Neler Yeni

Hristiyan Olmaya karar verdim Araştırma yapıyorum

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Buğra Yılmaz
Alevi bir aileden dünyaya geldim doğdumdan. Beri hiç cami ve ibadet etmedim çünkü hiç kuran kursuna filan gitmedim 18 yaşında ateist olmuştum .Şuan 20 yaşındayım din arayışına girmeye karar verdim .Hristiyanlığı araştırmaya karar verdim araştırmak için site filan varmı acaba İncil nerden alabilirim.

Bura.K

80+ Silver
“Hristiyan oldum” diye konu açıp İncil nereden alırız diye sorman garip olmuş. Kiliselere gidersen ücretsiz verirler.

İnsallah bu konuda “seni Hak dine İslama davet ediyorum” falan demezler. Boş boş mesajlara artık katlanamıyorum.

KAANT10X

80+ Bronze
Hayırlı olsun

İncil sanırım çoğu yerde satılıyor herhangi bir yerden kolayca temin edebilirsiniz
Site olarak bir şey bilemem ama muhakkak Hristiyanlık ile ilgili forum şeklinde yerler vardır.
Son olarak bence İslama geri dönün

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Buğra Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
“Hristiyan oldum” diye konu açıp İncil nereden alırız diye sorman garip olmuş. Kiliselere gidersen ücretsiz verirler.
Hristiyan olmadım daha araştırma yapıyorum

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,008
İsim
Mert Can Ergün
Sen hiç cemevine gittin mi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,995
İsim
uwu
Senin kararın ama tavsiyem İslam dinidir tabi bunu İslami olarak yaşatmasın gidip hatalarını Allah'a yüklersen sen İslami cignersin
Hangi dine inanırsan inan Allah her zaman var🙂(ateist dışı)

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
Hristiyanlık dünyanin en gereksiz ve saçma dini ben araştırmıştım onun yerine islamı araştır eğer yinede tatmin olmadıysan sana kalmış ( hristiyanlar güçsüz olsa hintlliler pakiler gibi olsa ikgi duyarmıydım diye sor kendine yani abd de değilde hinstanda geçen bi din olsa ne yapardın bu sorudan sonra kararını ver )

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Buğra Yılmaz
Hristiyanlık dünyanin en gereksiz ve saçma dini ben araştırmıştım onun yerine islamı araştır eğer yinede tatmin olmadıysan sana kalmış ( hristiyanlar güçsüz olsa hintlliler pakiler gibi olsa ikgi duyarmıydım diye sor kendine yani abd de değilde hinstanda geçen bi din olsa ne yapardın bu sorudan sonra kararını ver )
Nerden araştırdın youtube dan mı yoksa sitelerden mi araştırdın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,907
Üyeler
156,402
Son üye
Divi
Top Bottom