Neler Yeni

Gençer Gaming mağduriyet ve saçmalıkları

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,349
İsim
Berkay BABUCCU
Aslinda fatura kesmislerdir alisverisine.Sana istemedigin ksrt gonderdikleri an bas tuketici haklarina faturamin disinda bir ürün geldi istiyorum ürünümü de hakli cikarsin zaten

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
Öyle tabii ki fakat bu kadar saçma bir teklifi nasıl yaptıklarını ben de anlayamadım. Kargolarının ellerine gelmemesi beni ilgilendiren bir durum değil. Zaten mağdur konumdayım bir de daha fazla mağdur etmemek için 3070 teklif ediyorlarmış. Komik gerçekten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz önce gençer gaming tarafıma ulaştı ve satın aldığım kartı bugün temin edeceklerini bildirdiler. Teşekkür ederim destekleriniz için. Benden şikayetlerimi kaldırmamı istediler. Bilgisayarım geldiğinde herhangi bir sorun ile karşılaşmazsam konuyu kapatacağım
Şikayeti neden kaldırıyorsun? Konu kapanabilir ama komple silinmemeli. Adamlar utanmadan şikayetinizi kaldırın demişler bi de. Önce işinizi düzgün yapın. Leke olarak dursun burada.

Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ethem Şahin
Donanım Arşivinin ismini karalayan firma? Ben donanım arşivinin bunu hayrına yaptığını zannetmiyorum. Onlarda çocuk değil. Herkes her şeyin farkında ama siz malum insanlara ve youtuberlara fazla güveniyorsunuz.
Yıllardır Donanım Arşivini takip ediyorum. Birçok firma ile beraber sistem çıkarttılar. Yazdığım mağduriyet ile alakalı bir yorum veya çözüm önerisi sunmak yerine insanlara fazla güvendiğimden bahsediyorsunuz. Çocuk değilim merak etmeyin. Konuyu ne kadar farklı bir yere çekmişsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şikayeti neden kaldırıyorsun? Konu kapanabilir ama komple silinmemeli. Adamlar utanmadan şikayetinizi kaldırın demişler bi de. Önce işinizi düzgün yapın. Leke olarak dursun burada.
Kaldırmayacağım şikayetimi, ürün satın almayı düşünen insanların nelerle karşılaşabileceklerini görmelerini istiyorum

Top Bottom