Neler Yeni

İntel mi amd mi

Ventus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Müptezel
sanıırım intelci pek kalmadı :D

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Sadece işlemci bütçesi diğer parçaların birazı elimde var
Gtx 1660 super
16 gb ram
500 gb m2 ssd samsung evo 970 idi sanırım
Parçalar iyi.Ben CSGO amaçlı bir sistem toplasam.Senin gibi 1660S üstüne çıkmaz güçlü bir CPU alırdım.AMD C/T sayısı bakımından daha önde ve çoklu çekirdek performansı çok iyi.Bence 3700x al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Deniz Arda
Merhaba dostlar karar veremediğim bir konu var şu an amatör bir şekilde(internet cafe turnuvaları veya internet cafeler arası turnavalara katılıyorum) cs:go oynuyorum bir turnuvayı kazanmıştım bundan 2 ay önce ve elime belli bir para şu an geçti bir bilgisayar toplamak istiyorum bu bilgisayardan çoğunlukla cs:go oynayacağım profesyonellerin hepsi intel kullanıyor ve intel i öneriyor ama türkiye şartları denilerek amd ryzen denilerek diğer insanlarda amd öneriyor çok arada kaldım öneriniz nedir şimdiden teşekkürler
Not:Sadece işlemci bütçem 2500 tl biraz üstüne koyabilirim
amd aga

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Hatta 3600x İ7 9700KF işlemcisine kafa bile tutuyor.

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
Parçalar iyi.Ben CSGO amaçlı bir sistem toplasam.Senin gibi 1660S üstüne çıkmaz güçlü bir CPU alırdım.AMD C/T sayısı bakımından daha önde ve çoklu çekirdek performansı çok iyi.Bence 3700x al.
3700x e bakacağım teşekkürler bu arada parçalara para vermedim turnuvada kazanmıştım düşük kalır bir parça varsa değiştirebilirim bu arada çok anlamıyorum sitemden

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Arda Barınır
Merhaba dostlar karar veremediğim bir konu var şu an amatör bir şekilde(internet cafe turnuvaları veya internet cafeler arası turnavalara katılıyorum) cs:go oynuyorum bir turnuvayı kazanmıştım bundan 2 ay önce ve elime belli bir para şu an geçti bir bilgisayar toplamak istiyorum bu bilgisayardan çoğunlukla cs:go oynayacağım profesyonellerin hepsi intel kullanıyor ve intel i öneriyor ama türkiye şartları denilerek amd ryzen denilerek diğer insanlarda amd öneriyor çok arada kaldım öneriniz nedir şimdiden teşekkürler
Not:Sadece işlemci bütçem 2500 tl biraz üstüne koyabilirim
Dostum küçük bir overclockla r5 1600 ü çok iyi bir işlemciye çevirebilirsin F/P olarak

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
sanıırım intelci pek kalmadı :D
Bencede kalmadı g4560 lı pc ler dün gibiydi :)
Bu arada adanadasın galiba redbull flick turnuvasına katılmışmıydın senin nick i hatırlar gibiyim

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
3700x e bakacağım teşekkürler bu arada parçalara para vermedim turnuvada kazanmıştım düşük kalır bir parça varsa değiştirebilirim bu arada çok anlamıyorum sitemden
elindeki parçalar cs için yeterli 3700x ile süsledinmi tertemiz sistem

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
Dostum küçük bir overclockla r5 1600 ü çok iyi bir işlemciye çevirebilirsin F/P olarak
Dostum 1600 bütçem içinde benim içinde düşük kalır gibi. 240 fps üstünü zorlanmadan görmem lazım

Ventus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Müptezel
Bencede kalmadı g4560 lı pc ler dün gibiydi :)
Bu arada adanadasın galiba redbull flick turnuvasına katılmışmıydın senin nick i hatırlar gibiyim
Adanalıyık Allahın adamıyık. :D Yok katılmadım

Top Bottom