Neler Yeni

Çözüldü✓ Gençer Gaming rezilliği mert bayantemur

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Gençer Gaming rezil bir firma zaten

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
bu sanki firmadan çok kargocunun kargoyu basket topu niyetine fırlatmış olmasına bağlı olmuş gibi sanki

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,608
İsim
Yavuz
Desteğe yaz fotoğrafını at. Kabul etmezlerse thh basvurucam de .

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
bu sanki firmadan çok kargocunun kargoyu basket topu niyetine fırlatmış olmasına bağlı olmuş gibi sanki

Kargo işi değil vida sıkmamışki adamlar, vida koptu desek ki asla olamaz anakart neden zarar görmemiş?

Herşeyi geçtimde anakartı vidalamayı nasıl unutmuş olabilirler abi aklım almıyor 😅

ownreeps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Harun Soysal
3-4 gün önce mert bayantemurun gençer Gaming ile çıkartmış olduğu 15.000 TL olan sistemini satın aldım ve elime ulaştığı hala bakarmısınız rezillik gençer Gaming pişmanlıktır.Alıntıyı görüntüle

Bende 4 gün önce sipariş verdim montajı gelişi güzel yapıyorlar galiba içime şüphe düştü size kaç günde ulaştı sistem ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende 4 gün önce sipariş verdim montajı gelişi güzel yapıyorlar galiba içime şüphe düştü size kaç günde ulaştı sistem ?

Vegien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emin Ceylan
Gençer gamingden aldım ben sistmemimi kargoda hiçbir problem yoktu. Denk geliyor demek ki

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,523
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
3-4 gün önce mert bayantemurun gençer Gaming ile çıkartmış olduğu 15.000 TL olan sistemini satın aldım ve elime ulaştığı hala bakarmısınız rezillik gençer Gaming pişmanlıktır.Alıntıyı görüntüle
Vidaları takmadan göndermişler herhalde. Böyle bir montaj yok.
Geçmiş olsun.

burak9956

80+ Bronze
Bu kadar şikayet normal olamaz, benimde şirket için aldığım sistem vardı, kasanın üstü darbe almıştı içe göçmüştü işimiz acil olduğu için iade edemedik. Montajdaki çalışanlar ya maaşlarından memnun değil ya da psikolojik destek almaları lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gençer gamingden aldım ben sistmemimi kargoda hiçbir problem yoktu. Denk geliyor demek ki
Kargo firmasını bağlayan bir konu değil ki, adamlar vidaları takmamış.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Gerçekten rezil bir durum. Bana kalırsa video olmasada geri alınması gerek. Bunu alan adamın yada kargocunun yapmış olması ihtimali saçma bi durum zaten. Kargocu arkadaş sistemi açıp anakart vidalarını söküp tekrar paketleyecek hali yok. E bu müşterinin de anakart vidalarını söküp bu takılmamış deme ihtimali mantıksız. İyi niyetle geri alınması gerek tabi biraz da firma kalitesine bağlı bu durum.

Top Bottom