Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Humblebundle Oyun indirimleri

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Cenk
Deathloop alabilen varsa parasını vereyim yok bu site aldırmamayı yemin etmiş

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,711
İsim
Gtx 1090Tİ
Bir de sipariş verebilsek on numara olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çoğu kişiye aynısını yapıyor. Siteye güvenim kalmadı açıkçası
Güvenilir ama cashback olayından dolayı öyle yapıyor olabilirler.

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Cenk
Güvenilir ama cashback olayından dolayı öyle yapıyor olabilirler.
Aldırmıyorki 2.defa indirimde olan oyunu alamadım. Daha önce sms gelmiyordu şimdi siparişi bekletip iptal ettiryorlar

WhoCares

80+ Silver
ön ödemeli kartlarda güvenlik nedeni ile kontrolden geçiyor ondan yoksa site güvenilir

JSezar

80+ Silver
3 saat önce bi tane oyun aldım telefon doğrulaması yüzünden gelmedi,humblebundle ***** bişey

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,223
İsim
Kerem Çavuş
Hesabı yeni oluşturdum bana da verdi kodları bu arada denediğiniz bankayla ilgili bir sıkıntı olabilir DÜZELTME : Deathloopu alırken bende de sıkıntı çıkardı :D

adonisss

80+
Hesabı yeni oluşturdum bana da verdi kodları bu arada denediğiniz bankayla ilgili bir sıkıntı olabilir DÜZELTME : Deathloopu alırken bende de sıkıntı çıkardı :D
ben deathloop agent mayhem ve pumpkin jack aldım parayı çekti hepsinin koduda anında geldi uzun süredir kullanıyorum bu siteyi hiç sorun yaşamadım

Aldırmıyorki 2.defa indirimde olan oyunu alamadım. Daha önce sms gelmiyordu şimdi siparişi bekletip iptal ettiryorlar
ben deathloop agent mayhem ve pumpkin jack aldım parayı çekti hepsinin koduda anında geldi uzun süredir kullanıyorum bu siteyi hiç sorun yaşamadım kodlarıda etkinleştirdim hiç iade olmadı yani

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,223
İsim
Kerem Çavuş
ben deathloop agent mayhem ve pumpkin jack aldım parayı çekti hepsinin koduda anında geldi uzun süredir kullanıyorum bu siteyi hiç sorun yaşamadım

ben deathloop agent mayhem ve pumpkin jack aldım parayı çekti hepsinin koduda anında geldi uzun süredir kullanıyorum bu siteyi hiç sorun yaşamadım kodlarıda etkinleştirdim hiç iade olmadı yani
Yeni hesapla ilgili sıkıntı o zaman benim siparişim gözükmüyor kod da verilmiyor askıda kaldı şu an :D

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
19,656
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Deathloop parasına değer mi oynayan var mı?

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,711
İsim
Gtx 1090Tİ
Yeni hesapla ilgili sıkıntı o zaman benim siparişim gözükmüyor kod da verilmiyor askıda kaldı şu an :D
Yeni hesapla ilgili değil hocam hesabım 3-4 yıllık aynısı bende de oldu ön ödemeli kartla ilgisi var sanırsam.

Top Bottom