Neler Yeni

İNTERNET FİBER ALTYAPI ((SONUNNDAAA))

alihankrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Alihan Kirac
Arkadaşlar özet bir şekilde altyapı maceramı anlatıcam.
5 Yıldır oturduğumuz bina da altyapı falan yoktu adsl denen saçmalığı kullanıyorduk.
Onun da verdiği en yüksek hız 7 8mbps di.
Pek bi yöntem denemedim aslında bi kere dilekçe vermiştik müşteri hizmetlerini kaç kere aradık yok hiçbir şey olmadı.
Twitter da tweet açmıştım türk telekom la ilgili altına speedtest den 2.5 download 116 ping aldığımın ss ini atmıştım altına türk telekom twitter destek ekibi mesaj attı.
Adres hizmet no tel no istediler 24 saat e yakın bir süre sonra aradılar. Altyapı çalışma ekiplerinin listesine binamızı eklemişler öyle söyledi.
Hatta ekip yollayacağım inceleme için falan dendi. Tamam dedik baktım 3 4 saat sonra türk telekom aracıyla ekip gelmiş çevre de dolandı binanın içine girdi bir şeyler yaptı.
Sonra beni tekrar aradılar maksimum 2 hafta içinde altyapınız fiber olarak değişmiş olacaktır. dendi.
1 2 hafta sonra türk telekom dan adamları gördüm ellerinde internet kutuları v.s vardı kablo falan gerçekten döşediler :D
Velhasıl sonunda fiber e kavuştuk.
Arkadaşlar burada fiber e geçmemin en önemli nedenlerinden biri çevremde altyapı olmasıydı mesela bize 100 metre uzaklıkta ki binalarda fiber vardı internetten altyapı sorguladığımda.
Sonra bunu da söylemiştim zaten çevremde altyapı var her tarafta diye.
Bu da bir etken tabi.
Size tavsiyem twitter gibi mecralardan sesinizi duyurun Türk telekom çalışanları v.s onlara twitter dan ulaşın.
İnşallah olmayanlara da gelir.

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Hayırlı olsun,pingsiz güzel maceralar dilerim :)

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Erdems6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Erdem
Bizde de ADSL bile yok çok uğraştım ancak bire türlü bağlamadılar müstakil eve altyapı çektirmek tam kanser olmalık bir işlem.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Hayırlı olsun, güzel kullanmalar.

alihankrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Alihan Kirac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizde de ADSL bile yok çok uğraştım ancak bire türlü bağlamadılar müstakil eve altyapı çektirmek tam kanser olmalık bir işlem.
Hocam müstakil evse pek bir şey beklemeyin :(
Yine şansınızı deneyin ama sizin için en iyi çözüm superbox falan tarzı cihazlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Alperen Işık
Arkadaşlar özet bir şekilde altyapı maceramı anlatıcam.
5 Yıldır oturduğumuz bina da altyapı falan yoktu adsl denen saçmalığı kullanıyorduk.
Onun da verdiği en yüksek hız 7 8mbps di.
Pek bi yöntem denemedim aslında bi kere dilekçe vermiştik müşteri hizmetlerini kaç kere aradık yok hiçbir şey olmadı.
Twitter da tweet açmıştım türk telekom la ilgili altına speedtest den 2.5 download 116 ping aldığımın ss ini atmıştım altına türk telekom twitter destek ekibi mesaj attı.
Adres hizmet no tel no istediler 24 saat e yakın bir süre sonra aradılar. Altyapı çalışma ekiplerinin listesine binamızı eklemişler öyle söyledi.
Hatta ekip yollayacağım inceleme için falan dendi. Tamam dedik baktım 3 4 saat sonra türk telekom aracıyla ekip gelmiş çevre de dolandı binanın içine girdi bir şeyler yaptı.
Sonra beni tekrar aradılar maksimum 2 hafta içinde altyapınız fiber olarak değişmiş olacaktır. dendi.
1 2 hafta sonra türk telekom dan adamları gördüm ellerinde internet kutuları v.s vardı kablo falan gerçekten döşediler :D
Velhasıl sonunda fiber e kavuştuk.
Arkadaşlar burada fiber e geçmemin en önemli nedenlerinden biri çevremde altyapı olmasıydı mesela bize 100 metre uzaklıkta ki binalarda fiber vardı internetten altyapı sorguladığımda.
Sonra bunu da söylemiştim zaten çevremde altyapı var her tarafta diye.
Bu da bir etken tabi.
Size tavsiyem twitter gibi mecralardan sesinizi duyurun Türk telekom çalışanları v.s onlara twitter dan ulaşın.
İnşallah olmayanlara da gelir.
Attığın tweet in ekran görüntüsünü atar mısın bende deneyeceğim belki olur :D

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri