Neler Yeni

iPhone 8 Plus Hala Alınır Mı?

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,222
İsim
Berk Atmaca
8in fişini çekmesi için henüz çok erken bence. Android alacak olsam 3kya sağlam cihazlar var. Ben kasmayan cihaz istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir üst yorumdaki arkadaşım Apple fişini çeker seneye diyor 8+ için öyle mi olur sence.
8+ için daha vakit var bence. O fiyata alacağın android telefonların çoğu 8 plus gibi rahat değil bence uygulamaların hızlı açılması ozellikle spotify gibi uygulamalar en basiti insta kamerası) Gündelik kullanımda sizi bayağı hızlandırıyor ama uzun omurlu değil. Alınır mı? Bence evet alınır ama uzun omurlu değil. He ben alıyım en az 2-3 sene gitsin diyorsanız ve iphone istiyorsanız X'ten aşağısını onermem. Şayet ikinci el 4200-4700 civarı 8 plus bulmanız çok mümkümken o fiyata bir tık uzun omurlu android alabilirsin. Ben tercihimi 2. el iphone'dan kullandım.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Bu sene 7'nin fişini, seneye de 8'in fişini çeker Apple. iPhone'un da kullanılması için ha bire güncelleme alması gerekiyor, android gibi değil. Gidip 4500 lirayı ona vermek ölü yatırımdır hocam. Sizin yerinizde olsam aynı fiyatlara Anroid bir telefon alırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 6 güncelleme almadığı için kasıyor ve saçma sapan sorunlar oluşuyor bu arada.
Android önerine katılırım ama iPhone 7'nin fişini bu sene çekmez Apple. Daha 6S'inkini bile çekmedi. Zaten bu sene dediğimiz daha gelecek yılın Ekim ayı.

iPhone 8'in en az 3 yılı var.

KPSharingan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Berke S
Birkaç sene daha net gider ya öyle bir durum söz konusu olmaz.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Android önerine katılırım ama iPhone 7'nin fişini bu sene çekmez Apple. Daha 6S'inkini bile çekmedi. Zaten bu sene dediğimiz daha gelecek yılın Ekim ayı.

7 ile 6S'i aynı anda çeker bence.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Apple fişini çekmeyen cihazları hala androidlerin cihazların ilk zamanki hızları kadar hızlı demi ?

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Arkadaşlar merhaba. Yıllardır android cihaz kullanıyorum ve artık yavaşlığından kasmasından donmasından bıktım. Hepimiz de biliyoruz ki Apple yazılım konusunda çok başarılı. Hala bugün bile iPhone 6 cihazlar kasmadan çalışabiliyor. Soruma gelirsek ben artık iPhone kullanmayı düşünüyorum. Önümüzdeki birkaç ay içinde bir cihaz alacağım. Maddi durumum iyi değil o yüzden alabileceğim maksimum cihaz 8 plus olacak. O da ikinci el tabii sıfırı hayatta alamam. 4500 TL civarında temiz ikinci el cihazlar var. Sizce hala alınır mı? Lütfen iPhone kötüleyecekler yorum yazmasın.
Alınır bence iyi cihaz ya

Musa Dinç

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Yıllardır android cihaz kullanıyorum ve artık yavaşlığından kasmasından donmasından bıktım. Hepimiz de biliyoruz ki Apple yazılım konusunda çok başarılı. Hala bugün bile iPhone 6 cihazlar kasmadan çalışabiliyor. Soruma gelirsek ben artık iPhone kullanmayı düşünüyorum. Önümüzdeki birkaç ay içinde bir cihaz alacağım. Maddi durumum iyi değil o yüzden alabileceğim maksimum cihaz 8 plus olacak. O da ikinci el tabii sıfırı hayatta alamam. 4500 TL civarında temiz ikinci el cihazlar var. Sizce hala alınır mı? Lütfen iPhone kötüleyecekler yorum yazmasın.
Ben iphone 7 plus 32 gb telefonumu sattım çünkü iphone 12 pro almıştım cihazda herhangi bir kasma yoktu sorunu yoktu sadece ahize tıkanmıştı temizlenmesi gerekiyordu hala kullanılabilir bir telefondu ve rahat 2-3 sene daha götürürdü bence 128 gb falan al .

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Apple fişini çekmeyen cihazları hala androidlerin cihazların ilk zamanki hızları kadar hızlı demi ?
Şuan günlük kullanımdaki akıcılık olarak SE 2020 ile 6S neredeyse aynı öyle diyim sana 😀

Bu durum seneye değişir tabi ama şuan öyle.

(Cihazın pili yeni olmalı ve reset atılmalı yalnız. Pili ölmek üzere, hiç temiz kurulum yapılmamış yazılımı zamanla şişmiş bir 6S şuan baya kasıyordur.)

Son düzenleme:

Turantac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alperen Turan
İlgilendiği Kategoriler
Müzik
Steam
Argo
Discord
ArGo#2828
Bu cihaz 8 plustan daha mı iyi ? Ben hiç anlamam iPhone'dan açıkçası.
Kamera olarak kötü diyenler olmuş. İstersen karşılaştırma videoları izleyebilirsin çok bilmiyorum kamerasını ama işlemci olarak çok iyi ve çok yeni bir telefon. Uzun yıllar götürür.

bıraktım

80+ Bronze
iPhone se2020 kullanıyorum hız kamera stabillik sosyal medya fotoğraf story performansı boyut olarak çok beğeniyorum bataryası çabuk bitiyor ama dolmasıda ona göre hızlı oluyor bana bataryası yetiyor günde 1 kere takıyorum ama normal kullanıclara yetmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,489
Üyeler
141,585
Son üye
vortex200
Top Bottom