Neler Yeni

İnceleme HyperX Cloud Core Wireless İncelemesi

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben sarj olurken kullanabiliyorum ama kanka

evet o yönü bir tık eksi maalesef. Tekrardan teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş olmuyor diyor hocam sizde nasıl oluyor?
Doğru o mantıkta oluyor pardon ben yanlış anladım.

Dönüştürücü ile telefona usb adaptörü takmayı denedin mi ?
Hayır. O adaptörle birlikte telefonu o şekilde kullanmak istemem açıkçası. Bluetooth olsa miss de işte.

kırmızışarapp

80+ Silver
Doğru o mantıkta oluyor pardon ben yanlış anladım.

Hayır. O adaptörle birlikte telefonu o şekilde kullanmak istemem açıkçası. Bluetooth olsa miss de işte.
Ben düzgün bir dönüştürücü ile kullanmak isterdim.

Ufrock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ufuk
Hocam cloud 2 ile karşılaştırırsan hangisi daha rahat ve kafanı sıkmıyor uzun saatler kullanmam gerektiğinde hangisini tavsiye edersin ?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam cloud 2 ile karşılaştırırsan hangisi daha rahat ve kafanı sıkmıyor uzun saatler kullanmam gerektiğinde hangisini tavsiye edersin ?
Konfor bakımından bir farklılık hissetmedim açıkçası hocam. Sadece cloud coreun uzun kullanımda yazın sıcak havalarda daha çok terlettiğini düşünüyorum. Belki içindeki bataryalardan kaynaklı bir durumdur emin değilim. Cloud 2de de deri pad kullandığım halde o kadar terletmiyordu.

Ufrock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ufuk
Konfor bakımından bir farklılık hissetmedim açıkçası hocam. Sadece cloud coreun uzun kullanımda yazın sıcak havalarda daha çok terlettiğini düşünüyorum. Belki içindeki bataryalardan kaynaklı bir durumdur emin değilim. Cloud 2de de deri pad kullandığım halde o kadar terletmiyordu.
Teşekkür ederim son olarak mikrofonları için ne diyebilirsin hangisi daha iyi ve ne kadar fark ediyor ?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Teşekkür ederim son olarak mikrofonları için ne diyebilirsin hangisi daha iyi ve ne kadar fark ediyor ?
Valla dostum tüm arkadaşlarım aradaki farkı hissetmemişti ilk gün. Pek bir fark yok gibi bu duruma göre. Teknik olarak araştırmadım sadece bunu söyleyebilirim o konuyu biraz araştır istersen. Bence ikisi de aynı. Rica ederim.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Hala alınabilir mi ?

shelby7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Kara
Dipses beni rahatsız etmiyor. Ama bu tür durumlara takıntılıysanız işinizi şansa bırakmayın hocam. Rahatsız olanı da eder bence. Ses ve mikrofon konusunda bir şikayetim yok. Kötü diyemem. Sesi cloud 2ye göre biraz düşük kalıyor ama genel olarak yeterli sayılabilir çünkü c2nin ses şiddeti çok fazla. C2 full seste yüksek ses rahatsız ediyorken bu rahatsız etmiyor. C2yi beğendiyseniz bunu da beğenirsiniz diye düşünüyorum. Dipses konusuna gelince cloud core wireless alınacaksa amazondan alınmalı dipses olursa direkt iade edersiniz. İşimi hiç şansa bırakmayayım derseniz Logiteche yönelin derim.
Merhabalar hocam kulaklığı ben de kullanıyorum fiyatına göre gerçekten çok güzel lakin dip sesten ziyade güç tuşuyla aktif edince güç tuşunun olduğu sol kulaklıktan gelen çok hafif bir ses var. sanki çalışma sesi tarzında, kafayı yormadığım sürece pek rahatsız etmiyor. sizde de var mı bu durum iade edip etmeme konusunda kararsızım.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Merhabalar hocam kulaklığı ben de kullanıyorum fiyatına göre gerçekten çok güzel lakin dip sesten ziyade güç tuşuyla aktif edince güç tuşunun olduğu sol kulaklıktan gelen çok hafif bir ses var. sanki çalışma sesi tarzında, kafayı yormadığım sürece pek rahatsız etmiyor. sizde de var mı bu durum iade edip etmeme konusunda kararsızım.
Merhaba dipses dışında bahsettiğiniz gibi bir durum yaşamadım hocam.

Ufrock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ufuk
Hocam cloud core wireless aldım kullanıyorum dipses geliyor ve bunun bir çözümü var mı acaba teşekkürler

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam cloud core wireless aldım kullanıyorum dipses geliyor ve bunun bir çözümü var mı acaba teşekkürler
Maalesef yok hocam. Dipses gelmeyen birkaç kişi gördüm sanırım. Çoğunda var gibi duruyor ben de dahil. Amazon'dan aldıysanız değişim isteyebiliyorsunuz. Yeni üründe de olmama garantisi yok ama şansınızı deneyebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,771
Üyeler
157,982
Son üye
Alkımm
Top Bottom