyi olmuş

Oyun meselesi firmalara bağlı. Nvidia ya kalsa hepsini getirir ama bazı firmalar reddediyor
Google Stadia kapanacak belki Rockstar geforce NOW'a gelir ama daha önceden xbox ile de çalıştı

GeForce now satın alabilmek için papara aldım. Geforce now kod satımı Hepsiburada'dan geldi orada çok sık 3 aylık 200'e düşüyor.

Google Stadia kapanacak belki Rockstar geforce NOW'a gelir ama daha önceden xbox ile de çalıştı
6 aylık almayı planlıyordum normalde indirim geldiğinde 6 aylık olan 400 TL oluyor diye dedim ama galiba o kadara bida inmez sanırım

3 aylık şuan bende 270 190 mı gözüküyor sizde yoksa indirime girerse mi diyorsunuz
Kendileri indirim yapınca 3 aylık 190 oluyor ben öyle aldım. Yaz başında indirimsiz 200'e almıştım. Hepsiburada takip et bulursun 200'e

YazılımKafa

80+ Silver

3 aylık sürekli 190 a düşüyor

Kendileri indirim yapınca 3 aylık 190 oluyor ben öyle aldım. Yaz başında indirimsiz 200'e almıştım. Hepsiburada takip et bulursun 200'e
Rockstar gelirse efsane olur. İnşaallah gelir

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,006
İsim
MehmedVII
3 aylık sürekli 190 a düşüyor

Rockstar gelirse efsane olur. İnşaallah gelir
Rockstar gelirse geforce now üyesi de artar. Bu da mesela X oyunu geforce NOW'a gelirse daha çok oyuncusu olur. Dolaylı yoldan yükselişe geçer oyun sayısı da

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,476
Üyeler
141,584
Son üye
Jormungandr
Top Bottom