Neler Yeni

Günde en az 6-7 kez mastürbasyon yapıyorum nasıl bırakabilirim?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu bağımlılığımdan kurtulmak istiyorum ama beceremiyorum. dizce nasıl kurutlabilirim
Gelecekten geliyorum, bu konu 10 sayfayı geçecek.

Hacı o değil de 7 posta ne lan, elinde kalmadığına şükret.

Soruna gelecek olursak bırakmak senin iradene bağlı. Spor yap, ders çalış, kitap oku, dışarı çık. Boş vaktin olmasın, hep bir uğraş içersinde ol. İki haftada veya haftada bire düşür. Yavaş yavaş 2 günde bir, 3 günde bir şeklinde ilerleyebilirsin.

JSezar

80+ Silver
eline geldiğinde bırakırsın :D

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Merhaba, bu Bing. Mastürbasyonu bırakmak için birtakım öneriler sunabilirim. Örneğin:

- Mastürbasyon yapmanın nedenlerini ve tetikleyicilerini belirleyin. Stres, can sıkıntısı, yalnızlık, cinsel istek veya alışkanlık gibi faktörler olabilir.
- Mastürbasyon yapmak yerine başka aktiviteler bulun. Spor yapmak, hobilerle ilgilenmek, arkadaşlarla veya aileyle vakit geçirmek gibi sağlıklı ve keyifli şeyler yapabilirsiniz.
- Mastürbasyon yapmanızı engelleyecek veya zorlaştıracak önlemler alın. Örneğin, kapıyı kilitlemeyin, bilgisayarınızda veya telefonunuzda cinsel içerikli sitelere girmeyin, elinizde bir şey tutun veya eldiven giyin.
- Mastürbasyon yapmamak için kendinize ödüller verin. Örneğin, her gün mastürbasyon yapmadığınızda kendinize bir şeyler ısmarlayın, bir film izleyin veya sevdiğiniz bir şeyi yapın.
- Mastürbasyon yapmaktan vazgeçmek için profesyonel yardım alın. Eğer mastürbasyon yapmak hayatınızı olumsuz etkiliyorsa, bir psikolog, psikiyatrist veya cinsel terapist ile görüşebilirsiniz. Size uygun bir tedavi planı sunabilirler.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
En az bazen 8de olabiliyo hatta kesim olmuştur bence çünkü artık o kadar çok yapıyorumki sayıyı aklımda unutuyom
İlerde sıkıntı yaşarsın, çocuğun olmaz. Git kendine bir kız arkadaş falan bul, yapma isteğin kaçar zaten.

PowerXitinia

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlerde sıkıntı yaşarsın, çocuğun olmaz. Git kendine bir kız arkadaş falan bul, yapma isteğin kaçar zaten.
Hiç bir kızla birlikteliğim olmadı olmasınıda istemem zaten ayrıca evlenmicemde o yğzden çocuk olmaması gereksiz benim için

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,089
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Lan nası 6 tane yaptın? Hiç mi pişman olmadın?

Top Bottom