Neler Yeni

GOD OF WAR ALINIR MI

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mert Yıldırım
Beyler selam god of war almayı düşünüyorum steam dan zam ve ya indirim gelir mi 330 tl ye alınır mı

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Ben keyif alamadım oyundan ya aldığıma pişman oldum. Bulmacalar inanılmaz sıktı oyundan soğuttu

1v9uknow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ayhan TOPCU
Hayatında hiç hikaye tabanlı oyun oynamamış birisi olarak ilk defa god of war oynadım ve bitirdim. Gerçekten inanılmaz iyiydi. Çok keyif aldım. Bence kesinlikle almaya değer. Epic Games üzerinden 200TL civarına almıştım. İstersen bi Epic Games'i kontrol et hala o fiyatlardaysa alabilirsin bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mert Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben keyif alamadım oyundan ya aldığıma pişman oldum. Bulmacalar inanılmaz sıktı oyundan soğuttu
ilk defa bunu diyen birini gördüm oyun hakkın da dikkate alacağım önerini
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayatında hiç hikaye tabanlı oyun oynamamış birisi olarak ilk defa god of war oynadım ve bitirdim. Gerçekten inanılmaz iyiydi. Çok keyif aldım. Bence kesinlikle almaya değer. Epic Games üzerinden 200TL civarına almıştım. İstersen bi Epic Games'i kontrol et hala o fiyatlardaysa alabilirsin bence.
benim de ilk oyunum rdr2 idi hikaye temalı bayıldım hikayeden devam etmek ıstıyordum wıtcher ve gow seçenekleri vardı witcher a ısınamadım gow başlamayı dusunuyorum epicte de aynı fiyatta

Helixo

80+ Bronze
Beyler selam god of war almayı düşünüyorum steam dan zam ve ya indirim gelir mi 330 TL ye alınır mı

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
Bulmacalar çok kolaydı. Sıkacak düzeyde bir bulmaca yoktu bana göre. Hikayesinden de oynanışından da çok keyif aldım. 330 TL ye değer mi değmez mi orası tartışılır fakat bana göre değer.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
Hikayesini bitirdim hala girip trol valkür falan kesiyorum zevkine. Savaş mekanikleri de ayrı hoşuma gitti.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Emrullah AKTAŞ
16 Mart'ta indirimler geliyor ve büyük ihtimalle indirime girecektir. O zamana kadar bekleyin.

Top Bottom