Neler Yeni

İsrail Ürünlerini Neden Boykot Ediyorum -İnsan Hakları ve Adalet İçin Bir Duruş

Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
kardeş israil ürünleri gerçek anlamda boykot eebilmen için yaşamaman lazım.neden böyle dedim: Allah Teala israiloğluna değer vermiş yani gerçekten üstün zeka vermiş.kabullenseniz de kabullnmesiniz de birçok şey israil buluşu.atomu parçalayan albert aynşıtayn yani israiloğlu.newton kanunlarını ders olarak görüyorsun bulan isaac newton yani 'made in israiloğlu'.bunlar üretimin esas aldıkları ve sizin öğrenimini yaptığınız temel yapı taşları.işlemci kullanıyorsunuz.elektron keşfi olmasa işlemci anakrt olurmuydu?bunlar da made in israiloğlu.abrams tank alıyorsun made in israiloğlu.bunun gibi daha niceleri.bir şeyin israil malı buluşu olarak kabul edilmesi için illa israilde üretilip satılması gerekmiyor.ariel türkiyede üretilip carfoursada satılınca türk malı olmuyuyor.yani israilin buluşlarını kullanmamak için hiçbirşey kullanmamanız lazım.fizik dersi okumamanız lazım.matematik dersi görememeniz lazım.elektronik dersi okuyup fabrikada üretmemeneiz lazım.hadi telefonu kullanmayın da göreyim israile destek olmamak için.adamın ürettiği cococolayı israilli diye almassın ama bu buluşunu parayla sattığı ülkeden pepsiyi colaturkayı alırsın.israiloğlu dünyayı sarıp sarmalamış vaziyette.bunu iyi anlamak için hitleri ve 2 dünya savaşının çıkış sebebini iyi anlamak lazım.

SeryXS

80+ Bronze
sizene isteyen istediğini yer içer

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Furkan Aykaç
EEE beyler, döndük dolaştık yine en başa geldik. Ben kola söyledim ihtiyar demeye devam mı?

-nisay

80+ Bronze
EEE beyler, döndük dolaştık yine en başa geldik. Ben kola söyledim ihtiyar demeye devam mı?
eğer.PNG

The GodFather

80+ Silver
Aynı özveriyi doğu Türkistan için de gösterseydiniz anlardım 🇮🇱

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
BenRoboTdeğilİm
Bak birisi kafir olabilir ama bu katliam bunu anlamıyorsan insan değilsin

-nisay

80+ Bronze
Aynı özveriyi doğu Türkistan için de gösterseydiniz anlardım 🇮🇱
gazzeyi önemsizleştirmek için ''doğu türkistan içinde aynı tepkiyi gösterin hadi ağğhahaögğgğ'' yapmanıza gerek yok. doğu türkistanda islami ve cihadçı örgütler hakim. onlar da müslümanlar yani haberiniz olsun.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Sarp Yılmaz
Almazsan ölmezsin ama alırsan ölürler.İnsanlığı ölmeyen anlar ve almaz.
Alırsan ölürler mı?? hocam iyi misiniz? bu dediğinizin ne kadar saçma olduğunu bir daha okuyun belki anlarsınız.
Coca Colanın yada sözde İSRAİL malı olan (ki değiller) ürünleri aldığınızda neden elin katilinin yararına olsun ki ?? saydığınız şirketlerin hiçbiri bu savaşla bir bağlantısı yok üstelik bulundukları ülkelerde ki içinde filistin de var bir sürü insana ekmek kapısı oluyorlar iş oluyorlar.
siz çıkıp diyorsunuz coca cola israil malı yok x markası israil malı ya arkadaş Coca Cola dediğiniz marka aslen Amerikan malıdır ve israil dahil bir çok ülkede fabrikası bulunuyor bir ülkede fabrikasının bulunuyor olması savaşı desteklediği anlamına gelmez ki ordaki insanların ekmeğiyle de oynama hakkınız yok madem savaş günah insanların ekmeğiyle oynayıp savaşla alakaları olmamasına rağmen iftira atmak da günahtır diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Alperen Yılmaz
Almazsan ölmezsin ama alırsan ölürler.İnsanlığı ölmeyen anlar ve almaz.
hocam şimdi size bir soru israil şehri bombalayınca kıyamet kopuyo da israile turist olarak gelen alman kadını öldürüp sonra kamyon kasasında sergileyince bunlara bir şey denmiyor mu (savaştaki suç ne kadar bilinçli sivil ölümüne göre olmaz eğer sen bir sivili bilinçli öldürürsen savaş suçlusu sayılırsıñ)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,032
Üyeler
157,183
Son üye
tgrl260
Top Bottom