Neler Yeni

Yardım İnternet Hakkında Acil Yardımınıza İhtiyacım Var

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Arkadaşlar hepinize iyi günler, internet hakkında çok acil yardımınıza ihtiyacım var.
Biz yazları Kayseri'ye köye geliyoruz okullar açılıncaya dek kalmak için, ancak internet burada özellikle benim için çok büyük problem oluyor.
Çünkü evimizde internet bulunmuyor ancak geçtiğimiz yıllarda çektiğimiz İnternet kablosu mevcut, aklımda şöyle bir fikir var.
5 Eylül'e kadar burada kalacağımız için millenicomun taahütsüz 16 mbps internet paketini bağlatmayı düşünüyorum, 100 TL 200 TL civarında da sarı site üzerinden modem almayı düşünüyorum.
Sizlere bir kaç sorum olacak ;
1-) Bahsetmiş olduğum millenicom internet paketini 5 Eylül tarihinde iptal edebilir miyim?
2 -) Sarı site üzerinden alacağım modemi bu internette kullanabilir miyim? ve belirtmiş olduğum fiyatta modem önerir misiniz?
3 -) Millenicom başvurusunu nasıl yaparım ne kadar sürede bağlanır ve 16 mbps sadece Instagram'da dolaşmak için yeterli olur mu?
Sorularım bunlar arkadaşlar cevaplayan herkese çok teşekkürler :) iyi forumlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar lütfen yardım edin

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Millenicom'un 16 Mbps tarifesinden ucuza 100 Mbps sağlayan kaliteli sağlayıcılar var hocam. Mesela GIBIRNet'e göz gezdirebilirsiniz.
Altyapınızın VDSL olduğunu varsayıyorum, sarı site üzerinden TP-Link TD-W9970'e bakabilirsiniz. Belirttiğiniz tutarda bir maliyeti olur.
GIBIRNet'i düşünecek olursanız e-Devlet ile onaylayabildiğiniz için evrak yüküyle zaman kaybetmezsiniz, yola çıkmadan 1 gün önce
başvurursanız oradaki ilk günlerinize kurulum yetişmiş olur. Altyapınızın ne kadar desteklediğini ve modemin bu hızı direkt sağlayıp
sağlayamayacağını tam olarak bilmiyorum ancak hızın yeterli olacağını öngörüyorum.

Altyapı sorgu sonucu da paylaşırsanız ona göre fikir vermeye çalışayım: https://goknet.com.tr/internet-altyapi-sorgulama/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih
Top Bottom