Neler Yeni

İnternet Sağlayıcısı Önerir Misiniz?

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Mirkan Çiçek

PolatAlemdar06

80+ Bronze
"MİLLE Nİ COM MİLLENİCOM" bu sesi çok duydum bende millenicom da iken Allah'a şükür ki kurtuldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok onlar yapmaz elektrikçi yapıyor bunu veya kendin alıp yapacaksın
anladım hocam kendim yapamam da elektrikçi ve dediğin kablo kaça patlar sence

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,382
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Rabbim o günleri bizede nasip etsin çok rezil firma ya
Allah'a şükür binada hem TTNet 100mbps VDSL hem TTNet fiber hemde turknet gigafiber var şans işte

anladım hocam kendim yapamam da elektrikçi ve dediğin kablo kaça patlar sence
İstanbul'da isen ben ücretsiz çekerim sana kablonun metresi galiba en son 12-13tl.idi internet de

PolatAlemdar06

80+ Bronze
Allah'a şükür binada hem TTNet 100mbps VDSL hem TTNet fiber hemde turknet gigafiber var şans işte

İstanbul'da isen ben ücretsiz çekerim sana kablonun metresi galiba en son 12-13tl.idi internet de
maalesef hocam Ankaradayım elektrikçi kaça yapar bilgin var mı sağol bu arada :)

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Mirkan Çiçek

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,382
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
maalesef hocam Ankaradayım elektrikçi kaça yapar bilgin var mı sağol bu arada :)
Ne kadar kablo gider ona bakmak lazım aşağı yukarı 30 metre desek 13x30 dan 390tl filan yapar ama ben rastgele dedim 30 diye belki daha azdır bakmak lazım işçilik de 200 vs alsa hesap et işte knka

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,382
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
bizim binada ne olduğunu nerden öğrenebilirim
Normal eski tip bina ise bu tür kutular olur girişte yukarıda ona bakabilirsin veya çeşitli sitelerden altyapı sorgulama yapabilirsin

Anladım kanka teşekkür ederim ben yarın babamla konuşayım da halledeyim şu işi
Rica ederim umarım çözüme kavuşur bu arada kopma oluyor mu takip et önce

Ekler

• IMG_20221126_193157.jpg
    IMG_20221126_193157.jpg
    1.3 MB · Hit: 21

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Mirkan Çiçek

PolatAlemdar06

80+ Bronze
@Kürşat Kütükçü hocam kopma sorunu halloldu ama 1 2 haftadır akşam saatleri internette packet loss oluyir videolari dona dona izliyorum destek kaydi actigimda ise hiz testi yapin diyor ama hiz degerleri normal ping için bir şey yapamiyoruz diyorlar önceden boyle olmuyordu

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,382
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
@Kürşat Kütükçü hocam kopma sorunu halloldu ama 1 2 haftadır akşam saatleri internette packet loss oluyir videolari dona dona izliyorum destek kaydi actigimda ise hiz testi yapin diyor ama hiz degerleri normal ping için bir şey yapamiyoruz diyorlar önceden boyle olmuyordu
Kral sen kabloyu komple yenileyebilir misin belli ki fiziki olarak bir sorun var bir yerden yapıyoruz bir yerde çıkıyor sorun

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,382
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yenilerim sorun kesin onda ise ama sadece akşam saatleri böyle oluyor neden sabah olmuyor
Akşam saatlerinde santralde yoğunluk yaşanıyor bu yüzden ping artıyor olabilir çözüm olarak farklı bir iss ye geçmek de fayda edebilir

Top Bottom