Neler Yeni

iphone alıcam hangi satıcı almalıyım

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Geçmişte apple destek personeliyle bir sohbet gerçekleştirmiştim. Çıkarılan modellerin 1 sene satışta kaldıgını sonrasında kaldırıldığını belirtti bana. Bu sebeple bilgim bu yönde.
11’in olmadığını bilmiyordum yakın zamanda kaldırılmış sanırım, çıkan modellerin satışını sadece bir sene gerçekleştiriyor diye bir şey yok. 12 satışta mesela? Şöyle işliyor. 13 çıktığında 12Pro-12Pro max satıştan kaldırıldı. 14 çıktığında 13Pro-13ProMax satıştan kaldırıldı. Apple’da bu şekilde işliyor.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
emir yapar
Geçmişte apple destek personeliyle bir sohbet gerçekleştirmiştim. Çıkarılan modellerin 1 sene satışta kaldıgını sonrasında kaldırıldığını belirtti bana. Bu sebeple bilgim bu yönde.
Dedikleri pro modelleri için olabilir hocam yoksa şu an düz 12-13 hala satışta.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ali
iphone 11 64 gb alıcam 2, telefon olarak 16 k ya gürgençler satıyor 16,450 ye amazon satıyor sizce hangisinden almalıyım.
Amazon kesinlikle en güvenilir ve Apple Store'dan aldığın kalitede hizmet sunar. Ama gürgençlerde yamuk yapmaz. İki cihazda sıfır kapalı kutu, iki yıl garantili gelir. Apple Türkiye garantisinde kullanırsın.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Furkan
Amazon kesinlikle en güvenilir ve Apple Store'dan aldığın kalitede hizmet sunar. Ama gürgençlerde yamuk yapmaz. İki cihazda sıfır kapalı kutu, iki yıl garantili gelir. Apple Türkiye garantisinde kullanırsın.
sanırım amazon daha iyi gibi şikayet varda gürgençlere baktım baya şikayet var fatura yollamıyorlar telefonlara bakmıyorlar gibi ondan amazon veya apple alıcam muhtemelen ama apple satmıyor 11 i amazondan alıcam :D

Existentia

80+ Silver
11 almayın 720p led ekran ve artık zamanı biten bir işlemciye değmez 12 mini ya da 13 mini kovalayın

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Fatih Gören
Gürgençler hem daha ucuz hem de apple yetkili satıcısı güvenilir ben mağazalarından 12 mini almıştım güvenilir bir yer

12 mini 17k civarıydı geçen attım, keşke denk gelseydiniz
Şarjı hiç gitmiyor kesinlikle tavsiye etmiyorum sattım zaten ben de. Şarjınız 100 olsa bile günü çıkaramıyor telefon kafayı yersiniz hiç bulaşmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de s22 düşünüyormuşsunuz kesinlikle daha iyi ve uzun ömürlü bir seçenek olacaktır ama ilerleyen zamanlarda yazılım olarak geri kalabilir. Öte yandan iphone 11 in de çok bir yazılım ömrü kalmadı. Yurtdışı 12 13 vs de bakabilirsiniz

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Furkan
Gürgençler hem daha ucuz hem de apple yetkili satıcısı güvenilir ben mağazalarından 12 mini almıştım güvenilir bir yer

Şarjı hiç gitmiyor kesinlikle tavsiye etmiyorum sattım zaten ben de. Şarjınız 100 olsa bile günü çıkaramıyor telefon kafayı yersiniz hiç bulaşmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de s22 düşünüyormuşsunuz kesinlikle daha iyi ve uzun ömürlü bir seçenek olacaktır ama ilerleyen zamanlarda yazılım olarak geri kalabilir. Öte yandan iphone 11 in de çok bir yazılım ömrü kalmadı. Yurtdışı 12 13 vs de bakabilirsiniz
11 almayın 720p led ekran ve artık zamanı biten bir işlemciye değmez 12 mini ya da 13 mini kovalayın
asıl telefonum 13 zaten 2. telefon olarak alıcam onuda sosyal medya için kullanıcam foto video v.s o yüzden alıcam yani. bide samsung s22 var. genel olarak şarjı hızlı gidiyor v.s diyen var ısınıyor diyenler var sosyal medyada gezerken v.s o yüzden 11 e yöneldim bide ilerde satacak olduğumda 2. telefonu yani alacağımı samsungların piyasası çok düşüyor ama iphone 11 in artıyor bile fiyatları günden güne

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ali
sanırım amazon daha iyi gibi şikayet varda gürgençlere baktım baya şikayet var fatura yollamıyorlar telefonlara bakmıyorlar gibi ondan amazon veya apple alıcam muhtemelen ama apple satmıyor 11 i amazondan alıcam :D
Bende amazondan tercih ettim. Aynı gün teslimat yapıldı.

keremk1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
kerem kocaman
iphone 11 64 gb alıcam 2, telefon olarak 16 k ya gürgençler satıyor 16,450 ye amazon satıyor sizce hangisinden almalıyım.
bu ekonomide alanabilcek bir cihaz hala daha sıfırına 16.5 verilir mi tartışılır ama çok rahat 2 yıl daha götürür 40 gün önce aldım yd stabilitesi hızı oyun performansı hala çok iyi düşük ışıkta ön kamera berbat arka kamera fena sayılmaz ama gün ışığında efsane çekiyor.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Bu fiyata kesinlikle ekran berbat olan bir telefonu tercih etmemelisin, yavaşça iPhone 11 den uzaklaş.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Furkan
Bu fiyata kesinlikle ekran berbat olan bir telefonu tercih etmemelisin, yavaşça iPhone 11 den uzaklaş.
dediğim gibi sostal medyada kullanacağımdan dolayı bide bu iphoneler daha kaliteli video atabiliyor ya ondan dolayı aslında. yoksa s22 de var ama ısınıyor diyenler çok var batarya hızlı bitiyor diyen var arkadaştada var oda aynı diyor

Cihangir

80+ Gold
imkanın varsa yurt dışı 12 veya 13 al

Top Bottom