Neler Yeni

İncehesap.com REZİLLİĞİ/İLGİSİZLİĞİ/PALAVRALARI

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bir güncelleme daha:
İncehesap bugün bana bir liste yapmış, yaptığı liste ile benim ürünün uzaktan yakından alakası yok. 😂
Z790-F yolladım, Asus'un en iyi ürünlerinden. Bana teklif olarak Z790P ya da MSI model DDR4 anakart ile geliyorlar. :d

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,025
İsim
Turuncu Keskin
Bazen iyi tarafları da denk geliyor sanırım. Bende de servis sıkıntısı çıktı ama arena bilgisayar bakıyor servise, hızlı şekilde sonuç ulaştı yeni ürün geldi.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,940
İsim
Hacı
Bir güncelleme daha:
İncehesap bugün bana bir liste yapmış, yaptığı liste ile benim ürünün uzaktan yakından alakası yok. 😂
Z790-F yolladım, Asus'un en iyi ürünlerinden. Bana teklif olarak Z790P ya da MSI model DDR4 anakart ile geliyorlar. :d
Aynısından isteyin.
Ellerinde yoksa ne kadar para iadesi yapacaklar beyfendiler?

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Aynısından isteyin.
Ellerinde yoksa ne kadar para iadesi yapacaklar beyfendiler?
10.099 lira. Şuan aynı ürün 15.000 lira bandında. Lafı dolandırıp dolandırıp para iadesi yapabiliriz diyorlar bende her seferinde kabul etmiyorum :d
Bana yaptıkları teklif saçma sapan bir şeydi. Z790 Carbon ile kafa kafaya takas isteyeceğim

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,940
İsim
Hacı
10.099 lira. Şuan aynı ürün 15.000 lira bandında. Lafı dolandırıp dolandırıp para iadesi yapabiliriz diyorlar bende her seferinde kabul etmiyorum :d
Bana yaptıkları teklif saçma sapan bir şeydi. Z790 Carbon ile kafa kafaya takas isteyeceğim
Carbon olur.
Yada ROG Z790-A falan önerir insan.

Z790-P küfür olmuş resmen 😂

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,940
İsim
Hacı

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
Deniz Bey
normalde olması gereken aynı ürün yoksa muadili oda yoksa üst modeli ücrt vermeden göndermeleri gerekir thh ye başvuru yapsan belki zaman geçer amaher türlü senin lehine karar çıkar şuan üst modelini göndermeleri onlar için daha karlı 6 ay sonra üst modeli daha pahalı olacagı için satıcı firma daha çok zararlı çıkar bunu düşünecek kadar kafa yokmu bunlarda neyin zorluğunu çıkarıyorlar koca kafalılar :)

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,940
İsim
Hacı
Bu benimkinin bir alt modeli.
Z790E>Z790F>Z790H
Tüketici hakları gereği üst modelini almaya bile hakkım varken neden Z790H alıyım ki
Carbon en azından kafa kafaya diyebileceğim bir ürün.
THH en mantıklısı o zaman.

Başka türlü akıllanmazlar zaten.
Üst modelini alırsınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta direkt arayıp söyleyin ya üst modelini yollayın ya da THH e başvuruyorum zaten söke söke alacağım üst modelini deyin. 🙃

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
Deniz Bey
bence mail atın şu şu ürünler muadili yada üst modeli thh ye şikayet etmek zorunda bırakmayın sen ben ne siz uğraşın bunun üst modelini alabilecegim krarını çıakcagını sizde iyi biliyorsunuz dolayısyla bu istedigim ürünleri gönderin güzellikle konu kapansın diyin :)

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
THH en mantıklısı o zaman.

Başka türlü akıllanmazlar zaten.
Üst modelini alırsınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta direkt arayıp söyleyin ya üst modelini yollayın ya da THH e başvuruyorum zaten söke söke alacağım üst modelini deyin.
Onlar gün içinde arayacak. Ya çocuk işçi çalıştırıyorsunuz ya da müşteriyi ahmak yerine koyuyor bu teknik servisiniz diyeceğim.
Carbon'u kabul etmezlerse thh yolu gözükecek yapacak bir şey yok. Kim bilir Carbon beklerken Z790E kopartırız belki. 😁

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
ASUS ROG STRIX Z790-F cihazımı garantiye gönderdim ve satıcı firmaya (incehesap.com) 18.07.2023 tarihinde ulaştı. Onlarda ürünümü garanti süreci için ASUS'a gönderdiler. Buraya kadar her şey normaldi lakin 26.07.2023 tarihinde ürünümün raporu ASUS tarafından İncehesap'a gönderilmiş ve değişim olarak sonuçlanmış. Bunu incehesap.com'a söylediğimde bize bilgi gelmedi deyip kestirip atıyorlar. Defalarca kez ASUS'a mail attım, yetmedi direkt teknik servisi arayıp oradan bilgi aldım. (yaklaşık 10 dakika önce yazıyı yazarken yine ASUS aradı) bana satıcı firma ile iletişime geçip ürünümün yenisini isteyebileceğim söylendi. Ama İncehesap.com'un dediğine göre (sözde) onlara bu konu hakkında bilgi verilmemişmiş. (ASUS net bir şekilde "hayır, ürün raporu gönderilmiş, bilgi verilmiştir" diyor)
İncehesap'a attığım mailde konuştuğum telefon numarasına kadar yazdım, çok mu zor müşteri memnuniyeti için arayıp bilgi almak? Kaldı ki söylediklerinin yalandan başka bir şey olmadığını düşünüyorum. Sözde müşteri memnuniyeti için 2 haftada bitireceğiz dedikleri garanti süresi 1 Ay'a dayandı. Ürün inceleniyor olsa eyvallah ama geçen ay bitmiş zaten kontrolü. Müşteriyi illallah ettiren bir firma bundan sonra benim gözümde, 22.000 TL alışveriş yaptım bir de buradan. Son söyleyeceğim söz incehesap.com'dan ürün alacaksanız işinizin garantiye düşmemesi için Allah'a dua etmekten başka şansınız yok. Düşerse de Allah'a dua edeceksiniz çünkü ilgilenen yok. İmansız adam iman sahibi olur bu ilgisizliğe karşı.
Garanti süresi içinde arızalı diye değişim için gönderdiğim ürün stokta yok denerek alış fiyatı üzerinden onay alınmaksızın iade işlemleri başlatıldı. THH heyetine başvurdum bekliyorum. Ürünün güncel fiyatı aldığım fiyatın üç katı.

Top Bottom