Neler Yeni

Hiz yukseltmede modem

vanhacker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ömer Faruk Uslu
10dk önce hızınız 75 mbps olmuştur diye mesaj geldi turknetten ama ben bi fark göremiyorum hala aynı modemi kapatıp açtım değişim olmadi hizim hala 35 modem kurulumunu bastan yapmam veya başka bisey yapmam gerekir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Doğan
Kardeş o nasıl mesaj :D Bana öyle bir mesaj gelmedi bir türknet kullanıcısı olarak ama bişey sormak istiyorum. 1-2 gündür internetimde yavaşlama var. Sende de aynı şey oldu mu ?

vanhacker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ömer Faruk Uslu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeş o nasıl mesaj :D Bana öyle bir mesaj gelmedi bir türknet kullanıcısı olarak ama bişey sormak istiyorum. 1-2 gündür internetimde yavaşlama var. Sende de aynı şey oldu mu ?
35lik kullanıyordum 75e geçeyim dedim mesaj ondan yavaşlık genelde akşam gece saatlerinde var

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Kısıtlama var ondan hız düşümü
Mesaj otomatik birleştirildi:

35lik kullanıyordum 75e geçeyim dedim mesaj ondan yavaşlık genelde akşam gece saatlerinde var
Sistem otomatik 75 profi yok diye biliyorum ama 60 ve 80 var sistem otomatik yükseltme yapar

Kez0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Tuncay Öztürk
O sorun bendede var turknet kullanıyorum ara ara bağlantı çok hızlı bi şekilde düşüyor sonra normal e dönüyor sanırım trafik yoğunlaştı trafik kitleniyor ben böyle düşünüyorum normalde hiç bir sıkıntım yok 35 mbps alıyorum Fiber altıyapısı olmadan 75 veremez diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Doğan
bu son 2 gündür hem pingim var hemde download hızım düştü altyapı çalışmaları mı var acaba diye merak ettim.

vanhacker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ömer Faruk Uslu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kısıtlama var ondan hız düşümü

Sistem otomatik 75 profi yok diye biliyorum ama 60 ve 80 var sistem otomatik yükseltme yapar
35den 75 ve 16ya düşürme vardı biilmiyorum 75i seçtim ve 75 gözüküyor paketim.

O sorun bendede var turknet kullanıyorum ara ara bağlantı çok hızlı bi şekilde düşüyor sonra normal e dönüyor sanırım trafik yoğunlaştı trafik kitleniyor ben böyle düşünüyorum normalde hiç bir sıkıntım yok 35 mbps alıyorum Fiber altıyapısı olmadan 75 veremez diye düşünüyorum
Altaypıya baktığımda 75 destekleniyordu bu yüzden aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Doğan
Cevap

altyapın destekliyordur o zaman. Ben de düşünmüyorum 35 den direkt olarak 75 çıkabileceğini.

• Beğen
Reaksiyonlar: Kez0

Kez0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Tuncay Öztürk

Oh ne güzel biz hala telefon kablosu ile kullanmaya çalışıyoruz yalnız 75 de olsa bişey ifade edeceğini sanmıyorum hız yükselmiyor bu aralar :D aksine int yoook :)

vanhacker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ömer Faruk Uslu
Oh ne güzel biz hala telefon kablosu ile kullanmaya çalışıyoruz yalnız 75 de olsa bişey ifade edeceğini sanmıyorum hız yükselmiyor bu aralar :D aksine int yoook :)
bari bi 40 yapsa da pakete geçtiğimizi anlasak gram oynamadı.

• Hahaha
Reaksiyonlar: Kez0

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Hocam bunlar firmaların uydurduğu pazarlama tekniğidir böyle mesajlara inanmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Doğan
35liği alırken de 75lik alınabiliyodu yeni değil yani.
yani senin bulunduğun konumda son zamanlarda altyapı çalışmalarıyla fiber çekmiş olabilirler tahminimce. Bende de 35 mb lik paket vardı kontrol ettim 100 mblik paket alabiliyorum şu anda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,666
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom