Neler Yeni

HepsiBurada İade Alır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Elif Dalyılmaz
Ben Hepsiburada'dan bir İzoly bilgisayar satın aldım. Kutuları falan herşeyi duruyor sadece faturası biraz hasarlı. Ve 2-3 ay oldu alalı. İade etmek istiyorum. Etsem alırlar mı ?

ahmetefeckr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Ahmet Efe Çakır
Ben Hepsiburada'dan bir İzoly bilgisayar satın aldım. Kutuları falan herşeyi duruyor sadece faturası biraz hasarlı. Ve 2-3 ay oldu alalı. İade etmek istiyorum. Etsem alırlar mı ?
abicim almayın şu izoly işte ya babanızın kazandığı paraya bu kadar mı düşmansınız koskoca forum var bi sorsana alırken yardımcı olalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Elif Dalyılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
abicim almayın şu izoly işte ya babanızın kazandığı paraya bu kadar mı düşmansınız koskoca forum var bi sorsana alırken yardımcı olalım
Pardon. Ben zaten babama yüz kere dedim kötü almayalım. Adam toplamaylamı uğraşıcaz dedi. Ben zaten biliyorum toplamayı. En kötü internet kafe var 2 tane onlar yapardı 50 tl'ye. Şimdide ikna ettim iade etmeye. Sistem toplayacağım.

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
(Görmedim yeni yorumunu )Almazlar bende olsam almazdım foruma sorsaydın hiç mi izlemedin yt den videolarını hiç mi yorum okumadın hepsiburada ki yorumları

Ne için iade ediyorsun? Ürün ayıplı değilse keyfi iadeyi teslim aldıktan 14 güne kadar yapabilirsin. Eğer 14 günü geçmişse -ki geçmiş- sadece ayıplı malı 1 yıla kadar iade edebilirsin. Ayıplı mal nedir diyorsan googlea yaz öğrenirsin.

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
2 3 ay sonrası iade mi olur şaka mısın fqatura düzgün osla bile almazlar iade süresi 14 gün

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
2-3 ay geçmiş iade almazlar. İzoly sahtekarlığın önde yürüyen sembolü.

ygtcntpl

80+ Bronze
Geçmiş olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Elif Dalyılmaz
Ben alma taraftarı zaten değildim. Yapacak bir şey yok. Konu kilitlenebilir.

SquizzySP

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Fatih Yeşil
Pardon. Ben zaten babama yüz kere dedim kötü almayalım. Adam toplamaylamı uğraşıcaz dedi. Ben zaten biliyorum toplamayı. En kötü internet kafe var 2 tane onlar yapardı 50 TL'ye. Şimdide ikna ettim iade etmeye. Sistem toplayacağım.
Maalesef iade almayacaklardır.

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
1609264117226.png

2 ay geçmiş iade almazlar.

Al iyi gelir. Her yerde yazıyoruz izoly, turbox bilgisayar almayın aldırmayın diye. Geçmiş olsun.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Geçmiş olsun kardeşim :/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,182
Üyeler
145,122