Neler Yeni

Çözüldü✓ HP Victus Aldım Hiç Memnun Değilim

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mete Can YAŞAR
mac ve huaweiden beklediğiniz ısı değerlerini bi oyuncu bilgisayarından beklemeniz açıkçası yanlış hocam oyun odaklı performansa sahip bi cihazla tamamen workstation odaklı iki cihazı karşılaştırıyorsunuz. huawei ve mac entegre gpular kullanıyor bu da sıcaklığa az vurur
ona kalırsa mac ve huaweide oynayamayacağınız oyunları da oyuncu cihazları açar karşılaştırmanın bi yanı da bu. Kullanım çeşidinize göre cihaz tercihinizin olması daha mantıklı olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen kontrol ettim.

Benim sorunum klavyenin ısınması . bazıları hp macun kötü diyorlar.

acama macun iş çözülümü bilemiyorum.

Hayır birde gittim 2x16 gb ram aldım :) + 980 pro aldım :)
çözmeyecektir tamamen tasarımsal dizaynla alakalı bi durum hocam

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mete Can YAŞAR
ona kalırsa mac ve huaweide oynayamayacağınız oyunları da oyuncu cihazları açar karşılaştırmanın bi yanı da bu. Kullanım çeşidinize göre cihaz tercihinizin olması daha mantıklı olur

ha kendi laptobumda da bi ılıklık var ama ben sessiz modda saatlerce çalıştığımı biliyorum gayet rahattım hp nin eksi yanı da bu olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mahmut Sami Özdemir

Aynen sorunum aslında sıcaklık çok klavyenin ısınması :) ve tasarım hatalı olması kasa bir tarafı buz gibi ken :) diğer tarafı yanıyor.

yetersiz hava kanalları var ayrıca.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,086
İsim
Oğuz
Bu da Monster'ın boştaki hali :)
Bu gidişle termal macun alacağım gibi.
resim_2023-05-23_223134919.png

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mete Can YAŞAR
Aynen sorunum aslında sıcaklık çok klavyenin ısınması :) ve tasarım hatalı olması kasa bir tarafı buz gibi ken :) diğer tarafı yanıyor.

yetersiz hava kanalları var ayrıca.
aslında tasarımsal hatadan dolayı değil hocam 6800h modeli beklenenden fazla ısınıyor bildiğim kadarıyla ha bu da işlemcinin güçlü olmasından kaynaklı. Bide dediğiniz gibi hava tahliye kanallarında dizayn sorunu da olabilir

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,086
İsim
Oğuz
Sizinkinin vakti gelmiş sanırsam. Tiger Lake mimarili laptobunuz. 2021'in başlarında çıktı sanırsam. 2 yıl olmuştur alalı herhalde. Gayet normal.
Daha 1 yıl oldu alalı hocam. Boşta 1500mhz.

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mete Can YAŞAR
oyuncu laptoplarında premium hissiyat aramak genel olarak yanlış kullanım amaçlarını iyi belirleyip ona göre cihaz almak en mantıklısı genel olarak şikayet eden arkadaşlara söylüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mahmut Sami Özdemir
Bu Arada Arkadaşlar Server sistemleri uzmanım işim gerek server sürekli iş içerim .

100 küsür sanal windows 10 tb Nvem ssd 1 tb ram 80 core işlemci %65 70 yük altında.

40 derece geçmiyor?

Screenshot_5.png

Çok Saçma.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,086
İsim
Oğuz
MHz değerlerine göre pekte boşta sayılmaz aslında muhtemelen Wallapaper engine falan var
Yok hocam hatta yeniden bile başlattım ss almak için. Boşta neden 1500mhz ben de anlamadım.

Top Bottom