Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Gigabyte RTX 4070 TI Gaming 22.151 TL 🔥🔥🔥

playersk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Emre Selvi
Bu tarz durumlarda gelmeyince isyan edenleri anlamıyorum. Şansını denersin olmadı dersin anlarım da. Bir de hatanın gerçek olmasını bekleyip buna üzülen görünce tuhaf geliyor.

%99.999 rtx 4070 geleceği belli zaten. Yok müşteri temsilcisine sorduk diyorsunuz onlar otomatik yanıt veriyorlar. Etiket ve başlıkta uyumsuzluk varsa beklentiye girmeden şansınızı denersiniz anlarım da sonrasında isyan etmek kadar saçma şey yok.

Nasıl göndermezler ben 4070ti diye aldım deme hakkı yok alanın. Hak iddia eden varsa uğraşmak isteyen gitsin başvuru yapsın.
Ne alakası var hocam? senin dediğine göre 4070ti li sisteminde vatan tarafından 35e satılamaması lazım hem de ddr5 sistem yani.

İnsanlar bu ekonomik şartlarda indirimli ürün takip ediyor gayette haklılar. Geçen gün 3kya msi 170 hz monitör geldi mesela. Bu da fiyat hatasıydı senin dediğine göre %99 oranında. Olabilir büyük firmalar bu tarz indirim yapabilir. Bu ürün sayesinde siteye hiç olmadığı kadar bir anda giriş oluyor belki de 100 kişi gidip bu ürünü aldı sırf 4070ti diye. Hesaplasana fiyattan iade alana kadar o parayı nasıl döndürebileceğini?

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Ne alakası var hocam? senin dediğine göre 4070ti li sisteminde vatan tarafından 35e satılamaması lazım hem de ddr5 sistem yani.

İnsanlar bu ekonomik şartlarda indirimli ürün takip ediyor gayette haklılar. Geçen gün 3kya msi 170 hz monitör geldi mesela. Bu da fiyat hatasıydı senin dediğine göre %99 oranında. Olabilir büyük firmalar bu tarz indirim yapabilir.
İkisi farklı. Ürün fiyatından dolayı değil durum. Çelişki var ortada. Adam gider 50binlik kartı 20 bine de satar 5 stok yapar reklam amaçlı satar. Ama bu aynı durum değil. Çelişki var ürün başlığı ve kodu arasında. (+ olarak stok çoktu )

Olay indirim değil yani, yanlış yazılması.

Ben fiyatından dolayı şüphelenmeniz lazımdı bu kart bu fiyata satılmaz DEMİYORUM. Diyorum ki kodu ve başlık arasında uyumsuzluk var. Buradan anlamanız lazım diyorum. Gelmeme olasılığının daha çok olacağını. He sen yine de denersin şansını olmaz ok. Ama olmayınca da isyan eden komik oluyor.

playersk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Emre Selvi
İkisi farklı. Ürün fiyatından dolayı değil durum. Çelişki var ortada. Adam gider 50binlik kartı 20 bine de satar 5 stok yapar reklam amaçlı satar. Ama bu aynı durum değil. Çelişki var ürün başlığı ve kodu arasında.

Olay indirim değil yani yanlış yazılması.
Ben diyorum ki bazen yanlış yazılabilir evet ama trendyol gibi bu ürünün başlığını "el ile" yazmayan firmalar var. Ben bunu bilerek yaptıklarını düşünüyorum ve bu yüzdende insanların thhye gitmeleri için gayet yeterli bir sebep olacağını düşünüyorum. Ortada 22kdan bahsediyoruz. Taksitle alan arkadaşların ücretleri geri taksitle yatacak mesela gibi gibi..

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
771
İsim
Ertuğrul
Neyse arkadaşlar denedik ve yine yenildik :)

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Ben diyorum ki bazen yanlış yazılabilir evet ama trendyol gibi bu ürünün başlığını "el ile" yazmayan firmalar var. Ben bunu bilerek yaptıklarını düşünüyorum ve bu yüzdende insanların thhye gitmeleri için gayet yeterli bir sebep olacağını düşünüyorum. Ortada 22kdan bahsediyoruz. Taksitle alan arkadaşların ücretleri geri taksitle yatacak mesela gibi gibi..
Tamam bilerek yaptığını düşünüyorsan da bu oltaya takılmayacaksın ve paranı oraya kitlemeyeceksin olay orada. Ben de 20-25bin TL bandında 4070 veya 4070ti ekran kartı bakıyorum 1 aydır. Ben niye almadım bu kartı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse arkadaşlar denedik ve yine yenildik :)
Aynen deneyene lafım yok zaten. Keşke herkese gelseydi de 4070ti leri alsaydınız ama maalesef çok düşük ihtimaldi stok da fazla olduğu için.

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Rusty
halamın bıyığı olsaydı amcam olurdu. Ainen kardeşim 4070ti

tRoya06

80+
Monitör konusu da bu şekilde idi. MH 2k diyor, açıklamada 1080p yazıyor. Sonuçta 1080p geldi ve hepimiz iade ettik. Trendyol tadını kaçırıyor bazen.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Geçenlerde 2 k monitör diye aldık 1080p çıktı iade ettik Acer markaydi.en fazla zorlayinca kod alanlar oldu maalesef bu üründe 4070 gelecek alıp iade edenler kof istesin 200 lira fln kod veriyor diye biliyorum
Size bir şey diyeyim mi :D Bir tanıdığım THHye verdi ve kazandı. Monitörü iade etmedi tuttu elinde şimdi QHD ile değiştirecekler

Byte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Burak B
Gelen ürünün kutusu RTX 4070 olup da belki içindeki 4070 Ti olabilir. Kutusunu açıp kontrol edin. Hatta sisteme takın GPU-Z ile bakın eğer 4070 yazıyorsa belki güncelleme ile 4070 Ti olabilir.😋😋

Furkanttl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan TUTAL
Hocam maalesef yine de 4070 gelecek keşke ti gelse
Hocam, trendyol ile aramda geçen saçma bir sohbet 😂

1.png
3.png
2.png