Neler Yeni

İphone Almayın! Aldırtmayın!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
napcam övücem mi?? 25k fiyatı var suan gider mi 13 ultra alırım kaçak aynı paraya s23 ultrayı bile tokatlıyor 100x zoomu saymıyorum bile
Bir tanede bana hediye edersin

SynaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Caner Sürdem
Ne trolü kardeşim. Ti'ye almak denir buna. 7 sene iphone 5s kullanan ve 5 senedir de ( hala kullanıyorum ) iphone x kullanan biri olarak telefondan gayet memnunken AL-DIR-MA-YIN diyen birini tabii ki de Ti'ye alırım. Kamerası gayet ilk günkü gibi. Çok ufak tefek kasılmalar var ama kimse kusura bakmasın herhangi bir x marka android bırakın 5 seneyi 2 sene sonunda vaadi dolardı. O yüzden AL-MA / AL-DIR_MA diye bir post dikkate alınacak bir post değil.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Peki iphone değilde afyon alınır mi

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
iOS 17 ile ip11 kullanıyorum kasmıyor. Fotoğraf konusunda bende kalitenin düştüğünü düşünüyorum ama senin fotoğraf sanki buğulu gibi.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
iOS 17 ile ip11 kullanıyorum kasmıyor. Fotoğraf konusunda bende kalitenin düştüğünü düşünüyorum ama senin fotoğraf sanki buğulu gibi.
Böyle bi kalite düşüşü olamaz içi mikrop dolmuş olması lazım yada iPhone 4 u iPhone 11 e modifiye etmişler

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Emre
Gördüğum en iyi konu vestel dışında telefon ALDIRRMAYIN

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,721
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Konuyu kaparım şimdi XİAOMİ nin Garanti markası olan EVOFONE da çalıştım kanka kronik olan telefonlar sayarsak donanım arşivi form çöker xd ( bende Xiaomi ciyim ama iPhone a b*k atman çok saçma telefonda tek rakibi Samsung S serisi ver Oneplus un amiral gemisi serisi (son olarak Google Pixel serisi) bunlar dışında rakip olabilecek marka yok bak ben eskiden Xioami fanıydım ama öyle böyle değil CEO şundan çok savunuuyordum sonra 18 yaşımda aklima dank etti nedn ben bu kdr bu telefon markasını savunuyorum flan sonra araştırmaya başladım ki Xiaomi sevdam düştü (mi serisi harici) çok kronik telefonlar satıyor iPhone a rakip olması için 10 fırın ekmek yemesi lazım.d inanmazsan tüm kornik tellleri sayarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gördüğum en iyi konu vestel dışında telefon ALDIRRMAYIN
Vestel Venüs pro max>iPhone 15 serisi 🇹🇷 CcccCccc

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
C.S.
İphone 12 kullanıyorum, ios 17 ile resmen yeni bir telefon almış gibi oldum. Arama ekranından tutun zil seslerine kadar her şey yeni. Tabi alıştığım sesleri ilk etapta farkedemedim ancak ayarlardan eskisine dönmek kolay.
Airdrop'a gelen özellikler, gece bekleme modu, kestirmelerde eskiden otomasyonlarda onay istiyordu, şimdi en çok kullanılabilecek özellikleri onay istemeden otomatik çalıştırılabiliyorsunuz. Daha birçok yenilik.
Diğer markaların hiçbiri verdikleri güncellemlerde bunca değişiklik yapmıyorlar. Sırf güncelleme vermek için güncelleme veriyorlar.
Bu forumda birçok arkadaş yazdı,çizdi. Major sürümlerde telefonunuzu sıfırdan, yeni iphone olarak kurun diye. İtunes üzerinden dfu moda alıp güncelleme yapmak en garantili yöntem olsa da, otadan ios 17 indirip, telefonu sıfırlamak da olur. Ben bu şekilde yaptım, herhangi bir sorun yaşamadım.
Type c içşn 15 serisine geçmeyi bir an aklımdan geçirdim, ancak şu haliyle telefonumdan çok memnun olduğum için vazgeçtim. Gelecek yıl 90 hz (veya 120) ve usb c 3.0 geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Belki o zaman geçerim.
Çevremde birçok 11 kullanan var ve birçoğu güncelledi cihazlarını. Serzenişte bulunan birkaç kişinin telefonunu sıfırlayınca , yakınmaları da gitti.
Markayı eleştirirken kopyala-yapıştır başlık ve metinler yerine biraz daha araştırıp, yere sağlam basan argümanlar ile yazı yazmak hem forumdaki saygınlığınızı arttırır, hem de başlığın altına gelen yorumların kalitesine katkıda bulunursunuz.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,721
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
İphone 12 kullanıyorum, ios 17 ile resmen yeni bir telefon almış gibi oldum. Arama ekranından tutun zil seslerine kadar her şey yeni. Tabi alıştığım sesleri ilk etapta farkedemedim ancak ayarlardan eskisine dönmek kolay.
Airdrop'a gelen özellikler, gece bekleme modu, kestirmelerde eskiden otomasyonlarda onay istiyordu, şimdi en çok kullanılabilecek özellikleri onay istemeden otomatik çalıştırılabiliyorsunuz. Daha birçok yenilik.
Diğer markaların hiçbiri verdikleri güncellemlerde bunca değişiklik yapmıyorlar. Sırf güncelleme vermek için güncelleme veriyorlar.
Bu forumda birçok arkadaş yazdı,çizdi. Major sürümlerde telefonunuzu sıfırdan, yeni iphone olarak kurun diye. İtunes üzerinden dfu moda alıp güncelleme yapmak en garantili yöntem olsa da, otadan ios 17 indirip, telefonu sıfırlamak da olur. Ben bu şekilde yaptım, herhangi bir sorun yaşamadım.
Type c içşn 15 serisine geçmeyi bir an aklımdan geçirdim, ancak şu haliyle telefonumdan çok memnun olduğum için vazgeçtim. Gelecek yıl 90 hz (veya 120) ve usb c 3.0 geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Belki o zaman geçerim.
Çevremde birçok 11 kullanan var ve birçoğu güncelledi cihazlarını. Serzenişte bulunan birkaç kişinin telefonunu sıfırlayınca , yakınmaları da gitti.
Markayı eleştirirken kopyala-yapıştır başlık ve metinler yerine biraz daha araştırıp, yere sağlam basan argümanlar ile yazı yazmak hem forumdaki saygınlığınızı arttırır, hem de başlığın altına gelen yorumların kalitesine katkıda bulunursunuz.
+1

Kazuha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mehmet Ali Ergül
Dostlar selam, konu başlığında da gördüğünüz üzere uzun zamandır iphon kullanıcısıyım, iphone se , 7 ve son olarak 11...

Telefonu ilk aldığımda canavar gibi hissettiriyor, kamera performansıyla beni keza büyülüyordu... Zaman geçtikçe fark ettim ki telefon donanımsal olarak değil de, yazılımsal olarak çok kasmaya başladı ve bu durumdan aşırı şikayetçi olmaya başladım... Zamanında tabiri caizse paranın biraz daha değerli olduğu zamanda 15 bin lira verip aldığım bu cihaz şimdi kamera performansı yağlı boya niteliğinde ve yazılımsal olarak zorlanıyor...

9979d90f-898a-4bac-aedd-6ed7e29f5a4d-jpeg.1536627

İphone pazarlama sistemini ele almaya başlamış apple, hatırladığım kadarıyla apple kâr payımız %10 u geçmeyecek mi ne diyordu sonra bir açıklama yaptı ve şartlar, pahalılık derken bu oranı yükseltti, çizgisinde durmayan ve yanlış rotayı izleyen iphone alınmaz dostlar, apple cloud özelliği vardı, fotoğraflarımızı hesabımıza bulut üzerinden yedekleme yapabiliyorduk fakat şimdi google fotoğraflara yedeklemek zorundayız... gizli dosyalarımızı gizli bir şekilde yedekleyemiyoruz, dostlar, uzun zamandır apple ayfon kullanıcısı olarak söylüyorum ki

İPHONE AL-MA-YIN!!!!!!
Olm az önce seni Xiaomi almayın kısmında Xiaomi kullandığını gördüm

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Status