Neler Yeni

Öneri 3 aylık NetSpeed deneyimim

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
69 TL 69 comnette 35 mbps paket. Ne en iyi f/p si. Piyasayı araştırmıyorsun sanırım.
Comnetin f si var p si yok. 🙂
Turknet direkt 1 ay bedava oluyor yani 140tl her davet :) 12*10 120
Davet ettikce kazaniyorsun burda. Bu 10tl meselesi sayesinde ben suan 1 yil bedava internet kullanmaya basliyorum. 🙂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta indirim oranim suanki paket fiyatimdan daha yuksek eger devreden bir sistem varsa 1.5 - 2 sene ucretsiz internetim olabilir. 🙂

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Furkan Emre Asım

Davet ettikce kazaniyorsun burda. Bu 10tl meselesi sayesinde ben suan 1 yil bedava internet kullanmaya basliyorum. 🙂

Hatta indirim oranim suanki paket fiyatimdan daha yuksek eger devreden bir sistem varsa 1.5 - 2 sene ucretsiz internetim olabilir. 🙂
Kime göre?

Ekler

• 1654624376223.png
    1654624376223.png
    29.6 KB · Hit: 44

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Packet loss sorunlari yasamaya basladiginiz zaman musteri hizmetlerini sizin azarlamaniz gerekirken onlarin sizi azarlamasini duyunca comnet sikayetlerine donup bakarsiniz. 🙂

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,213
İsim
Selim

Turknette de davet ettikçe kazanıyorsun zaten, yanlış hatırlamıyorsam 8 ay fatura ödemedim.

uydu3

80+ Silver
Arkadaşlar Millenicomdan netspeede geçtim 1 ay falan daha yeni oldu galiba fiyat olarak millenicomdan daha iyi müşteri hizmeti olarak net bir şekilde daha iyi millenicomda çok kesinti yaşıyordum netspeedde yok gibi

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Arkadaşlar Millenicomdan netspeede geçtim 1 ay falan daha yeni oldu galiba fiyat olarak millenicomdan daha iyi müşteri hizmeti olarak net bir şekilde daha iyi millenicomda çok kesinti yaşıyordum netspeedde yok gibi
Hayirli olsun. Millenicomdaki kesinti nedeniniz iss kaynakli degilse SNR degeride olabilir. Hiz arttikca SNR duser ve ag kalitesi azalir. Eger kopma yasarsaniz kablolari yenileyin oda olmadi hizinizi biraz dusurmek isinizi gorecektir. Sahsen ben 8db ile kullaniyorum (sınır deger) kopma yasamadim daha. Bolgeden bolgeye, altyapidan altyapiya degisen seyler.

uydu3

80+ Silver
Hayirli olsun. Millenicomdaki kesinti nedeniniz iss kaynakli degilse SNR degeride olabilir. Hiz arttikca SNR duser ve ag kalitesi azalir. Eger kopma yasarsaniz kablolari yenileyin oda olmadi hizinizi biraz dusurmek isinizi gorecektir. Sahsen ben 8db ile kullaniyorum (sınır deger) kopma yasamadim daha. Bolgeden bolgeye, altyapidan altyapiya degisen seyler.
Evet hocam biliyorum o yüzden 50mbps'ye düşürdük millenicomdayken benimde sizinki gibi 75mbps'de 8db takılıyor 50mbps iken 15db falan oluyordu yanlış hatırlamıyorsam ama şuankinden daha çok kesiliyordu bilmiyorum

ramo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Ramazan
Merhaba Netspeed'e gecerken NetSpeed'e gecis tecrubem adinda konu acmistim. Aboneligim 2 ayı gecti ve deneyimlerimi paylasayim dedim.

Oncelikle Türk Telekom'dan gectigimi ve altyapima 76 Mbps tanimlandigini belirteyim. Tanimlanan 76 Mbps'nin 73 74 Mbps hizi stabil sekilde aliyorum.

Netspeed baglantim ilk geldiginde 2-3 saat icinde hizim durup dururken 35 Mbps'ye uploadim 6 Mbps'ye dusurulmustu. Bir nevi paketimi degistirdiler. Bende hemen mh yi arayip durumu bildirdim sistemsel hata oldugunu soyleyip eski haline cevirdiler ve o gunden sonra boyle bir sorunla karsilasmadim.

İlk haftaki bir gunde gece 23:30 - 00:00 arasinda DSL baglantim gitmisti tekrardan mh'yi aradim ve 5 dakika surmeden baglantimi tekrardan sagladilar. Bu kesintiden baska hiçbir kesintim olmadi.

Musteri hizmetleri beni oldukca memnun etti.

Apartmanda TurkNet kullanan arkadasim sayesinde en basta TurkNet gececektim fakat TurkNet zam geldikten sonra Netspeed'e yoneldim. Beraber oynadigimiz oyunlarda ben daha dusuk ping aldim ve arkadasimin bir ara yasadigi ping dalgalanma sonucu ile oda Netspeed'e gecti ve memnun kaldi.

Netspeed şu anda rakiplerine gore cok uygun ama haziran zammı gelecek %99.9 ihtimalle ama TurkNet'i gecmez bence. Cunku Turknet zam yaptigindan bu yana fazlasiyla abone kazandi netspeed. Ayrica davet kodlari ile daha uyguna getiriliyor zaten. 😁

Edit: Tahmin ettigim gibi turknetten ucuz oldu arada 6tl fark var davet koduda kullanarak 16tl daha ucuza kullanirsiniz.

NetSpeedin en guzel ozelliklerinden biride davet kodu sistemi. Basvuru atarken kullandiginiz davet kodu ile 12 ayligina 10'ar TL indirim kazaniyorsunuz ve netspeede her kullanici davet etmenizde 10'ar TL daha indirim kazaniyorsunuz.

Ama bir mobil uygulama isterdim açıkçası. Online islemler icin. Onuda yaparlar umarim. Sitedeki musteri paneli sade hos olmasina ragmen ben uygulama seklinde daha cok seviyorum daha kullanisli oluyor. Ve cok takilacak bir şey olmamasina ragmen 'netspeed.com' domainini Netflix almis. Siteye girdigimizde Netflix'e giriyor sonuna .tr ekleyince Netspeed'e giriyor. Bence domain olarak Netflix'le bir anlasma yapmalari gerekli.

Gerek ping gerek musteri hizmetleri ve stabil hiz olarak mukemmel bir iss.
Uzun lafin kisasi Netspeed beni memnun etti. Tavsiye edilir.

Gecmeyi dusunenler istersede davet kodumu kullanarak 12 ayligina suren her faturaniza 10'ar TL indirim kampanyasindanda yararlanabilirler.

Davet kodum: LRS7H5
Davet kodunu kullandim faturayi gununde oduyelim

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
  • Beğen
Reaksiyonlar: ramo

Carpe Diem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Ege Karavelioğlu

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Davet kodu yeni aboneliklerde de geçerli değil mi ve
İndirim bize mi oluyor davet kodunu atana mı
Evet yeni aboneliklerde gecerli. Davet kodu kullanirsaniz hem siz hemde ben indirim kazaniyorum.

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Benim mesafe 500m üzer(541 glba) 35 MBps paket aldım 38 veriyor ben de anlamadım
Verilen hiz tahmini deger. Gercek hizi altyapi kaliteniz belirliyor. Mesela sorgulamada 50 mbps gostermesine ragmen 60 65 gibi yuksek rakamlarda alabilirsiniz 20 30 da alabilirsiniz. Hersey saha dolabi ve kablo kalitesine bakiyor.

Top Bottom