Neler Yeni

🔥İndirim 🔥HyperX Cloud Core Wireless (DTS) Kulaklık 1049TL🔥

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
YILDIRIM
bu haliyle çok sorun yaratır mı daha önce hiç kullanmadım terleme sorunu çok oluyor mu deri kulaklıklarda
Kumaşa kıyasla oluyor baya evet kumaş kulaklık bu konuda çok iyi tek eksi yanı bu ama pedler kumaşla değişirse iyi olur

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
Ben genelde CS GO, Valorant vari oyunlar oynuyorum. Bazen de gece film izlerken evde ses olmasın diye takıyorum. Onun harici ses sistemi kullanıyorum. Baktım kulak pedleri aynıymış. Cloud2 den buna geçmek mantıklı mı peki?
Bir de cloud2 de bazen dip ses oluyor bunda öyle bir sorun var mı?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,699
İsim
Orkun
Ben genelde CS GO, Valorant vari oyunlar oynuyorum. Bazen de gece film izlerken evde ses olmasın diye takıyorum. Onun harici ses sistemi kullanıyorum. Baktım kulak pedleri aynıymış. Cloud2 den buna geçmek mantıklı mı peki?
Bence tercih meselesi hocam. Bana kalırsa mantıklı olabilir. Neticesinde kablosuz rahatlığı var. Ancak kulaklık öyle bir tasarlanmış ki bazı eksiklikleri de var. Mesela şarjının kaç kaldığını göremiyorsun. Şarjı bittiğinde ancak anlayabiliyorsun. Bu sorunu da ortalama 1 hafta kullanımdan sonra kendi kullanımına göre alışkanlık edinip ona göre periyodik şarjlar ile çözebilirsin. Ayrıca şarjda takılı iken kullanabiliyorsun.

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
Bence tercih meselesi hocam. Bana kalırsa mantıklı olabilir. Neticesinde kablosuz rahatlığı var. Ancak kulaklık öyle bir tasarlanmış ki bazı eksiklikleri de var. Mesela şarjının kaç kaldığını göremiyorsun. Şarjı bittiğinde ancak anlayabiliyorsun.
Düşündürdü ya bilemedim

Koraybaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Koray Somuncu
Ziraat bankkart ile amazondan bu kulaklığı taksitli alabirmiyim nasıl yapacam

Zaris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
SICAK FIRSATLAR
Kargo az önce elime ulaştı, eski kablolu cloud2 kullanan biri olarak söylemem gereken şeyler var.

1. Malzeme kalitesi Cloud2'nin bir tık altında.
2. Cloud2'ye göre ufak. Lite versiyonu gibi bir şey dersem yanlış olmaz.

Ufak olmasına rağmen kafamda rahat durdu bir sıkıntı yaşatmadı yalnız onu söyeyeyim. Şuan şarja koydum şarjı bitince bilgisayarda deneyeceğim. Lakin şuan ki görüşüm bu fiyata daha iyisi alınamaz herhalde.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,613
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bence tercih meselesi hocam. Bana kalırsa mantıklı olabilir. Neticesinde kablosuz rahatlığı var. Ancak kulaklık öyle bir tasarlanmış ki bazı eksiklikleri de var. Mesela şarjının kaç kaldığını göremiyorsun. Şarjı bittiğinde ancak anlayabiliyorsun. Bu sorunu da ortalama 1 hafta kullanımdan sonra kendi kullanımına göre alışkanlık edinip ona göre periyodik şarjlar ile çözebilirsin. Ayrıca şarjda takılı iken kullanabiliyorsun.
15in altına indiğine şarj tuşuna bastığında kırmızı yanıyormuş 15 üstündeyken yeşil yanıyormuş azaldığında hissettiğin zamanlarda kontrol edebilirsin yani

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,699
İsim
Orkun
Kargo az önce elime ulaştı, eski kablolu cloud2 kullanan biri olarak söylemem gereken şeyler var.

Ufak olmasına rağmen kafamda rahat durdu bir sıkıntı yaşatmadı yalnız onu söyeyeyim. Şuan şarja koydum şarjı bitince bilgisayarda deneyeceğim. Lakin şuan ki görüşüm bu fiyata daha iyisi alınamaz herhalde.
Hocam hiç kullanmadan şarj etmeyin bence. Pil sağlığı için bataryasında ne kadar şarj varsa onu komple bitirmek değil de biraz kullanıp sonra tam şarj yapmak daha sağlıklı.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,613
İsim
bilo
Discord
b1l0
Ziraat bankkart ile amazondan bu kulaklığı taksitli alabirmiyim nasıl yapacam
banka kartına taksit olmuyor diye biliyorum ama kredi kartı özelliğini kullanarak yapabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

kablolu kullanabiliyor musun kulaklığı?

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
YILDIRIM
15in altına indiğine şarj tuşuna bastığında kırmızı yanıyormuş 15 üstündeyken yeşil yanıyormuş azaldığında hissettiğin zamanlarda kontrol edebilirsin yani
%25 altında kırmızı yanıyor diye biliyorum hocam

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,613
İsim
bilo
Discord