Neler Yeni

Çözüldü✓ Gençer Gaming rezilliği mert bayantemur

VeloceRR

80+ Bronze
kardeşim böyle amatörlük mü olur :D stokta olmayan ürünü nasıl satıyorlar hadi sattılar diyelim stokta olmadığını öğrendikleri zaman parasını iade etmeleri lazımdı. parasını ödeyip ürünü alamamak nedir şaka gibi :D
Şaka gibi bir durum gerçekten böyle şeyler hep beni buluyor... Birazdan tekrar arayacagım bakalım neymiş son durum.

Onurology

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Onur Topcu
Sistem kargoda hasar görüp anakart vidalarını kırmış olabilir. Bomboş konu açacağına firmayı arayıp durumu anlatsaydın, eğer anlayış göstermezler ise böyle bir konu açabilirdin. Şu haliyle boşun ötesi saçmalık abidesi bir konu şahsen gencergaming olarak şu konuyu görsem haberim olmadan açıldıgını gördüğüm için iade falan da almazdım. Daha gençergaming' in olaydan haberi yok sanırım
Nasıl bir hasar bu şekilde anakart vidalarını kırar merak uyandırdı bende doğrusu :oops: :shy:

Vegien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emin Ceylan
Bu kadar şikayet normal olamaz, benimde şirket için aldığım sistem vardı, kasanın üstü darbe almıştı içe göçmüştü işimiz acil olduğu için iade edemedik. Montajdaki çalışanlar ya maaşlarından memnun değil ya da psikolojik destek almaları lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo firmasını bağlayan bir konu değil ki, adamlar vidaları takmamış.
Hazır kasa aldım ondan bahsediyorum sapasağlam teslim aldım. Ekran kartı harici her şey takılıydı

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  1. Elinde bir açılış video yok, yani bunu senin yapmadığını nereden bileceğiz? Ek olarak aldığına dair kanıt da yok?
  2. Böyle bir sorun yaşanabilir, oldu diyelim firma iletişime geçtiniz mi? Bir dönüş geldi mi? Sorunu kabul edip telafi etmeye çalıştılar mı?
  3. Bunların hiçbiri yaşanmadan direkt olarak buraya gelip bir şeyler anlatmanız bu durumda başlı başına yanlıştır.
Tüm olaylar çözülür ve kanıtlarıyla sunarsın ve sonra firma hakkında insanların hakkında fikir oluşur, bu şekilde açarsanız boş bir karalama kampanyası oluşturmaya çalışıyor gibi gözükebilirsiniz ve buna sadece çocuklar ve belli yaşın üzerindeki aklı yetmeyenler "ohaaaaaaaaaa", burdan ürün almam der.

Son düzenleme:

Farway

80+ Silver
  1. Elinde bir açılış video yok, yani bunu senin yapmadığını nereden bileceğiz? Ek olarak aldığına dair kanıt da yok?
  2. Böyle bir sorun yaşanabilir, oldu diyelim firma iletişime geçtiniz mi? Bir dönüş geldi mi? Sorunu kabul edip telafi etmeye çalıştılar mı?
  3. Bunların hiçbiri yaşanmadan direkt olarak buraya gelip bir şeyler anlatmanız bu durumda başlı başına yanlıştır.
Tüm olaylar çözülür ve kanıtlarıyla sunarsın ve sonra firma hakkında insanların hakkında fikir oluşur, bu şekilde açarsanız boş bir karalama kampanyası oluşturmaya çalışıyor gibi gözükebilirsiniz ve buna sadece çocuklar ve belli yaşın üzerindeki aklı yetmeyenler "ohaaaaaaaaaa", burdan ürün almam der.
Gençer Gaming yalova'da aslında otomobil galericiliği yapan kişiler tarafından kurulmuş mahalle bilgisayarcısı olacakken "Küçük bir itopya olalım" demiş firma.

Forumda ufak bir araştırma yaparsanız karşılaşabileceğiniz konular
1-Gençer Gaming bilgisayarımı kargoda kaybetti.
2-Gençer gaming sistemimi eksik yolladı
3-Gençer gaming 11.11 Haqquş sistemi olmayan Rami satması,sattığı pc lerden fiyat düşüp sonra paraları geri istemesi
4-Kargoda kaybolan mouse
Geç giden kargolar vs vs.
Karalama yok rezalet var kimse oturduğu yerden firma karalayayım demez. Sen de o mağazada müdürüm ben diye ticaret mezunuyum diyen gelen müşteriye Akakçe fiyatı ya da oranın 20 lira altında ürün satmaya çalışan kişi olabilirmisin?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,107
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Gençer Gaming yalova'da aslında otomobil galericiliği yapan kişiler tarafından kurulmuş mahalle bilgisayarcısı olacakken "Küçük bir itopya olalım" demiş firma.

Forumda ufak bir araştırma yaparsanız karşılaşabileceğiniz konular
1-Gençer Gaming bilgisayarımı kargoda kaybetti.
2-Gençer gaming sistemimi eksik yolladı
3-Gençer gaming 11.11 Haqquş sistemi olmayan Rami satması,sattığı pc lerden fiyat düşüp sonra paraları geri istemesi
4-Kargoda kaybolan mouse
Geç giden kargolar vs vs.
Karalama yok rezalet var kimse oturduğu yerden firma karalayayım demez. Sen de o mağazada müdürüm ben diye ticaret mezunuyum diyen gelen müşteriye Akakçe fiyatı ya da oranın 20 lira altında ürün satmaya çalışan kişi olabilirmisin?
Dostum bu mantıkla bakarsak,
İtopya, Sinerji, GencerGaming, Gamegaraj ve GamingGen den alışveriş yapmamamız lazım.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İtopya, Sinerji, GencerGaming, Gamegaraj ve GamingGen den alışveriş yapmamamız lazım.
Cevap bile vermedim, boşa yormayın kendinizi. Küçük ergen tayfa bunu anlayacak kapasitede değil.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Ya Allah rızası için kardeş kaç kullanıcı aldığı ürünü açarken videoya çekiyor? Ben bugüne kadar bir sürü teknolojik ürün aldım hiç video eşliğinde açılış yapmadım.
Adamın işi gücü yok sistem gelince anakart vidalarını sökmüş donanım arşivine konu açmış.
Her sorun yaşanan müşteriye hani video nerede, ne bileyim karalamadığını falan diye yaklaşılırsa müşteri memnuniyetsizlik oluşur.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Şimdi sallayan arkadaşlar ne diyecek acaba merak ediyorum :ROFLMAO:

Dediğim gibi bu ergence tavırları insanımız aşarsa çok şey düzelir, 3 gün sonra sistemi almadan bunlar yeni sistem yolluyor deyip, benzer şeyler görürsek hiç şaşırmamki çıkacak, bu toplum iyi yapılan şeyleri sömürüp, yapılmasını kaldırmak için her şeyi yapıyor.

oguz13

80+ Bronze
Kurulum yapılırken senin kasa sanırım adamların
sinirli olduğu zamana denk gelmiş. Adam senin
bilgisayarınada anakartınada kasanada demiş
göndermiş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,038
Üyeler