Neler Yeni

Gmail ve diğer Hesaplarım çalındı

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İsmail çimen
Tüm hesaplarım ve gmail hesabım çalındı ama biraz uğraşarak her şeyin şifresini değiştirdim ekstra bir şey yapmama gerek varmı? Özellikle gmailin şifresini değiştirdim ama hala içimde bir korku var.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Tüm hesaplarım ve gmail hesabım çalındı ama biraz uğraşarak her şeyin şifresini değiştirdim ekstra bir şey yapmama gerek varmı? Özellikle gmailin şifresini değiştirdim ama hala içimde bir korku var.
hocam nasıl çalındı durduk yere olamaz bilgisayarda virüs vardır belki malwarebytes indirip bakın

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İsmail çimen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam nasıl çalındı durduk yere olamaz bilgisayarda virüs vardır belki malwarebytes indirip bakın
Hocam ben Google dan farkında olmadan yanlış bir şey indirdim ve virüs olduğunu sanmıyorum çalan kişinin çaldığı hesapların çoğu gmaile bağlı olduğundan gelen gmaili gördüm ve en hızlı şekilde müdahale ettim ama dediğim gibi içimde hala korku var.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Hocam ben Google dan farkında olmadan yanlış bir şey indirdim ve virüs olduğunu sanmıyorum çalan kişinin çaldığı hesapların çoğu gmaile bağlı olduğundan gelen gmaili gördüm ve en hızlı şekilde müdahale ettim ama dediğim gibi içimde hala korku var.
2 adımlı doğrulama ekleyebilirsin başka bi şey gelmiyo aklıma
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer o gmail ve şifreyle bi kaç hesabın varsa değiş onları steam vb

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İsmail çimen
2 adımlı doğrulama ekleyebilirsin başka bi şey gelmiyo aklıma

eğer o gmail ve şifreyle bi kaç hesabın varsa değiş onları steam vb
Onları yaptım hatta PC ye format bile attım.

çalınan şifreyi heryerde değiş 2 adımlı doğrulama ekleyebilirsin ve tüm hesaplara kurtarma epostasıyla telefon numarası ekle daha nah çalar :giggle:

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İsmail çimen
çalınan şifreyi heryerde değiş 2 adımlı doğrulama ekleyebilirsin ve tüm hesaplara kurtarma epostasıyla telefon numarası ekle daha nah ç
Tamam teşekkürler 😂😂

Tamam teşekkürler 😂😂
Ayrıca çok küçük bir sorum daha var Google da değilde gmailin içinde hesap değiştirme yeri varya orada annemin hesabıda vardı annemin mailine gelen herhangi bir şey görmedim ama yinede almam gereken bir önlem var mı

Tamam teşekkürler 😂😂

Ayrıca çok küçük bir sorum daha var Google da değilde gmailin içinde hesap değiştirme yeri varya orada annemin hesabıda vardı annemin mailine gelen herhangi bir şey görmedim ama yinede almam gereken bir önlem var mı
içinde kuşku kalmasın istiyorsun aynı şeyleri yap

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,373
Üyeler
154,223
Son üye
mrtcn8486
Top Bottom