Neler Yeni

iPhone 14 Pro Gümüş renk alınır mı?

ersevinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ersevin
Arkadaşlar iPhone 14 pro renk seçim aşamasındayım. Mor ve siyah istemiyorum çok koyular. Silver ile Gold arasında kaldım
Gold= kroyum ama para bende diye bağırıyor.
Gümüş= çok beyaz parlak kenarları çelik. Acaba gümüş renginde solma çizilme çok olur mu?

floscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Emre Efe
gümüş rengi cidden çok güzel

floscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Emre Efe
Gümüş gerçekten çok güzel bu arada yani gerçekten çok iyi
ama tercih meselesi işte mor rengi ben pek beğenmedim siyah ise mat siyah gibi olduğundan daha çok hoşuma gidiyor beyazı düşündüğümde nedense aklıma hep buzdolabı geliyo o yüzden sarmıyo beni ve gold rengini hiç sevmiyorum

ulubeu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Eren Ulu
Bende senin gibi renk kararı verememiştim, 13 pro da siera blue kullandığım için 14 pro daki mor çok kötü geldi gözüme, uzay siyahında da telefon belli olmuyor arka kamerası vs o yüzden gümüş aldım, şuan iyi ki gümüş almışım diyorum çok hoş duruyor ve klasik bir renk olduğu için her türlü gideri var. Eğer alacaksan şiddetle gümüş rengini tavsiye ederim.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Şahsi düşüncem dinamik adanın 13 serisindeki ufaltılmış çentiğe göre daha kötü ama bir o kadar yaratıcı olduğu yönünde. Sırf bu yüzden içerik üretici olmadığım sürece param olsa dahi pro veya pro max almazdım.
Renk olarak da daha çok koyu ve mat bir yüzey tercih ederdim. Sanki koyu olan diğer renkler mat, diğerleri 12 ve 13'teki gibi düz cam/parlak yüzeymiş gibi gözüküyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,127
Üyeler
152,617
Son üye
Handan Şahin
Top Bottom