Neler Yeni

Instagram'a ne kadar sıklıkta Reels atılmalı?

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Semih Kandıraz
Az önce bi Reels attım bi tane daha yaptım bi daha atacam şimdi mi atayım 1 saat sonra mı yoksa yarın mı? Yaani ne kadar sıklıkta atmalıyım?

dusthizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ömer Faruk Ekinci
Az önce bi Reels attım bi tane daha yaptım bi daha atacam şimdi mi atayım 1 saat sonra mı yoksa yarın mı? Yaani ne kadar sıklıkta atmalıyım?
knk ben eski instacılardanım ve 50k hesabım vardı sigmaapk adında bilen bilir ben hergün 1 video atıyordum ama akşam 6-8 arası tüm videolar tutuyordu hem kitleyi o saate alıştırırsan mis gibi olur

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Semih Kandıraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk ben eski instacılardanım ve 50k hesabım vardı sigmaapk adında bilen bilir ben hergün 1 video atıyordum ama akşam 6-8 arası tüm videolar tutuyordu hem kitleyi o saate alıştırırsan mis gibi olur
Şimdi atınca sıkıntı oluyor mu daha hiç kitlem yok anasını satayım bide bide ne kadar sıklıkta atayım sence günde 1 az ya

dusthizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ömer Faruk Ekinci
Şimdi atınca sıkıntı oluyor mu daha hiç kitlem yok anasını satayım bide bide ne kadar sıklıkta atayım sence günde 1 az ya
başlangıç için 1 sabah 1 akşam at biraz kitle kastıktan sonra günde 1 akşam at

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Semih Kandıraz
başlangıç için 1 sabah 1 akşam at biraz kitle kastıktan sonra günde 1 akşam at
Hocam peki GT yapmalı mıyım gerek var mı?
İnsanların saçma gönderilerini görmek sinirimi bozuyorda

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Semih Kandıraz
ben 50k hesapta sadece kendi main hesabımı takip ediyordum gtye gerek yok yani
sağolun hocam izlenmeler tatmin edici attiğim reelsler 5 bin civarı izlenirken 2 tane reelsimde tuttu biri 120 bin biride 200bin izlenme aldı methodunuz için teşekkürler bir soru daha soracağım attığım reelslerde açıklamaya illa insanların takip etmesi için birşeyler yazmaya gerek var mı? Ben öyle yazıyorum da hep eğer gerek yoksa yazmayacağım

dusthizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ömer Faruk Ekinci
sağolun hocam izlenmeler tatmin edici attiğim reelsler 5 bin civarı izlenirken 2 tane reelsimde tuttu biri 120 bin biride 200bin izlenme aldı methodunuz için teşekkürler bir soru daha soracağım attığım reelslerde açıklamaya illa insanların takip etmesi için birşeyler yazmaya gerek var mı? Ben öyle yazıyorum da hep eğer gerek yoksa yazmayacağım
Kesinlikle yazmanı tavsiye etmem dostum çünkü bir süre sonra bu takipçi dileniyor gibisinden linçler yersin. Bendeki bilgiler ile sosyal medyada her türlü büyürsün. İnsta yaz bana : @omerizmaa

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Semih Kandıraz
Kesinlikle yazmanı tavsiye etmem dostum çünkü bir süre sonra bu takipçi dileniyor gibisinden linçler yersin. Bendeki bilgiler ile sosyal medyada her türlü büyürsün. İnsta yaz bana : @omerizmaa
İstek attım kral pp aynı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,484
Üyeler
145,625
Son üye
varex
Top Bottom