Neler Yeni

HP NİN ALDIĞI LANET KARARLAR

YazılımKafa

80+ Silver
kanka her giris seviye laptop anakartinda ssd ve ram için sinir var
Rakiplerinde böyle değil dostum. Yukarda arkadaşta örnek vermiş. Ssd kapasitesini 1 tb ile sınırlamak çok saçma. Bi değişik modeli kendiliğinden 2 tb ile geliyor. Anakartı olabildiğince düşük tutuyorlar victusta

• Hahaha
Reaksiyonlar: Shaw
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Buğra tayfur
Arkadaşlar Bu konuyu benim gibi yapmayın SSD girişinin sayısına kadar araştırı diye bilgilendirici olsun diye yazdım Burada bir şeyleri yargılamayın alırken dikkat edin demek için açılmış bir konudur çok fazla Victus kullanıcısı var bilgisi olmuş olur

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Halil Karagöz

JackRyan

80+ Silver
ARKADAŞIM BU VİCTUSU ALDI 2TB DE M2 ALDI 1 HAFTA ÖNCE TAKTİK ÇİFT M2 YERİ VARDI LACİVERT DDR5 YENİ MODELLERE ÇİFT, BU MODELLERDE TEK ARAŞTIRMAK ZOR OLMAMALİ

BİZİM LAPTOP: https://app.hb.biz/IXz5lGZTwdUb
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş uyarmak amaçlı konu açmış ben çok başarılı buldum amacı kötülemek olsa zaten pişmanlığını dile getirmezdi ha kötü mü kötü zaten, Victus önerelenlere de cevap niteliğinde olacak bir konu.
Victusun çogu modeli çift kanal m2 ye sahip hocam bilgine.

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Halil Karagöz
ARKADAŞIM BU VİCTUSU ALDI 2TB DE M2 ALDI 1 HAFTA ÖNCE TAKTİK ÇİFT M2 YERİ VARDI LACİVERT DDR5 YENİ MODELLERE ÇİFT, BU MODELLERDE TEK ARAŞTIRMAK ZOR OLMAMALİ

14. Nesil işlemci kullanan modellerinde çift kanal var diye biliyorum hocam doğrudur. Fiyat olarak 4060 ve 13. Nesil veya 12. Nesil victuslar benim dediğim log ve nitro 5 gibi bilgisayarlarla kafa kafaya ve çoğunlukla forumda bunlar ve diğer muadiller yerine victus modelleri önerildiği için bu cümlemi kurdum. İsterse 3 ssd yuvası koysun gene victuslardaki ani güç düşürmesini açıklamıyor bu hala alınmaz.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Victus konumu okuyarak daha da detaylarını öğrenebilirsiniz.

Victus kadar dandik bir oyun bilgisayarı ve daha iyi bir ofis bilgisayarı yok benim gözümde anca ofis bilgisayarı olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Buğra tayfur

Screenshot_20240724-113557.jpg

Aldığınız laptopun bu olduğuna eminmisin ?

14. Nesil işlemci kullanan modellerinde çift kanal var diye biliyorum hocam doğrudur. Fiyat olarak 4060 ve 13. Nesil veya 12. Nesil victuslar benim dediğim log ve nitro 5 gibi bilgisayarlarla kafa kafaya ve çoğunlukla forumda bunlar ve diğer muadiller yerine victus modelleri önerildiği için bu cümlemi kurdum. İsterse 3 ssd yuvası koysun gene victuslardaki ani güç düşürmesini açıklamıyor bu hala alınmaz.
Şubattan beri kullanıyorum GoW Serius Sam 4 gibi yüksek grafikleri zorlayan çok oyun oynadım fps hep sabitti hiç oynama görmedim acaba bu modelde o ani güç düşmesi olayını düzeltmiş olabilirler mi ?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,121
İsim
Oğuz
SN770'e bu parayı vermektense keşke biraz daha koyup 2tb M2 SSD alsaydın. Onu takardın, içindekini de satardın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Buğra tayfur
SN770'e bu parayı vermektense keşke biraz daha koyup 2tb M2 SSD alsaydın. Onu takardın, içindekini de satardın.
Knk laptop 2 Tb desteklemiıyormuş benimde aklıma gelmişti birde sn770 i 2 bin tl ye aldım yani baya ucuza aldım normalde 3500 civarı geziyor fiyatı

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,431
İsim
ismail
Bomboş konu. Anakart aldım 1 tane m2 ssd slotu koymuşlar. Lanet olası gigabyte!

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,121
İsim
Oğuz
Knk laptop 2 Tb desteklemiıyormuş benimde aklıma gelmişti birde sn770 i 2 bin tl ye aldım yani baya ucuza aldım normalde 3500 civarı geziyor fiyatı
Aslında 1 TB da fazlasıyla yetiyor bence. Ekstra şeyler yapılmıyorsa. Direkt 1 TB tak diğerini sat da yapabilirdin.
Bu arada gözden kaçırmış olabilir niye saçma sapan linçliyorsunuz la

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Halil Karagöz
Alıntıyı görüntüle
Aldığınız laptopun bu olduğuna eminmisin ?

Şubattan beri kullanıyorum GoW Serius Sam 4 gibi yüksek grafikleri zorlayan çok oyun oynadım fps hep sabitti hiç oynama görmedim acaba bu modelde o ani güç düşmesi olayını düzeltmiş olabilirler mi ?

Bu ve bunun gibi bi kaç adet konuyu okuyarak bende victus almaktan vazgeçtim hocam. Belki farketmemişsinizdir

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Buğra tayfur
Aslında 1 TB da fazlasıyla yetiyor bence. Ekstra şeyler yapılmıyorsa. Direkt 1 TB tak diğerini sat da yapabilirdin.
Bu arada gözden kaçırmış olabilir niye saçma sapan linçliyorsunuz la
Ssd de Dram yokmuş kanka ondan dolayı Windows kurmayı kimse önermiyor bende almışken 1 2 seneye ömrü dolsun istemiyorum oyun oynuyorum çünkü baya baya ondan dolayı depolama birimi gibi kullanmaya karar verdim

Bu ve bunun gibi bi kaç adet konuyu okuyarak bende victus almaktan vazgeçtim hocam. Belki farketmemişsinizdir
Evet almadan önce bu konuyu görmemiştim genelde birşeyler alırken inceleme işini youtube dan yapıyorum ve arkadaş konusunda demişki hp youtuberlara para basıyor sponsorluklu inceletiyor ee tabi o videoda kötü hiçbir şeyini söylemezler normal olarak bidaha araştırma işini youtubedan yapmayı düşünmüyorum

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,833
Üyeler
153,945
Son üye
Yasin1232
Top Bottom