Neler Yeni

İncehesap.com REZİLLİĞİ/İLGİSİZLİĞİ/PALAVRALARI

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Firmanın elinde muadil sayılabilecek kartlar var. Örnek olarak;
Bunlar varken kesin THH kullanıcı taraflı bir karar verir demek zor. Bunun yanında en az 2-3 aylık bir bekleme süresine gireceksiniz bunları da hesaplamak lazım.
Bu anakart DDR4. Benim gönderdiğim anakart DDR5 idi. Üstelik elimdeki belleklerde DDR5.
Bana muadil olarak Z790 Tomahawk, Z790P falan önerdiler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

fiyatta indirim yapmiyorlar mi hiç
Maalesef

WhoCares

80+ Silver
Bu anakart DDR4. Benim gönderdiğim anakart DDR5 idi. Üstelik elimdeki belleklerde DDR5.

Maalesef
haydaaa bir telefon edip tekrar görüşün ortak bir fiyatta anlaşırsınız diye düşünuyorum

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Maalesef

Söylediğiniz kartlara okey olunmaz, muadil kararı onlara çıkması zor. MSI EDGE DDR5 bu arada ve gerçekten muadil sayılabilecek bir konumda. Bu kart birebir değişim veriyorlarsa bence okeyleyebilirsiniz. Karar sonuçlanana kadar ellerinde daha farklı bir durum olursa sizi daha da sıkıntıya sokabilir. Çünkü firmanın elinde doğru düzgün stok yok şu anda.

ysuflix

80+ Gold
valla incehesaptan sayısız siparişim var hiç memnuniyetsiz bi durumum olmadı sepetimde ürün beklerdi ararlardı kargom hemen çıkardı gelirdi servisinden de çok memnun kaldım iadem sorunsuz yapıldı falan çok iyi bence incehesap deneyime bağlı tabi

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
haydaaa bir telefon edip tekrar görüşün ortak bir fiyatta anlaşırsınız diye düşünuyorum
Söylediğiniz kartlara okey olunmaz, muadil kararı onlara çıkması zor. MSI EDGE DDR5 bu arada ve gerçekten muadil sayılabilecek bir konumda. Bu kart birebir değişim veriyorlarsa bence okeyleyebilirsiniz. Karar sonuçlanana kadar ellerinde daha farklı bir durum olursa sizi daha da sıkıntıya sokabilir. Çünkü firmanın elinde doğru düzgün stok yok şu anda.
Son güncelleme:
2250TL ödemeyi yaptım ve Carbon'u aldım. En azından daha büyük zararlarla çıkmadık işin içinden diyelim. Bundan sonra alacağım ürün incehesap'ta 10.000 lirada ucuz olsa bu firmayı tercih etmeyeceğim.
Süreç zaten çok uzadı, 3 ay daha uzasın istemedim. Çıkacak kararıda kestirmek zor.

WhoCares

80+ Silver
Son güncelleme:
2250TL ödemeyi yaptım ve Carbon'u aldım. En azından daha büyük zararlarla çıkmadık işin içinden diyelim. Bundan sonra alacağım ürün incehesap'ta 10.000 lirada ucuz olsa bu firmayı tercih etmeyeceğim.
Süreç zaten çok uzadı, 3 ay daha uzasın istemedim. Çıkacak kararıda kestirmek zor.
hayırlısı olsun inş sorun çıkmaz

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Deniz Bey
Son güncelleme:
gececek süreyi düşünürsek güncel fiyattan aradaki fiyat farkını ödeyip üst modelini almanız bencede en mantıklı doğru karardı,Güle Güle Kullanın Vardır BUnda da bir hayır diyip takmayın kafaya ;)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,698
Üyeler
146,987
Son üye
mrkeje
Top Bottom