Neler Yeni

🔥İndirim 🔥HyperX Cloud Core Wireless (DTS) Kulaklık 1049TL🔥

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
SEYF
dostum kulaklık elime geldi mikrofonu şu an çalışmıyor geldiği zaman bir şey yapamm gerekiyor muydu bilgi verirsen çok sevinirim
Ben Quadcast kullandığım için hiç mic ile uğraşmadım kanka

Zaris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
SICAK FIRSATLAR

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,611
İsim
bilo
Discord
b1l0
İhtiyaç var şimdiki kulaklığım dandirik rampage kulaklığı. Cloud 2 ye göre nasıl ürün f/p mi?.
cloud 2nin ufak bir tık aşağısı ama kablosuz yani c2 wireless 2-2.5k

soul

80+ Silver
konuyla alakasız ama kulaklık dün gelecekti sözde gelmedi , bugün içersinde gelecek dediler şimdi de amazon ve agt ye aciliyet kaydı oluşturdum ne boktan bir firma amazon neden bununla çalışıyor anlamış değilim.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,699
İsim
Orkun
konuyla alakasız ama kulaklık dün gelecekti sözde gelmedi , bugün içersinde gelecek dediler şimdi de amazon ve agt ye aciliyet kaydı oluşturdum ne boktan bir firma amazon neden bununla çalışıyor anlamış değilim.
hafta sonu tarifesi diye agt ile çalışıyor benim de laptop var 48 saat içinde gelecek dediler 3 4 kere aciliyet oluşturdum bakalım en geç yarına kadar gelmesi lazım

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Kurtuluş
agt bu aralar sapıttı öncesinde bulunduğum yerde iyi hizmet veriyordu. Son bir kaç kargoyu geç getirdiler. Aslında bunu agtye bildirmek lazım ki sorunu çözsünler.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,699
İsim
Orkun
Top Bottom