Neler Yeni

Öneri İphone 15 fiyatına değer mi ?

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Alper Kaplan
merhabalar s20 fe den geçeceğim. 50k tl param var. iphone 15 almamı söyleyen birçok tanıdığım var. Aslında bende sıcak bakıyorum. fakat 60 hz olması kafamı karıştırıyor ve bataryası. örneğin şuanki telefonum 120hz ve 4500 mah. iphone 15 ise 60 hz ve 3300 mah. kamera ve işlemci açısından çok daha iyi farkındayım. fakat gerçekten almaya değermi uzun vadeli gitmesini istiyorum ve ilerde yüksek ihtimal iosdan androide geçmeyeceğim için iphone 15i satıp para ekleyip mesela iphone 17 pro alacağım. yani bunlarıda göz önünde bulundurursak almaya değermi. 2. el pro modeli almak istemiyorum. samsung serisindede babamda s23+ var güzel fakat benim pek hoşuma gitmedi tasarımı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mehmet Emin Uzun
bir tık haklı olabilirsiniz hocam 50k lık samsung ile 50k lık iphone arasında teknik olarak fark var fakat bence ios uzun vadede daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

iphone 15 e yöneleyim ozaman hocam umarım 2 sene sonra pişman etmez
Yene nesil samsunglar artık uzun vade de üzmez

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Alper Kaplan
13 kullanınca gerçekten telefon kullandığımı hissettiysem 15 bambaşka bir telefondur. Tabi ki de alınabilir.
tamamdır hocam umarım öyle olur iosa güveniyorum hala 7s kullanan tanıdıklarım var

xiaomi 🥵 graldir yav
iphone iyidir hocam 15 güncel telefon fakst düz modellerinde 13-14-15 çok benziyolar telefonların imza özellikleri pro modellerde dinamik ada gibi mesela imkanınız varsa 16 çıksın 15 serisi birazdaha ucuzlar o zaman pro alirsiniz
ben olsam böyle yapardım
hocam valla bilmiyorum beklermiyim birde ne kadar düşeceği önemli 3-4k lık bir düşüş için bekleyemem malesef ama 65k lık 15 pro modeli 55veya 50k ya düşecekse seve seve :D

şahin doğan

80+ Platinum
tamamdır hocam umarım öyle olur iosa güveniyorum hala 7s kullanan tanıdıklarım var

hocam valla bilmiyorum beklermiyim birde ne kadar düşeceği önemli 3-4k lık bir düşüş için bekleyemem malesef ama 65k lık 15 pro modeli 55veya 50k ya düşecekse seve seve :D
15 Pro 16 serisi çıkınca 70-80K olarak çünkü üretimi duruyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
MertKaynar
merhabalar s20 fe den geçeceğim. 50k tl param var. iphone 15 almamı söyleyen birçok tanıdığım var. Aslında bende sıcak bakıyorum. fakat 60 hz olması kafamı karıştırıyor ve bataryası. örneğin şuanki telefonum 120hz ve 4500 mah. iphone 15 ise 60 hz ve 3300 mah. kamera ve işlemci açısından çok daha iyi farkındayım. fakat gerçekten almaya değermi uzun vadeli gitmesini istiyorum ve ilerde yüksek ihtimal iosdan androide geçmeyeceğim için iphone 15i satıp para ekleyip mesela iphone 17 pro alacağım. yani bunlarıda göz önünde bulundurursak almaya değermi. 2. el pro modeli almak istemiyorum. samsung serisindede babamda s23+ var güzel fakat benim pek hoşuma gitmedi tasarımı.
Şuan iphone 15 128gblık telefondan yazıyorum hiçbir sıkıntısı yok yağ gibi cihaz bir tane kılıf al hemen ekran taktır kullan.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Hasan Ciftci
bir tık haklı olabilirsiniz hocam 50k lık samsung ile 50k lık iphone arasında teknik olarak fark var fakat bence ios uzun vadede daha iyi

iphone 15 e yöneleyim ozaman hocam umarım 2 sene sonra pişman etmez
Hayir hocam sanmiyorum edecegini, arkadasim 11 kullaniyor 2019 dan beri halen sorunsuz

Top Bottom