Neler Yeni

Çözüldü✓ Gençer Gaming rezilliği mert bayantemur

maury

80+
İade edip şikayetvar'a konu aç. İade ettiğin zaman servise gidecek. 2 hafta orada kalacak sonra iade başlayacak. Satıcılar böyle yapıyor artık.

Hasan344

80+ Gold
Çalışıyorsa kullan bence. Çalışmıyorsa iade etmeye çalış

XQEdward

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ercan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende 4 gün önce sipariş verdim montajı gelişi güzel yapıyorlar galiba içime şüphe düştü size kaç günde ulaştı sistem ?
Dün öğlen saatlerinde geldi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,107
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Sistem kargoda hasar görüp anakart vidalarını kırmış olabilir. Bomboş konu açacağına firmayı arayıp durumu anlatsaydın, eğer anlayış göstermezler ise böyle bir konu açabilirdin. Şu haliyle boşun ötesi saçmalık abidesi bir konu şahsen gencergaming olarak şu konuyu görsem haberim olmadan açıldıgını gördüğüm için iade falan da almazdım. Daha gençergaming' in olaydan haberi yok sanırım

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,110
İsim
Berk
farklı bir iş var bunda, bu kadar da olamaz.

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Dr Luciano
Sistem kargoda hasar görüp anakart vidalarını kırmış olabilir. Bomboş konu açacağına firmayı arayıp durumu anlatsaydın, eğer anlayış göstermezler ise böyle bir konu açabilirdin. Şu haliyle boşun ötesi saçmalık abidesi bir konu şahsen gencergaming olarak şu konuyu görsem haberim olmadan açıldıgını gördüğüm için iade falan da almazdım. Daha gençergaming' in olaydan haberi yok sanırım
+1

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,114
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
3-4 gün önce mert bayantemurun gençer Gaming ile çıkartmış olduğu 15.000 TL olan sistemini satın aldım ve elime ulaştığı hala bakarmısınız rezillik gençer Gaming pişmanlıktır.Alıntıyı görüntüle
Bu gencerden hiçbirşey alınmaz hayatımda bu kadar dandik site çok az gördüm , hazır sistem yollayıp anakartı düzgünce vidalamadan gönderiyorlar yazık gerçekten.

şahin doğan

80+ Platinum
İnsanlık hali olabilir. Eğer iade almazlarsa sorun orda başlar.

VeloceRR

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar. Ben de 2 gün önce tebilon dan aldıgım sistemi teslim aldım ve kargoyu açarken bir iki kırık plastik parça oldugunu gördüm. Kasayı kutunun içinden cıkarttım ve kasanın sökülebilir ön mesh panelinin kenarından kırıldıgını farkettim. Tebilonu aradım kasanın fotoğrafını ve faturamın fotografını mail yoluyla iletmemi istediler. İlettim ve dün aradım firmaya ilettik dönüş bekliyoruz diyorlar. Acaba firmadan yedek parça mı talep ettiler bilmiyorum ama mide bulandırıcı bir durum bence. Ayrıca kasayı sipariş verirken yanında klavye de sipariş etmiştim ve stokta olmadıgını stoga girince göndereceklerini söylediler. Açıkcası hem kasanın kırık oluşu, hem de klavyemin gelmeyip sistemi kullanamayışım canımı sıkmıyor değil. Sizce gelecek süreç nasıl olur?

NightRose

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar. Ben de 2 gün önce tebilon dan aldıgım sistemi teslim aldım ve kargoyu açarken bir iki kırık plastik parça oldugunu gördüm. Kasayı kutunun içinden cıkarttım ve kasanın sökülebilir ön mesh panelinin kenarından kırıldıgını farkettim. Tebilonu aradım kasanın fotoğrafını ve faturamın fotografını mail yoluyla iletmemi istediler. İlettim ve dün aradım firmaya ilettik dönüş bekliyoruz diyorlar. Acaba firmadan yedek parça mı talep ettiler bilmiyorum ama mide bulandırıcı bir durum bence. Ayrıca kasayı sipariş verirken yanında klavye de sipariş etmiştim ve stokta olmadıgını stoga girince göndereceklerini söylediler. Açıkcası hem kasanın kırık oluşu, hem de klavyemin gelmeyip sistemi kullanamayışım canımı sıkmıyor değil. Sizce gelecek süreç nasıl olur?
klavyenin de parasını ödedin ama stokta olmadığı için göndermediler öyle mi?

VeloceRR

80+ Bronze
klavyenin de parasını ödedin ama stokta olmadığı için göndermediler öyle mi?
Kredi kartımla sistemi sipariş ederken klavyeyi de yanında sipariş ettim. Perşembe günü sipariş ettim ve pazartesi günü aradım sistemi ne zaman gönderirsiniz diye. Bugün gönderebiliriz ama klavye stokta yok isterseniz klavye stoğa girince gönderelim dediler. Ben de sistemi önce gönderin dedim. Dün aradım tekrar dönüş yapacagız diyorlar..

NightRose

80+ Bronze
Kredi kartımla sistemi sipariş ederken klavyeyi de yanında sipariş ettim. Perşembe günü sipariş ettim ve pazartesi günü aradım sistemi ne zaman gönderirsiniz diye. Bugün gönderebiliriz ama klavye stokta yok isterseniz klavye stoğa girince gönderelim dediler. Ben de sistemi önce gönderin dedim. Dün aradım tekrar dönüş yapacagız diyorlar..
kardeşim böyle amatörlük mü olur :D stokta olmayan ürünü nasıl satıyorlar hadi sattılar diyelim stokta olmadığını öğrendikleri zaman parasını iade etmeleri lazımdı. parasını ödeyip ürünü alamamak nedir şaka gibi :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
947,038
Üyeler
149,133
Son üye
mandarta