Neler Yeni

GTA Online Hakkında Bilgi Verirmisiniz?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Epic games'te gta 5 im var. Online oynayacağım ama hiç bir şey bilmiyorum online hakkında. Fivem sunucuları falan var onlar ne oluyor? rp ne oluyor? Açıklarsanız sevinirim

Emre Avara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Epic games'te gta 5 im var. Online oynayacağım ama hiç bir şey bilmiyorum online hakkında. Fivem sunucuları falan var onlar ne oluyor? rp ne oluyor? Açıklarsanız sevinirim
Hileci sana bir şey yaparsa sakın sen ona bulaşma arkama boru taktı her oyuna girdiğimde arkamda spawn oluyor beni bırakmıyor

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Hileci sana bir şey yaparsa sakın sen ona bulaşma arkama boru taktı her oyuna girdiğimde arkamda spawn oluyor beni bırakmıyor
Geçen biri geldi öldürdü küfür ettim kafese aldı son kez uyarıyorum dedi hahaha you just a little kid yazdım oyunu çökertti

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,358
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
fivem ve gta'nın kendi online içeriği birbirinden tamamen farklı.
Fivem community sunucuları gibidir modlanmış online diye düşünebilirsin.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,468
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
Geçen biri geldi öldürdü küfür ettim kafese aldı son kez uyarıyorum dedi hahaha you just a little kid yazdım oyunu çökertti
havada patlayan bombalar dışında başka çeşit hileye denk gelmedim hiç, direkt session değiştiriyorum o tarz durum olursa

Xteaw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Abdullah Gönüllü
Kankam. FiveM "GTA 5" in modlanmış hali gerçek insanların kurdu birbiriyle "Roleplay" yanibi karakteri canlandırma. Normal "GTA 5 Online" ise kurucuların yaptığı sunucular orada ıstediğini yapabiliyorsun ama hile çok fazla

OwlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
.
Gta 5 onlineyi rahat oynamak istiyorsanız mod menüsü kullanmanızı öneririm.

dost ayran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
babamrb
oyunda cok hileci var bi keresinde eve girdim heryere bursuru kafes spawnladi yeni sunucuya baglandım gorunmez oldular yuruyemiyodum ve icimde kamp ateşi vardi ve ufo olmuştum

Top Bottom