Neler Yeni

güçleri eşit olupta neden daha pahalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Onat Okatan
2060 süper 2070 le bir fark yok
Var aynı değiller. Birinin Cuda Çekirdekleri daha az. Size açıklamaya çalışıyorum ama anlamıyorsunuz. Orada yazan özellikler içindeki çiplerin aynı olduğu anlamına gelmez ayrıca mhz hızları da farklı olabilir.

ArdaBKC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Arda

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Onat Okatan
Orada yazan özellikler aynı olabilir. Çünkü aralarındaki fark orada yazmayan özelliklerden kaynaklanıyor.

ArdaBKC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Arda
Var aynı değiller. Birinin Cuda Çekirdekleri daha az. Size açıklamaya çalışıyorum ama anlamıyorsunuz. Orada yazan özellikler içindeki çiplerin aynı olduğu anlamına gelmez ayrıca mhz hızları da farklı olabilir.
knk ozaman kusura bakma orda yazmadığı için ince hesapta gezinirken görüm kusura bakma
Mesaj otomatik birleştirildi:

kusura bakmayın orada yazmadığı için ince hesapta gezinirken görüm kusura bakmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Onat Okatan
knk ozaman kusura bakma orda yazmadığı için ince hesapta gezinirken görüm kusura bakma
Önemli değil açıklamaya çalıştım ben sadece.Karşılaştırırken bir kaç kanaldan oyun testleri izlersiniz aradaki farkı çok net bir şekilde görebilirsiniz.

-Cenker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Cenker Çaylan
Mesaj otomatik birleştirildi:

kusura bakmayın orada yazmadığı için ince hesapta gezinirken görüm kusura bakmayın
nemrut inadı var hocamda :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,755
Üyeler
141,482
Son üye
agno
Top Bottom