Neler Yeni

İntel mi amd mi

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Selahattin darılmaz
İntel hocam. Yorumlara baktım i7 9700K çek bitane madem işlemci için bütçen o
Cs go da amdler nedense az fps veriyor çözebilmiş değilim az dediğim normalden az yani. İntel tej çekirdekte daha üstün sen csgo oynayacağım diyosun render falan yapmacaksın anladığı.m kadarıyla sırf oyun için alıyosan birtane 9700K al bide güzel bi anakartla soğutucu. İşini çok iyi görecektir. Amd fiyat performans ama intele verdiğin parada çöpe gitmez profesyönel oyuncuysan. Ekipmanlarını kendin alırsın zaten bilirsin hangileri daha iyi cs için
Daha profesyonel olmadık biraz daha istiyor :D önerin için sağol aklımda intel daha öndeydi öyle yapacağım

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Tek çekirdek performansı Intel'in daha iyidir. CSGO'da da intel bir işlemciyle daha iyi performansı alırsınız. Ezbercilik olmasın, AMD'ye rakip olan modeliyle.

Xarctes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emirhan
Yeni amdlerde ısınma sorunu ortadan kalktigi için Amd. Ve kesinlikle Ryzen f/p markasıdır. Bence hakkını veriyor

Berko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Berkay Doğru
Amd ryzen 73700x alırsan extra soğutu almana da gerek olmayacaktır.wraith prism var çok iyi soğutması

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,410
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
10.Nesil alsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Berkay
Merhaba dostlar karar veremediğim bir konu var şu an amatör bir şekilde(internet cafe turnuvaları veya internet cafeler arası turnavalara katılıyorum) cs:go oynuyorum bir turnuvayı kazanmıştım bundan 2 ay önce ve elime belli bir para şu an geçti bir bilgisayar toplamak istiyorum bu bilgisayardan çoğunlukla cs:go oynayacağım profesyonellerin hepsi intel kullanıyor ve intel i öneriyor ama türkiye şartları denilerek amd ryzen denilerek diğer insanlarda amd öneriyor çok arada kaldım öneriniz nedir şimdiden teşekkürler
Not:Sadece işlemci bütçem 2500 tl biraz üstüne koyabilirim
AMD olabilir

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,499
İsim
Enes Bahadır
Daha profesyonel olmadık biraz daha istiyor :D önerin için sağol aklımda intel daha öndeydi öyle yapacağım
Dediğim gibi acelen yoksa 10.nesil de toplayabilirsin arkadaşın da dediği gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Serhat Bulut
Açıkcası bütçe üst düzey olsa bende İntel alır, intel öneririm ama bütçen kısıtlı olduğu için bence AMD almalısın. Zaten oyunda 300 fps alsan yeterli. Ben R5 1600 AF 8 GB Ram RX 580 4G ile 5v5 maçlarda 250-300 fps alıyorum. Monitöründe 144 olduğunu varsayarsak gayet yeterli değerler.

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
Merhaba dostlar karar veremediğim bir konu var şu an amatör bir şekilde(internet cafe turnuvaları veya internet cafeler arası turnavalara katılıyorum) cs:go oynuyorum bir turnuvayı kazanmıştım bundan 2 ay önce ve elime belli bir para şu an geçti bir bilgisayar toplamak istiyorum bu bilgisayardan çoğunlukla cs:go oynayacağım profesyonellerin hepsi intel kullanıyor ve intel i öneriyor ama türkiye şartları denilerek amd ryzen denilerek diğer insanlarda amd öneriyor çok arada kaldım öneriniz nedir şimdiden teşekkürler
Not:Sadece işlemci bütçem 2500 tl biraz üstüne koyabilirim
Ryzenin 3.nesili dusunemden al derim yerinde olsam 3600x alirim bide x serisi anakartimi alir keyfini cikartirim

Top Bottom