Neler Yeni

🔥İndirim 🔥HyperX Cloud Core Wireless (DTS) Kulaklık 1049TL🔥

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
Acaba sound kalitesi nasıl kulaklık hakkında biraz bilgilendirebilir mi satın alan arkadaşlar.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Arctis 1 kabloludan geçilir mi ? Mikrofonu arctisden kötü müdür? Hem bunu hem arctis 1 i aynı anda kullanabilir miyim kardeşimle dizi film izlerken ?

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
YILDIRIM
Arctis 1 kabloludan geçilir mi ? Mikrofonu arctisden kötü müdür? Hem bunu hem arctis 1 i aynı anda kullanabilir miyim kardeşimle dizi film izlerken ?
Arctis 1 den çok rahat geçilir ancak tetletme yapıyor bilgin olsun. Mikrofonu gayet iyi sesim dc den net anlaşılır gidiyor. Aynı anda kullanıp kullanamama konusunda bilgim yok maalesef ancak kullanamayabilirsin.

mojito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
altan ayhan
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji en sevdiğimden.
arctis 1 kablolu kullanıyorum daha elime gelmedi gelince sana kullanıcı olarak tecrübemi paylaşıcam

Firstmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ilkay berber
Corsair woid elite wireless var hangisi daha iyidir

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
YILDIRIM
Corsair woid elite wireless var hangisi daha iyidir
Void elite wireless dan geçtim buna ses seviyesi voidin daha yüksek rahatlık olarakta void daha rahat ancak bu kulaklıkta daha hafif kumaş ped takılırsa biraz daha rahatlık olarak yaklaşabilir yanına. Ses kalitesi de gayet iyi ben memnunum.

Firstmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ilkay berber
Void elite wireless dan geçtim buna ses seviyesi voidin daha yüksek rahatlık olarakta void daha rahat ancak bu kulaklıkta daha hafif kumaş ped takılırsa biraz daha rahatlık olarak yaklaşabilir yanına. Ses kalitesi de gayet iyi ben memnunum.

Void eliti 1100 e almıştım gerek yok o zaman sağolun

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,683
İsim
Hacı
Bu fiyata daha iyi bir şey var mı?

YBÖzhal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Yuşa Berat Özhal
kaç saat kullandın terleme durumu nasıl
Terleme gibi bi sıkıntı yok, Asus tuf h3 den geçtim aralarında dağlar kadar fark var. Kullanım süresi olarak 6-9 saat olması lazim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gecikme,ses kalitesi durumu nasıl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gecikme,ses kalitesi durumu nasıl?
Gecikme yok denecek kadar az, normal kulaklıkla ne hızda duyuyorsam bunda da aynı hızda duyuyorum. Ses kalitesi baya fark etti çok güzel sesi var

Top Bottom