Neler Yeni

🔥İndirim 🔥HyperX Cloud Core Wireless (DTS) Kulaklık 1049TL🔥

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
Kargo az önce elime ulaştı, eski kablolu cloud2 kullanan biri olarak söylemem gereken şeyler var.

1. Malzeme kalitesi Cloud2'nin bir tık altında.
2. Cloud2'ye göre ufak. Lite versiyonu gibi bir şey dersem yanlış olmaz.

Ufak olmasına rağmen kafamda rahat durdu bir sıkıntı yaşatmadı yalnız onu söyeyeyim. Şuan şarja koydum şarjı bitince bilgisayarda deneyeceğim. Lakin şuan ki görüşüm bu fiyata daha iyisi alınamaz herhalde.
Cloud2 süngerleri buna uyar mı peki? Cloud2'nin kumaş süngerlerini kullanmak istiyorum da.

LeColaS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa Samed Çelik
Acaba xbox'da çalışıyor mu?

Zaris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
SICAK FIRSATLAR
banka kartına taksit olmuyor diye biliyorum ama kredi kartı özelliğini kullanarak yapabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

kablolu kullanabiliyor musun kulaklığı?

Hocam verdikleri şarj kablosu göz kararı ile yarım metre, onunla zaten kablolu kullanmak mümkün değil. Epey uzun versiyonunu almak lazım. Bunun dışında mikrofon ve şarj girişi dışında bir çıkışı yok. Şarj kablosu ile şarj olmadan kullanılabiliyor mu emin değilim.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,704
İsim
Orkun
Type C şarj kablosu değil mi ben öyle sanıyorum. Yeni bir Type C kablo temin ederek çözülebilir bence.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,776
İsim
bilo
Discord
b1l0
Hocam verdikleri şarj kablosu göz kararı ile yarım metre, onunla zaten kablolu kullanmak mümkün değil. Epey uzun versiyonunu almak lazım. Bunun dışında mikrofon ve şarj girişi dışında bir çıkışı yok. Şarj kablosu ile şarj olmadan kullanılabiliyor mu emin değilim.
Ben laptop kullanıyorum kablo uzunluğu çok dert değil kanka bana meraktan soruyorum :)

Zaris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
SICAK FIRSATLAR
Ben laptop kullanıyorum kablo uzunluğu çok dert değil kanka bana meraktan soruyorum :)

Kabloyu taktım sorunsuz kullanılıyor, şarj kablosunu takınca seste kapanma vs. olmadı.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,776
İsim
bilo
Discord
b1l0
Kabloyu taktım sorunsuz kullanılıyor, şarj kablosunu takınca seste kapanma vs. olmadı.
iyi ya güzelmiş sağolun. Bunu yaparken usb adaptörünü çıkardınız demi kablodan bağlıydınız sadece?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,704
İsim
Orkun
iyi ya güzelmiş sağolun. Bunu yaparken usb adaptörünü çıkardınız demi kablodan bağlıydınız sadece?
USB adaptörü çıkarırsanız kullanamazsınız. Kablodan kullanılmıyor sadece şarj için diye biliyorum.

Zaris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
SICAK FIRSATLAR

Hayır ben siz kablo takılı şekilde şarj alırken aynı zamanda aktif kullanılabiliyor mu diye sordunuz sandım. Wireless usb çıkartıldığında çalışmaz.

O wireless usb'si takılı olmak zorunda.

Uzun bir type c kablo ve wireless usb takılı şekilde kablolu kullanılabilir diyeyim sonuç olarak daha açıklayıcı olması için.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,704
İsim
Orkun
Hayır ben siz hem şarj alırken hem de aktif kullanılabiliyor mu diye sordunuz sandım. Wireless usb çıkartıldığında çalışmaz.

O wireless usb'si takılı olmak zorunda.

Uzun bir type c kablo ve usb takılı şekilde kablolu kullanılabilir diyeyim sonuç olarak daha açıklayıcı olması için.
Şarj kablosunu powerbank e bağlayıp cebinize koyarsanız gene bir nebze kablosuz kullanabilirsiniz :)

Zaris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
SICAK FIRSATLAR
Şarj kablosunu powerbank e bağlayıp cebinize koyarsanız gene bir nebze kablosuz kullanabilirsiniz :)

Evet o da bir çözüm olabilir. Gerçi 3 saat şarja 20 saat kullanım diyor pek sorun yaşamam herhalde. Ne olur ne olmaz kenarda kablolu kulaklığı da koydum.

Bu arada ben internette az aradım ama bulamadım, bir driver veya programı var mı bu modelin? Bassları biraz fazla gibime geldi ben pek bass sevmiyorum da :D

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,704
İsim
Orkun
Evet o da bir çözüm olabilir. Gerçi 3 saat şarja 20 saat kullanım diyor pek sorun yaşamam herhalde. Ne olur ne olmaz kenarda kablolu kulaklığı da koydum.

Bu arada ben internette az aradım ama bulamadım, bir driver veya programı var mı bu modelin? Bassları biraz fazla gibime geldi ben pek bass sevmiyorum da :D
DTS diye bir yazılım vardı ona bir bak kendi yazılımı kulaklığın. İçinden ayar vs. yapılıyor mu bilmiyorum ancak 7.1 e yakın deneyim için bu programı yapmışlar.

Top Bottom