Neler Yeni

Çözüldü✓ HP Victus Aldım Hiç Memnun Değilim

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,180
İsim
Oğuz
Saçmalık orası

Alıntıyı görüntüle
Perfomance almadım? dikkat ederseniz Default kullanıyorum ve fan max aldım anca 52 55 derece indi ama bu sesle ? çalışılmazki?

Ben bu bilgisayar çalışmak için aldım Allah dan oyun falan kursam sanırsam 150 160 derece görecek harici ekran ve harici klavye kullanıyorum ve leptop altında 5 cm yükseltici bile aldım 200 TL ye ?

ve klavye hala sıcak.
Oyunda test etme imkanın var mı ? Sessiz moda alınca kaç oluyor ?

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
Emre Yılmaz
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mahmut Sami Özdemir
Alıntıyı görüntüle

modelini yazabilirmisin hocam benim sıcaklık aşağıda
Seninde oto fanda bu sıcaklık :) benimki max fanda o sıcaklık haha :D

Screenshot_4.png

Olan model.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Saçmalık orası

Alıntıyı görüntüle
Perfomance almadım? dikkat ederseniz Default kullanıyorum ve fan max aldım anca 52 55 derece indi ama bu sesle ? çalışılmazki?

Ben bu bilgisayar çalışmak için aldım Allah dan oyun falan kursam sanırsam 150 160 derece görecek harici ekran ve harici klavye kullanıyorum ve leptop altında 5 cm yükseltici bile aldım 200 TL ye ?

ve klavye hala sıcak.
hocam sistemi yeni aldığını söylemiştin bence garantiye gönder bi hata vardır boşta 75 derece hiçbir cihaz için normal değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mahmut Sami Özdemir
Laptopların neredeyse hepsinde ısınma problemi var. Bunu bilerek alsaydın keşke.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hele monster falan alsaydın işlemcin 85 derece altı çalışmazdı lol
Ben yılarca mac ve huawei kullandım hiç böyle bir şey :) yokdu sanırsam biryerde hata yaptım

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Mete Can YAŞAR
3 gün önce teknosa aldım 23.500 TL Ben böyle bir pc görmedim hayatım boyunca.

Boşda 1 bilgisayar nasıl olur 75 derece 80 derece olabilir ?

Fan açarsam anca 55 56 derece düşüyor keşke almasaydım ellerim kırılsaydı

Klavye komple ısıdan neredeyse ericek ...Herkes durum aynı ?
hocam ben acer kullanıcısıyım içindeki işlemci ve özellikler neler bilemiyorum ama laptopların geneli için normal değerler aslında sadece arka planda çalışan uygulamalara göz gezdirin mesela kendi pc mde 12700 gibi güçlü bi işlemci var ve arka planda uygulama açık kaldığında spotify gibi işlemci yüke bindiriyor olabilir kendini durum bundan dolayı oluyor olabilir

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Mete Can YAŞAR
Ben yılarca mac ve huawei kullandım hiç böyle bir şey :) yokdu sanırsam biryerde hata yaptım
mac ve huaweiden beklediğiniz ısı değerlerini bi oyuncu bilgisayarından beklemeniz açıkçası yanlış hocam oyun odaklı performansa sahip bi cihazla tamamen workstation odaklı iki cihazı karşılaştırıyorsunuz. huawei ve mac entegre gpular kullanıyor bu da sıcaklığa az vurur

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mahmut Sami Özdemir
hocam ben acer kullanıcısıyım içindeki işlemci ve özellikler neler bilemiyorum ama laptopların geneli için normal değerler aslında sadece arka planda çalışan uygulamalara göz gezdirin mesela kendi pc mde 12700 gibi güçlü bi işlemci var ve arka planda uygulama açık kaldığında spotify gibi işlemci yüke bindiriyor olabilir kendini durum bundan dolayı oluyor olabilir

Aynen kontrol ettim.

Benim sorunum klavyenin ısınması . bazıları hp macun kötü diyorlar.

acama macun iş çözülümü bilemiyorum.

Hayır birde gittim 2x16 gb ram aldım :) + 980 pro aldım :)

Top Bottom