Neler Yeni

Internet sağlayıcı önerisi

Kascyx

80+
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar yarından itibaren turk telekom internet saglayicisindan ayrılıyorum sebebi ise 135 TL'YE 35 mbps Download ve 4mbps upload vermeleri
Bana onerebileceginiz başımı agritmadan sorunsuz bir şekilde geçebilecegim internet sağlayıcısı onerirmisiniz

Not: aklımda türk net var ve binama 100mbps download 8mbps upload vaad ediyor ve 85 TL herkes kötü yorumlamış ve açıkçası kuskulanmadim değil ve geçip gecmemekte kararsizim

Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,886
İsim
Barış Karalı
Kardeşim internet sağlayıcısı öner diyenlere hep aynı cevabı veriyorum. İNternet altyapısı oturduğun yere göre değşiyor. Hatta Mhalle de biel fark ediyor. Ben Türktelekom kullanıyorum bulunduğum mahallede altyapı çok iyi Vaatettikleri hızın %95 ini çok rahat alıyorum düşmüyorda. Daha öncede internet öner diyenlere önerdim daha sonra seni dinledim aldım kötü çıktı diye geri dönüşler aldım. Bence kendi oturduğun yerde kullanıcıların deneyimlerini sorarsan daha iyi bir fikir sahibi olursun.

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Alt yapınız var ise Turk.net
1 yılı aşkın süredir kullanıyorum, nadir sıkıntılar yaşadım ve hızlı çözüldü. 1 yıl içerisinde maksimum 1 ya da 2 kere saha ekibi/müşteri hizmetleri ile uğraşmak zorunda kalmışımdır.

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
@bariskarali'nın dediklerine katılıyorum. Oturduğunuz yerde hangi şirketin altyapısı var? Onu almanız daha iyi olabilir. Altyapı olunca superonline gayet iyi olabiliyor. Turknet'e pek bulaşmayın zira artık oldukça sorun yaşayan var. O yüzden pek öneremem. Onun dışında netspeed ve millenicom'da bakılabilir.

Kascyx

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim internet sağlayıcısı öner diyenlere hep aynı cevabı veriyorum. İNternet altyapısı oturduğun yere göre değşiyor. Hatta Mhalle de biel fark ediyor. Ben Türktelekom kullanıyorum bulunduğum mahallede altyapı çok iyi Vaatettikleri hızın %95 ini çok rahat alıyorum düşmüyorda. Daha öncede internet öner diyenlere önerdim daha sonra seni dinledim aldım kötü çıktı diye geri dönüşler aldım. Bence kendi oturduğun yerde kullanıcıların deneyimlerini sorarsan daha iyi bir fikir sahibi olursun.
Anladım demek istediğini tabi ama ailemi de zar zor ikna ettim benim yüzümden git gel yapsınlar istemiyorum kimisi 98mbps internet geliyor binama diyor ve aldığı internet 58mbps download alıyorum diyor çok kuşkuya soktu bu beni birde iletişim sorunu varmış adamlara yardım için bı gönderi yolluyormussun 5 günde ulasiyormus

Kascyx

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türk telekomun var alt yapisi var
@bariskarali'nın dediklerine katılıyorum. Oturduğunuz yerde hangi şirketin altyapısı var? Onu almanız daha iyi olabilir. Altyapı olunca superonline gayet iyi olabiliyor. Turknet'e pek bulaşmayın zira artık oldukça sorun yaşayan var. O yüzden pek öneremem. Onun dışında netspeed ve millenicom'da bakılabilir

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
HBE
Millenicom'un sitesinde altyapı sorgulaması yapıp sonucu belirtir misin?

Kascyx

80+
Alt yapınız var ise Turk.net
1 yılı aşkın süredir kullanıyorum, nadir sıkıntılar yaşadım ve hızlı çözüldü. 1 yıl içerisinde maksimum 1 ya da 2 kere saha ekibi/müşteri hizmetleri ile uğraşmak zorunda kalmışımdır.

Ekler

• Screenshot_2021-02-19-23-50-53-230_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-19-23-50-53-230_com.android.chrome.jpg
    508.7 KB · Hit: 34
  • Screenshot_2021-02-19-23-50-43-236_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-19-23-50-43-236_com.android.chrome.jpg
    457.1 KB · Hit: 35

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
HBE
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar yarından itibaren turk telekom internet saglayicisindan ayrılıyorum sebebi ise 135 TL'YE 35 mbps Download ve 4mbps upload vermeleri
Bana onerebileceginiz başımı agritmadan sorunsuz bir şekilde geçebilecegim internet sağlayıcısı onerirmisiniz

Not: aklımda türk net var ve binama 100mbps download 8mbps upload vaad ediyor ve 85 TL herkes kötü yorumlamış ve açıkçası kuskulanmadim değil ve geçip gecmemekte kararsizim

Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Bu arada discorddan seslide kısa bir bilgi verebilirim istersen.

Kascyx

80+

Ekler

• Screenshot_2021-02-19-23-58-38-597_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-19-23-58-38-597_com.android.chrome.jpg
    348 KB · Hit: 31
  • Screenshot_2021-02-19-23-58-34-143_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-19-23-58-34-143_com.android.chrome.jpg
    346.9 KB · Hit: 32

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
HBE
Benim tercihim 100mbps olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternetim kesik oladugundan malum telefonda da girmiyorum
Harika 100 Mbps bende kullanıyorum. Dc den süreci hakkında bilgi vermemi ister misin?

Benim tercihim 100mbps olacak

İnternetim kesik oladugundan malum telefonda da girmiyorum
Anladım. Süreci kısaca bahsetmek gerekirse, millenicom.com'dan başvuru bilgilerini bırakıyorsun gün içinde telefonla seni temsilci arıyor.

Sorularını sor, bilgileri iyice edin. Daha sonrasında zaten onaylarsan ( Halihazırda taahhütün varsa ) tüm işlemleri millenicom yapıyor. 1-2 gün sonra internetin geliyor. Modem talep edersen oda onay verdikten sonra akşam üzeri getiriyorlar. Ayrıca taahhüt ceza ödeme hizmetleride var.

Ekstra birkaç önemli detay daha var ama hizmet konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım ben. 2 buçuk yıl oldu. Taahhüt yok, fiber düzeyinde kullanıyorum. Teknik destek desen var.

Top Bottom